Banki hitelek


smokedoc # 2011.07.28. 13:28

Nézd meg az usa történelmét. jól példázza mire képes a tözsde és hogyan reagál egy társadalom rá.
De igazad van hagyjuk abba mert nem ide való.
Viszont sajnos nem Posztakoliptikus.
Reméljük megváltozik a politikai elit és hitelessé, következetessé válnak, továbbá a nép érdekeit szolgálják, majd nem nyugati érdekek lobbicsoportjaiét.

És le kell süllyedni, hogy felemelkedhess újra, mert az alap dolgokkal jobb tisztában lenni.
Hollywoodot meg nem érdekel már egy jó ideje.

back to roots

smokedoc # 2011.07.28. 13:39

kedves rexor hamár megkérdezted:

http://hu.wikipedia.org/…%A1ls%C3%A1g#…

Szerafin # 2011.07.28. 13:48

,,Mert értsd meg jól, a középosztály még millióval több nyomorúság árán proletár, mint te, magyar munkás. És, hogy az életküzdelemben még nem vagytok egy táborban, az nagyobb részben nem a te hibád, hanem a középosztályé.,,

bia2007 # 2011.07.30. 08:31

jo napot!elozo allkalomal irtam hogy az apam egy eve meghalt es hogy az otpnel van egy szemeji kocsone.most megint ez ugyben irok onnek.azt szeretnem megkerdezni hogy mi a menete a kolcson nek.1:szerzodes modositas?es ha en nem vagyok hajlando a nevemre venni ezt a tartozast akkor jogilag kotelezhetnek arra hogy megtegyem?vagy esetleg ha nem foglalkozok ezzel a tartozzasal es nem fizetem be akkor a kesibiekben valami modon behajthatjak rajtam ezt az osszeget ha nem veszem at a szerzodest?tehat en nem tudom ki fizetni ezt az osszeget akkor most vagya kesobiekkben bajom lehet belole?koszonom

Kovács_Béla_Sándor # 2011.07.30. 08:47

Nincs azon mit átvenni. Te vagy a kötelezettje, és kész.

ius latratus # 2011.07.30. 08:51

bia2007

Örököltél valamit,hagyatéki tárgyaláson voltál? Ha igen: mennyi a kölcsön vissza nem fizetett része, illetve a hagyaték értéke?

Kacsa1111 # 2011.07.30. 09:26

Kedves kbs,

annyit azért hozzátehettél volna, hogy bár ő a kötelezett, de csak a hagyaték értékének erejéig...a válaszod enélkül eneléggé befosatós.:)


Kacsa11