Banki hitelek


abené # 2010.09.27. 12:38

A segitségét szeretném kérni.sajnos munkanélküli lettem 2 honapja, és mivel a keresetem 150,000ft körül volt, most pedig a munkanélkülim 40,000.2 honapja nemtudtunk feladni 2 hiteltörlesztöt.az edjik 24,000 a másik pedig 48000,-.a kérdésem az lenne hogy mind a két hitel a párom nevén van.az edjik bank már megis küldte, hogy vonni fogják a fizetése 33%át a munkáltatonak.mivel nincs a nevén semmi csak egy auto. amit mai napig fizetünk mivel azt is hitelre vettük, de azt fizetjük is becsületesen, hogy azt a 2 bank aki felfogja mondanmi a hitelszerzödést, mivel tarozunk nekik, le e foglalhatja az autot a tartozás fejébe, vagy ahhoz nem mivel az még a bank tulajdona.nagyon köszönöm segitségét.

nandy # 2010.09.28. 09:32

A hitelre vásárolt autót simán lefoglalhatják és elárverezhetik.

nandy # 2010.09.28. 09:34

Annak ellenére, hogy a lakás tulajdonrésze úgy oszlik meg, ahogy leírtam és az én részem értéke nem éri el az adósság mértékét könnyedén végrehajtható? Ezt azért kérdezem, mert itt olvastam, hogy résztulajdonon nem olyan egyszerű a végrehajtás.

Kbs. azt írta, hogy lefoglalhatják, nem azt, hogy tutira el is megy az árverésen.

abené # 2010.09.28. 20:38

de hogyan mikor a bank tulajdona addig amig ki nem fizetem?még a törzslapja sincs nálam csak akkor lesz ha kifizettem, akkor más bank is elviheti nem csak az amelyknél az auto hitelem van?most jelenleg a cibnél van az autohitelünk amit fizetni tudunk, de a raiffeisen banknál nemtudjuk fizetni a személyi kölcsönt, és attol félünk hogy elviszik az autot, mivel semmi más nincs a nevünkön,se ház semmise.

beahargi # 2010.09.29. 18:13

Hitel felmondást követően mennyi idő után kerül bíróságra az ügy?Továbbá,ha felmondták a hitelem van még lehetőségem megegyezni a bankkal?Vagy már csak a bíróságon állnak velem szóba?