Rokkantsági nyugdíj kontra rehabilitációs járadék


Etel57 # 2013.01.14. 12:52

gyöke elmultam 57 remélem nem most kell dolgozni menni ,már nem is birnák ,majd meglátjuk .

gyöke # 2013.01.14. 12:46

aha!értem!köszi

Etel57 # 2013.01.14. 12:43

hát azért mert addig is kapom a pénzt ,ha nem hivnak a nem az én hibám ,megkaptam az emelést is ,utána lehet hogy elveszik ,

gyöke # 2013.01.14. 12:35

Etel57!és még mindig nem hívtak be?Miért nem zaklatod őket telefonon?

Etel57 # 2013.01.14. 12:32

gyöke köszönöm a választ ,én sorosra várok julius óta .

gyöke # 2013.01.14. 12:29

nem,rehabilitációs járadékot kaptam eddig.most telik le márciusban,és gondoltam időben jelentkezem,talán addigra behívnak.hát mos behívtak,de nem is baj,mert csak január 31-ig kapom a járadékot.

Etel57 # 2013.01.14. 12:22

Szia gyöke ,szeretném kérdezni ,te is sorosra vártál ???

gyöke # 2013.01.14. 12:10

sziasztok!a múlt hétfőn adtam be a papíromat felülvizsgálatra,és ma már hívnak is a jövő hétfőre!!!!

55evelin # 2013.01.14. 11:55

http://vastagbor.blog.hu/…ok_nyugdijat

aki tud dolgozni őt elküldik 62 évesen, a rokkant dolgozzon 65 éves koráig.Ez aztán a logika.

55evelin # 2013.01.14. 11:27

papi57
Csatlakozz hozzánk a linket megtalálod az elöbbin.
Jobbulást!

Ani2085 (törölt felhasználó) # 2013.01.14. 11:09

Egy frissebb felhívás a ROSTA csoporttól:
http://www.mszfszk.hu/index.php?…

Ani2085 (törölt felhasználó) # 2013.01.14. 10:46

Beleolvastam a hozzászólásokba.
Fröcsögés, irigység, gyűlölködés??? Én nem így látom. Inkább az szúrja a szememet, hogy aki(k) így ítélik meg ezt a fórumot, azokból sugárzik a fölényes magabiztosság, a kételkedés. Igen, kételkedés: megkérdőjelezve a rosszabb helyzetbe került sorstársak szavahihetőségét, eltúlzottnak találva a helyzetük súlyosságát. Akik nyomorult helyzetbe kerültek, miért irigykednének, gyűlölködnének azokra, akik ugyanolyan kilátástalan helyzetben vannak??? Ki irigyli más baját??? Senki!!! Mindenkinek megvan a maga keresztje, senki nem vágyik a másikéra!!! Az is tény, hogy akinek megmaradt a volt rokkantsági nyugdíjával megegyező összegű ellátása, azt sem irigyli senki. Képesek vagyunk örülni annak, ha más nem nyomorog. Ezt szokták toleranciának is nevezni. Egy bizonyos határig én is toleráns vagyok, és ezzel gondolom sokan így vagyunk. De van egy határ!!! Amikor a nyeregben levő már vitatja, túlzónak tartja a többiek, azaz a többség gondját, baját, azzal átlépi ezt a bizonyos határt.
Volt egy fórumozó, aki el is dicsekedett itt azzal, hogy anno ő megvette a rokkantságot, s lám milyen jól járt, mert most már békén hagyják. Aki szerint mi vagyunk azok, akik rosszul csináltuk. Bár ugye nem születhetett mindenki '54-ben, vagy előtte. Ugyanúgy senki nem boltban vette a betegségét.
Ennyit arról, hogy ki fröcsög, gyűlölködik, és irigykedik a más szerencséjére, vagy szerencsétlenségére!!!

vaer # 2013.01.14. 10:30

Figyelem!
Csak azoknak, aki úgy érzik, hogy kifosztották, becsapták őket, hogy betegen vissza akarják őket küldeni a nemlétező munka világába, vagy hogy elvették tőlük a több évtizeden át becsülettel befizetett, járulékkal megalapozott rokkant nyugdíjukat utólagos törvénykezéssel!

http://www.pestmegyei-hirhatar.hu/…antak-serege

Csak olyanok jelentkezzenek akik végig tudják és akarják csinálni csekély díjazás ellenében ezt a harcot.

klarissa # 2013.01.14. 10:26

ugribugri! Ráadásul a Fidesz józan többségének meg sem fordult a fejében az egykulcsos adó! Az eredetileg a Jobbik programjában szerepelt!
Az okosabbja nem ilyen lovat akart. Csak az a baj,ők most csendben sunnyognak, féltik az állásukat.
Számomra az érthetetlen, hogy hónapok óta neves jobboldali közgazdászok is helytelenítik a gazdaságpolitikát, de a Fidesz-tábor fanatikus része meg se akarja meghallani őket. Mintha tényleg agykéreg nélkül léteznének egyesek.

papi57 # 2013.01.14. 10:07

55evelin

Kérlek tisztelettel köszönöm érdeklődésed itt vagyok élek de nem virulok .Olvasgatom a fórumot ha ide férek.Hozzá szólni ahhoz hogy ki miért és mitől sértődik bántódik nem fogok.

Mélyen Tisztelt Sors társak

Ki tud valamit az év elején eldöntött ÉHSÉG MENETRŐL?


rehab

ugribugri # 2013.01.14. 10:04

klarissa

igen már aki emlékszik arra az emut nyolc év ,élősszőr Orbán dicsérte hogy milyen jól állunk utána jött a gorögországozás na az alátett mindenkinek csak sokan észre sem vették,utána jött a csontvázazás.....na ebből sem lett semmi...jött az egykulcsos adó meg az un-ortodox gazdaság politika...

na ennek vagyunk mi is az áldozatai mert itt nincsen megszorítás csupán idióták össze vissza vagdalkozása..és vannak akik ebben még mindig jól összehangolt gazdaság politikát látnak...

klarissa # 2013.01.14. 09:53

ugribugri! Azemútnyóc év következményeként a kormányáltáskor állítólag üresen vették át a kaszzát, majdnem csődbe jutottunk, mint Görögország. Nos, ez akár igaz is lehetne! De ez egyben azt is jelenti, ahhoz, hogy osztogatni tudjanak egyeseknek, másoktól el kellett venni ugyanazt az összeget!
Hajrá, "keresztények"!

Debra01 # 2013.01.14. 08:50

Ami engem érdekel: Ha valakinél minden rendben van, nem veszetette el a rokkantnyugdíjat, a megélhetését, akit nem kényszerítenek betegen munkába, akitől nem vették el a gyógyszereit, illetve elérhetetlenné, amíg tud utazni, hogy a gyógykezelését igénybe tudja venni...az mit keres itt?
Vajon milyen tanácsot szeretne?

Ja értem már! Ő tanácsot jött adni, hogyan rúgjuk fel a bakancsot, hogy ő el ne veszítse, mert ha nagy a pofánk, még a végén neki sem jut semmi!

Mindenkit mi kell ábrándítsak! Sor kerül rájuk is, csak megvárják azt az x-et.

55evelin # 2013.01.14. 08:41

Papi 57 merre jársz? jelentkezz!

55evelin # 2013.01.14. 08:39

Ha változtatni akartok:
http://www.pestmegyei-hirhatar.hu/…antak-serege
Még lehet csatlakozni.
Amíg mindenki itt "nyavalyog" nem történik semmi.
Cselekedjetek: Sajnos bármit tegyünk hatástalan addig míg pár ember vesz részt. Ez maradt amiben még bízhatunk!

ugribugri # 2013.01.14. 08:37

tiszavirág69

"nem örülök, elkeserít"
akkor nézzük a jó oldalát:) akkor már ketten vagyunk akit elkeserít ez a helyzet ,összefogás első lépésének nem is rossz alap :)

tiszavirág69 # 2013.01.14. 08:24

ugribugri
őrülj neki hogy igazad van ..
nem örülök, elkeserít

ugribugri # 2013.01.14. 08:13

a hozzáfűzött kommentekből idézve

ˇTeddy Apu · Kiemelt hozzászóló
Ami jár, az jár! Megspórolták az egylábú, egykarú, szemevilágát vesztetten, a kerekesszékesen! :(
TI VAJON MIKOR LESZTEK HAJLANDÓK MEGDÖGLENI, BESEGÍTSÜNK!?

ugribugri # 2013.01.14. 08:11

http://www.hir24.hu/…k-adereknal/

ez egy marha gazdag ország,csak azt nem értem miből:)

ugribugri # 2013.01.14. 07:52

tiszavirág69
őrülj neki hogy igazad van ...csak azt magyarázd el hol a gyűlölködés amire úgy hivatkozol...