Jogász Póker


_Wasp_ # 2009.10.06. 16:01

KBS:

poker-edge.com

no megnéztem alaposabban, és há' jó nagy szutyok ez az oldal :)

nem szedi külön a SNG-t és a CG-t, a 6maxot és a full ringet, vagy a heads up-ot... sőt a nyerés vesztés arányt se figyeli.

persze azt állítja, hogy ha sokat fizetek, akkor majd milyen jó lesz nekem, de én már nem hiszek neki :)

Fizetős oldalból már láttam olyant, mint a sharkscope a sng vonatkozásában, de ingyenesből jót még nem.

pedig erről már azt hittem...

na mindegy játéknak jó volt, és legalább ösztönözve vagyok a fejlődésre.


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.06. 21:25

:) Sejtettem én. Amelyik oldal engem cápának hoz ki.

_Wasp_ # 2009.10.07. 08:47

ultratilt.

(tegnapelőtt +110 dollár) tegnap -220.

tegnap egy nagyon hosszú, és sikertelen sessiont zártam (+120 dolláros indítással). Olyan volt, mintha csak látták volna a lapjaimat, és minden ellenem esküdne össsze. Ha magas párra játszottam, magasabb volt kinn. Ha ász párom volt, akkor vagy körbedobás volt, vagy megadott 2,5 vaknyi emelést egy kilences-négyes (!) akinek már a flopon flösse lett. Vagy nyolcas pár, akinek szettje.

Ász dámával végre flopoltam egy QQJ-t, ellenfelem agressziót mutatott, emiatt fékezni kezdtem mert éreztem, hogy gáz van. Volt is: ő QJ-t mutatott. Kb minden lappal vesztettem, a jó lapjaimra dobtak, a rosszakká válókkal egy blöfföm se élt meg, mert az ellenfelemnek minimum két pár nőtt a kezébe.

Szerintem elsírták magukat elkeseredésükben, amikor végül elmentem aludni.


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.07. 09:52

Húha, ez lehet, hogy számítógépen keresztül is fertőz. Én egy hónapja voltam így - talán tőle kaptad el. Jobbulást.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.08. 07:01

Az este a bwinen (vagyis az ongame hálózatban) a szokásosnál is több idióta nyüzsgött, és ezúttal nem a szerencsés fajtából. Másfél óra alatt 60$-t nyertem NL30-on és NL50-en bónusz nélkül, úgy, hogy háromszor is lehúztak egy teljes beülőre. (3x10$) Abba is hagytam, még mielőtt elbukhattam volna.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.08. 07:06

A csokipóker jogászversenyéről még nincs hír, de online BPO sateliteket indítanak. Ez most nem a freeroll-cheaproll->élő verseny változat. Ez teljes egészében online megy, bajnokságjelleggel, fordulókkal. Közvetlenül is be lehet fizetni bármelyik fordulóba, a legfelső szint (tehát a tulajdonképpeni satelit) 300$+jutalékos. A legalsó szint 1$.

De amiért az egészet leírtam: 15-én lesz egy freeroll, ahonnan az első három helyezett belépőt kap a satelitsorozat utolsó fordulójába. (Szóval a közvetlen satelitre.) Jösz, amice?

_Wasp_ # 2009.10.08. 09:53

mármint a 300 dollárosra szól a beülő?

hmmm

na azzal érdemes lenne bepróbálkozni... bár nem vagyok csokipókeres, ha ingyen adnak egy pártíz dolláros satellit beülőt, ahol freerollos gyengeségű ellenfelek vannak, az nem semmi.


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

mehlaw # 2009.10.08. 10:24

Kovács_Béla_Sándor!
Hát te is ott voltál, még lehet, hogy játszottunk is együtt...sajnos én 20 hely környékén kiestem, de legalább jól éreztem magam...még az is lehet, hogy te ejtettél ki:-D.
De tényleg, én nagyon elégedett voltam az egésszel. Profi szervezés, jó társaság. Kellemes vasárnap délutáni progi.
A jogász freerollon is ott leszek.

Üdv:

M.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2009.10.08. 10:26

Mi az, hogy 20 hely?

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.08. 10:30

Majdnem végig az 5-ös asztalon játszottam (a nagy csokipóker poszter előtt), előbb az 6-os, majd az ötös helyen. Itt játszott a tavalyi bajnok is, és ez lett aztán a döntő asztal.

Találkozunk az asztaloknál.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.08. 10:31

Úgy érti, kb. 20. lett. A Complex Jogász Poker Openről beszélgetünk.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2009.10.08. 10:33

Ha ott volt, talán írástudó lehetne. Ez ugyan olyan, mint aki 20 kerületben lakik egyszerre.

mehlaw # 2009.10.08. 10:45

"Ha ott volt, talán írástudó lehetne. Ez ugyan olyan, mint aki 20 kerületben lakik egyszerre." No comment.

Igen tudom, viszont akkor nem játszottunk egymás ellen, én nem ültem annál az asztalnál. Asszem :-'legalábbis.

Mondjuk én meglepődtem, hogy mennyire jó kártyások voltak az ellenfelek, azt gondoltuk, hogy allinparádé, limpmesterek gyülekezete lesz (azért az elején volt egy pár ilyen arc), és ezzel szemben a poziciós emelések, normális méretű betek, stb. volt a standard játék.

Üdv

M.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2009.10.08. 10:53

Nem hiszem, hogy mehlaw-t a védelmedbe kellene venned, ő volt az a görény, aki a végrehajtásban beszólt neked és végül segítség nélkül kisétált.

mehlaw # 2009.10.08. 11:08

???

Nehéz napod van?
És azt gondolom, hogy meglehetősen illetlenség ilyen jelzővel illetni bárkit. Jogász vagy (ha az) próbálj meg ennek megfelelően fogalmazni. Tudod ennek a szakmának van egy olyan szépsége, hogy úgy, és olyan módon küldessz el valakit a búsba, hogy abban semmi sértő nincs. Ahogy te, az előző postban fogalmaztál, olyan volt, mintha egy sebész kezébe egy baltát adnál.
Nem tudom ismerős e: kollegiális kölcsönös tisztelet.
Ha nem vagy szakmabeli, akkor a megszólalásod -hál Isten- csak téged minősít.

Kovács: Ha beszóltam -nem emlékszem- akkor azért elnézést kérek. Az pedig, hogy mivel hagytalak cserben az számomra mai napig rejtély.

ui: részemről befejeztem, nem azért jövök fel a fórumra, hogy vitatkozzak. Értsd: ha erre bármit is fogsz írni, nem azért nem kapsz választ, mert nincs válasz, hanem azért, mert nem kívánok egy fárasztó és parttalan vitát folytatni veled.

Peace

M.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.08. 13:45

Drága Hölgyem, Kedves Uram! Béke van.

_Wasp_ # 2009.10.08. 14:12

bár lenne


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Legislator # 2009.10.09. 04:59

Béke porainkra:-D.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2009.10.09. 06:03

Ki volna a "Drága hölgyem..."?


Sunshine after the rain.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.09. 06:34

Immaculata. Most hogy így mondod, az a kérdés, hogy ki a Kedves Uram. Úgy értem, nem inkább Drága Hölgyek?
Hímsoviniszta reflex: ha pókerezik, akkor férfi. Pedig a negyedik helyezett egy nő volt, és egy másik pedig alaposan megnehezítette a játékomat a buborékban. Közvetlenül mögöttem ült hét majd hatszemélyessé vált asztalon, és négyszer-ötször annyi zsetonja volt mint nekem.
Mondtam is neki, hogy Cseh Tamás jut az eszembe: "ezt a nőt nem lehetne elvinni mellőlem"?

Legislator # 2009.10.09. 07:18

Ki tudja?:-D


Sunshine after the rain.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2009.10.09. 07:19

Biztos, hogy nő, szenilis, tehát 50 fölötti.

Legislator # 2009.10.09. 07:22

Hehe:-DDD.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.10.09. 08:12

Lényegesen több férfi pókerezik mint nő. De nyilván ez is összefügg a kialakulásával. Már az elején is férfiak játszották, munkás emberek, aztán terjedt tovább. Ez olyan, minthogy a nőg gyűjtögettek, gyereket neveltek, főztek, a férfiak meg vadásztak, aztán mindezekhez igazodtak a két nem eltérő képességei, mint pl. a férfiak jobb térlátása a vadászatnak köszönhetően és egyéb ma is jelen lévő szokások, eltérések.

Legislator # 2009.10.09. 08:21

Muszáj ezt a hülye vadászatot nyomatni mindenhol? Örüljünk a mirelit hamburgernak, oszt' jónapot!


Sunshine after the rain.