Jogász Póker


Impossible # 2009.10.09. 08:30

Miért hülye a vadászat?
Igyál rá Hubertus-t. :D

Akkor tessék vmi más, csak nem akarok belerondítani a Pókerbe:

http://videa.hu/…BvSJDnjIy5Sv

Legislator # 2009.10.09. 08:55

Egyidőben azt nyomtunk egy barátommal. Nem az a kedvenc italom:-).


Sunshine after the rain.

_Wasp_ # 2009.10.09. 08:59

Tegnapelőtt szintén minusz 240 dolláros sessionöm volt. Amikor beültem, beszálltak ugyanazok a játékosok, akik levettek egy nappal előbb...

Ugyanaz a feeling, mintha látnák a lapjaimat. (én pozícióbol a lapjaim kb 40%-ával emelek. Amikor szarabb lapokkal emeltem, akkor mindig visszaemelést, vagy megadást kaptam, amikor jókkal, mindig dobást. Nem volt kivétel.)

Elkezdtem gyanakodni, hogy valami itt nem tiszta. Nézegettem a tűzfalat, stb. Kilőttem egy ismeretlen process internetes kommunikációját, és láám.... azonnal kiültek az asztaltól.

Lehet, hogy meg lettem szivatva?


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

_Wasp_ # 2009.10.09. 09:01

(úgyhogy tegnap aztán SNG-zni kezdtem, mert ott kisebb az esély a csalásra, és meg kellett nyugtatni a paranoiámat... az jó plusszos nap is volt, de még mindig nem vagyok ott mint tegnapelőttelőtt, ott meg végképp nem, mint vasárnap.)


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.09. 09:06

Hú, ez durva. Szerintem ellenőrizd mégegyszer a leosztástörténetet, és ha valóban tendencia-szerű, akkor jelentsd az ügyfélszolgálatnak.

_Wasp_ # 2009.10.09. 09:18

lekérem a leosztástörténetet, és addig nem játszok újra CG-t, amíg nem vizsgáltam meg, és nem ellenőriztem a gépem tűzfalát / spyware keresőjét. Nagy reményem nincs abban, hogy valami egyértelmű dolgot találok, de hátha.

Nagyon nem idegesítem magam, végülis "csak" 500 dollárt vitt el tőlem az a 3 játékos, és ez korántsem vitte padlóra a bankrollomat, de azért nagyon sok ilyen bukó napot már nem viselnék el mosolyogva.

Ha nem találom meg, hogy hol lehet a gond, akkor legalább addig SNG-zok amig vissza nem hozom a veszteség plusz mondjuk száz dolcsit (büntetésből, hogy ilyen hülye voltam)


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Immaculata (törölt felhasználó) # 2009.10.09. 17:06

OK, nem túl szerencsés.

Impossible # 2009.10.10. 16:09

Egy óra alatt közel 10 dollár minusz...az se rossz, mi? lol

janoo # 2009.10.10. 17:33

én meg ma az első 20leosztással 125bb/100-as átlagot produkáltam 10/20-as fix limiten(azaz 5dollár plusszt). Ezek után 300leosztáson keresztül buktam, majd 2 poker, és egy 9-K-ig tartó straight flush minimális nyerőre dobott vissza. Viszont ma átléptem kis időre a "szédületes" 100$-os határt a bankrollommal és csak 38FPP pontra vagyok a Pokerstarson attól, hogy megmaradjon a pokerstrategy-s 50dolláros kezdőtőkém.
Viszont rájöttem, hogy megélni nem a pokerből fogok:)

Impossible # 2009.10.10. 17:41

jano,

ha nem tudnál megélni belőle, akkor nem vagy jó játékos, mert a jó játékosok megélnek belőle, nemis akárhogy. Mi lenne, ha inkább gyakorolnál?

janoo # 2009.10.10. 17:47

Imp, ahhoz,hogy megéljek belőle nagyobb téten és valszeg nem fix limiten kéne játszanom. Viszont mivel pokerre nem szánok pénzt,még sok időnek kell eltelnie ahhoz, hogy olyan mennyiségű pénzt keressek, ami számottevően javíthatná az életszínvonalam. De így is olyan 3bb/100-as az átlagom, ami szerintem elfogadható, sőt az elműlt időszakban ennél sokkal jobb.
egyébként te ebből élsz?:)

Impossible # 2009.10.10. 17:54

Dehogyis, én csak nemrég kezdtem. Kbs és wasp próbált tanítani, egyébként ők jók, szerintem kérhetsz tőlük tanácsot, segítőkészek is, megéri, én is javultam valamennyit a tanácsaiknak köszönhetően, szóval ajánlom őket. :D

Úgy tervezem, hogy keresetkiegészítésnek jó lesz ez, és ahogyan wasp mondta, jó egy olyan hobbi, amiért még fizetnek is.

janoo # 2009.10.10. 18:03

én szintén hobbinak fogom fel, ezért nem is áldozok rá pénzt, kivéve, hogy anno kb 3ezret befizettem bwinre, amiből most van kb 25dollárom :D mivel azt kivenni nem tudom, sztem majd ott elkezdek no limitezni sss-el micro téten. csak utálom a bwin kliensét, mert már 2 asztalnál is lelassul a gépem, pokerstarson meg 4asztalnál is tökéletesen fut minden.

Impossible # 2009.10.10. 18:12

Miért nem tudod kivenni?

janoo # 2009.10.10. 18:17

mert hétezer ft körül van a minimum, amit ki lehet utaltatni...pedig a 25dollárból akár be is rúghatnék :)

Impossible # 2009.10.10. 18:43

Én már tudnék abból 7 ezret csinálni. NL10-en már lehet elég hamar, ha jól megy. Én sajnos kénytelen vagyok olyan limiten játszani, amin a bankroll szerint nem lehetne, mert már csak 25 napom van kijátszani a bónuszt.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.11. 00:33

Fix limitben én nem tudok segíteni.
Az sss a bwinen elég jól működik. Már kétszer próbáltam. A klienssel sincs gond, 9 asztalon is simán megy. Valószínűleg akkor próbáltad, amikor új volt, akkor tényleg nagyon vacakul működött. Adtak is 250$ bónuszt minden játékosnak kárpótlásul. Most pörgetem belőle az utolsó 50$-t.

Impossible # 2009.10.11. 05:22

A bwin kliense szép is. A partyé meg nemcsak ronda, hanem szar is. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.11. 10:44

De gustibus non est disputarum. Vagy hogy.

A PKR-t láttad már? Na, az látványos!

Impossible # 2009.10.11. 12:48

kbs,

nem tom, mi az.
De partyból rohadtul elegem van már. Egy ideig viszont maradnom kell a bónusz miatt, sajnos. A bwin tetszik meg a stars, de befizetni meg nem akarok, mert akkor játékszenvedélyes, pénzeljátszós, becsődölős barom leszek. :D

Legislator # 2009.10.11. 14:28

OFF

Miért, nem az vagy?:-D
(Bocs, ezt a magas labdát le kellett ütnöm).

ON


Sunshine after the rain.

Legislator # 2009.10.11. 14:30

Na jó, cserébe ajánlok Neked egy poénos bölcsészblogot:

http://csucsuka.blog.hu/


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.10.11. 15:36

Csak bölcsészeket ne! Nincs idegesítőbb a bölcsész lányoknál. Ismertem egy párat, mindegyik idegesítő volt. Mondjuk az is igaz, hogy nem ismertem soha olyan lányt, aki ne lett volna idegesítő legalább valamennyire. Nade a bölcsész lányok a legidegesítőbbek, akkor mondjuk így, így a precíz.

hunfrakk # 2009.10.11. 17:02

Impi,
mérnöklányokokhoz volt már szerencséd?
azok szerintem nem idegesítőek
persze totál személyfüggő az egész

bajussz # 2009.10.11. 18:49

Imp, úgy látom, hogy neked egy fiú kell.