Jogi Fórum - találkozó


Legislator # 2010.12.02. 20:56

Én biztos, hogy nem próbálnám ki. És azt sem hiszem, hogy rablóból lesz a legjobb pandúr...


Sunshine after the rain.

Grád András # 2010.12.02. 20:39

"kurvából lesz a legjobb feleség"

Ezen elmerengtem. Azért nem biztos, hogy ki is próbálnám... :-)


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

Legislator # 2010.12.02. 18:06

Ser írta: "Az utolsót meg nem bírnám fűvel..."

:-D, mint írjak én a kínai szakról? Nehéznek nehéz, vendéghallgató voltam, de talán nem bírnám idegekkel, még sincsen más választásom:-9.

Marci, te összekeversz dolgokat.


Sunshine after the rain.

kfgabri # 2010.12.02. 12:43

Sherlock, kurvából lesz a legjobb feleség, az egyik legnormálisabb munkatársam esztétika szakból züllött hozzánk, az igazgatóság elnöke filozófia szakon végzett.

Egyjogász # 2010.12.02. 11:58

Ez a jelenés is jó lenne jövedelemforrásnak, a buszmegálló környékén kisebb búcsújáró helyet is ki lehetne alakítani. (Biztos igaz, ha a TV2-n bemutatták, én ezt nem is vonom kétségbe):)))

"A tegnap reggeli adásban például Kárász Róbert műsorvezetői kvalitásait tesztelte sikerrel a szerkesztőgárda. Egy láthatóan futóbolond nőt zavartak be hozzá, aki Jimmy (Zámbó, nem Fülig) szellemét látja rendszeresen egy buszmegállóban, ahogy göndör fürtjeit rázza asztrálteste fölött, és csilingel is hozzá egy kicsit, minden bizonnyal magas cén."

Sz.Márton # 2010.12.02. 08:34

Impy!

Foglalkozz a "Márai-jelenésekkel" is, most is sok megjelenik csak néha elég drága. Hátha ez elérhetőbb és kézzelfoghatóbb!

Turisztikai jövedelemforrásként, egyes országokban nem is rosszak azok a jelenések!

Sherlock # 2010.12.02. 08:04

Lehet hogy érdekes, de a versenyszféra nem annyira vevő erre. Én is szívesen járnék pszichóra, arab szakra vagy szabad bölcsészetre, de az első kettő túl sok idő, az utolsót meg nem bírnám fűvel.

Impossible # 2010.12.01. 23:28

a teológia nagyon érdekes

legújabban például a Mária-jelenéseket olvasom, már szinte mindet tudom kívülről, nagyon megkapó történetek

az egyik helyen voltam is nyáron egy hetet:

http://www.medjugorjeportal.hu/tortenet

Sherlock # 2010.12.01. 08:45

Impi,

elég hogy katolikus egyetemre jártál, ne tetézd.

Impossible # 2010.12.01. 07:48

Hát ja, egy diploma az túl szimpla, azért mégiscsak... :D Én pl. most azon tűnődöm, hogy elkezdjem-e a teológiát. Végre tanulnék olyasmit is, ami érdekel. :D

Impossible # 2010.12.01. 07:44

Hun volt király nő? :D

Ismerek valakit, aki nagyon szereti a fejtörőket, ott lesz a találkozón, vele jóban leszel. :D (Én is szeretem a fejtörőket, csak én nem tudom megfejteni. :D )

kfgabri # 2010.12.01. 07:41

sió, akit frusztrál a diplomáid száma az bekaphatja, ha felkéred rá.

sió # 2010.12.01. 06:00

Magamról.
A hun királlyal megegyező a nemem.
Kor: I András uralkodásának kezdete × 4 – 4

Leírtam magamról amit gondoltam, aztán kitöröltem. Egyszer véletlen elejtettem hogy magam is elváltam, és tipikus elidegenítő szülővé vált a volt felségem, azóta van pár személy, akitől elmarasztalásképpen megkapom, ha szerintük rossz választ írok. Így aztán nem kívánom a diplomák számát, villantani.
A munkám is az, amit magánéletben csinálok. Harcolni a gyerekek jogainak maradéktalan betartásáért/betartatásáért.
Szakértőként 2 szakterületen meg szoktam időnként jelenni a bíróságon, azért ebben segít a sosem használt jogi végzettség.

Ha kérdés van még akkor privát.

Impossible # 2010.11.30. 22:19

sió, csak pár embert szeretnél megismerni? :D
mondhatnál magadról vmit, pl a nemedet elárulhatnád, hogy ne kelljen nagyon meglepődni, mint amikor pl. pazsról kiderült, hogy valójában nem is férfi :D

pazs # 2010.11.30. 17:24

sió: nincs fix csapat (illetve vagyunk páran, akik már több ilyen találkozón részt vettek), gyere nyugodtan, én szívesen látlak a többiek nevében is :)
kfgabri: gyere :)

sió # 2010.11.30. 16:37

szeretném kérdezni hogy fix csapat van-e, vagy lehet jelentkezni is?
pár embert szeretnék megismerni, és pár félreértést szeretnék tisztázni. ( 2 traubi között)

kfgabri # 2010.11.30. 15:51

Ok srácok, jövök :-)

Csipke # 2010.11.30. 15:23

Szia Sherlock,

hát igen... fától az erdőt... :)

Köszi, fixen beírtam, most már nem felejtem el.


Csipke

Sherlock # 2010.11.30. 14:10

Szia Csipke!

a szavazást, akkor a Csipke által rámruházott hatalmamnál fogva lezártnak tekintem.

Save the date: december 14. 19óra. Kaledónia

  • by Kacsa

Mostmár ne is nagyon változzon. :P

Csipke # 2010.11.30. 14:08

Sziasztok!

Nos akkor fix a 14.-e vagy nem?


Csipke

Impossible # 2010.11.25. 20:40

tőlem meg elkérik a személyit

Sherlock # 2010.11.25. 20:37

Kedves kfgabri,

ha már András mindig kiemeli, hogy valamelyest idősebb, mint a többiek, én megjegyzem, hogy még nem is olyan régóta szolgálnak ki szeszes itallal... :D - ez így elég PC

Impossible # 2010.11.25. 19:52

Köszi, András, kedves Tőled! :)

nem okoskodtam, hülyéskedtem :)

kfgabri, szerintem is menj/gyere, meghívlak egy sörre, ha engem vesztek fel, sőt meghívlak egy 16 éves Lagavulin-ra is, amit kácsával fizettetsz ki, remélem, ez így elég meggyőző ajánlat :D

Grád András # 2010.11.25. 19:43

Figyusz, Impy, okoskodás helyett gyere inkább! Szokásomtól eltérően ezúttal tök komolyan mondom, hogy nekem személy szerint hiányoznál! Kfgabri! Ez egy nagyon jópofa laza társaság, zömmel korodbéliek, én vagyok csak a veterán a csapatban! :-) Ivararányok? Nagyjából kiegyenlített, de ez ott valahogy különben sem a lényeg, inkább azt mondanám, hogy egy jó kis csapat, mindig más összetételben, jókat eszünk, iszunk, beszélgetünk, és sokat nevetünk egymáson, önmagunkon, meg a hülye világon. Néha kell egy ilyen este, nekem hiányozna... Örülök, hogy eljössz.


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

Impossible # 2010.11.25. 18:51

meg abban bízva, hogy a kérdőjelesek közül nem én leszek az, aki megjelenik, mi? :DDD

(ja és ha már belémkötsz, nem felejtem el megemlíteni, hogy akkor én meg a külsőnk hasonlóságára utaló megjegyzést kérem ki magamnak :D )