BAR lista


pazs # 2011.03.09. 15:42

Valószínűleg nem. Nem tudnak utánanézni és nem mellesleg a magyar állampolgár turistáknak nem is kell vízum a kiutazáshoz.

Jázmin13 # 2011.03.10. 15:27

Köszönöm a választ!

Attila2012 # 2015.10.09. 11:48

Jó napot!

Érdeklődni szeretnék ,hogy ha tartozok valamilyen BANK felé,és egyben kifizetem,de passzív státuszban vagyok akkor mennyi idő még le kerülök a Bár listáról és egyáltalán kaphatok-e kölcsönt valamelyik banktól ?

Mihamarabbi választ várom mindenkitől!

Tisztelettel: Kérdező

ius latratus # 2015.10.09. 19:54

Én úgy emlékszem, hogy 5 év.

DevEagle # 2015.10.27. 09:37

Tiszteletem! A kérdésem az volna, hogy ha tudtommal (100%) 2 dolog miatt is a KHR-ben szerepelek, és mind a 2 dolog miatt úgy van beírva hogy a bank veszteségből leírta, akkor hogyan lehet az, hogy még mindig fent vagyok a KHR-ben, mikor ezzel a 2 céggel én még 2008-körül volt dolgom. 2008 óta eltelt 7év. 2011 előtt még 5 éves periódus volt érvényben. Ha ez letelt, akkor miért nem tüntették el a rendszerből? Ha többször, több dolog miatt is bárlistára kerülök, van olyan hogy halmozati "büntetés" tehát hogy sokkal tovább fent maradok mint rossz adós???
Ha esetleg nem egyértelmű, akkor kérem kérdezzen, hátha tudok választ adni, amiből tud segíteni valami értelmeset kihozni.

(Én úgy emlékszem, hogy fizettem fizetésből visszatartva ezt a bizonyos 2 hitelt. Akkor hogy lehet hogy "veszteségből leírt" ként szerepelek? Ha tényleg kifizettem, milyen módja van annak hogy ezt a KHR-ből kitöröljék?)

DevEagle # 2015.10.30. 07:42

Tiszteletem! A fórum még él? Valaki figyeli a kérdéseket?

Sherlock # 2015.10.30. 09:57

Nincs halmazati büntetés. Adj be ügyféltudakozványt a bankodhoz, azzal már többet tudsz kezdeni. Én mondjuk még nem láttam olyat, hogy jogos volt a hőbörgés a KHR-rel kapcsolatban (olyat viszont igen, hogy "ja tényleg"), de attól még nem kizárt, hogy van ilyen.