Banki hitelek


Kovács_Béla_Sándor # 2011.07.20. 06:59

Bepanaszolhatod a főnökénél. De a tartozás marad.

bimbus # 2011.07.20. 11:56

kbs
Köszönöm. Nagyon megnyugodtam.
Bocs, nem rád haragszom.

bia2007 # 2011.07.25. 13:47

jo napot!egy eve meghalt az apukam es volt neki egy szemeyi kolcson hitele az otpnel bementem megkerdezni hogy mit kell tennem nem tudnak segiteni mert a hagyatekiban nem lett be irva ez a tartozas.egy evel ezeott irtam Bp.re hogy meghat most kerik a vaasz leveet.azt szeretnem megkerdezni hogy ki e kell nekem fizetnem ezt a tartozast vagy nem mivel sehova nincs feltuntetve (hagyateki) hogy en lennek az orokos vagy esetleg ennek ok a banknal utanna jarnak?mivan ha nem fizetem be mi tortenik?!.koszonom

hitelbalek? # 2011.07.25. 15:52

Tisztelt Fórum!
Kérem adjanak tanácsot vagy mondja el valaki a megoldást.
Én is bajba jutottam a banki adósságaim miatt,és nem tudom mi a helyes megoldás.lehet nincs is semmi megoldás?A lakásomat már eladatták velem megjegyzem áron alul,de legalább az az adósság elment.Jelenleg még van kb 5milla tartozás és itt vége az életemnek.Több behajtó cég követel mindegyik kéri hogy fizessek mert bíróságra mennek.Hiába ígérnék nem elég nekik az a pár ezer amit fizetni tudnék/kb20 ezer legalább5-6felé,tehát darabonként2-5ezer/szoba sem állnak.Albérletben vagyok egy gyerekkel,az én fizetésem letiltva a nejem amit keres elmegy az albérletre meg a rezsire/70 ezer havonta/.Hitel szoba sem jöhet,bar listán vagyunk mindketten.Gazdag rokon családtag aki hitelképes nincs.Ingatlan amit bevonhatnánk nincs.akkor mi a teendő?Mit fognak tenni a behajtó cégek?Idejönnek elviszik a bútort a gyerek számítógépét?Vagy mit vihetnek el?Mikor?Alszunk a földön?Miért nem fogadják el amit én tudok ajánlani?Mindent megtehet a behajtó cég?

Kovács_Béla_Sándor # 2011.07.25. 17:21

A legszükségesebb ingóságok mentesek a foglalás alól.

Kovács_Béla_Sándor # 2011.07.25. 17:21

A "behajtó cég" nem hogy mindent, hanem jószerivel semmit nem tehet.

hitelbalek? # 2011.07.25. 17:29

Kedves Kovács Béla Sándor!
Köszönöm válaszát kifejthetné esetleg kicsit bővebben?
Mit ért az alatt hogy szinte semmit nem tehet a behajtó cég?