Banki hitelek


Sherlock # 2012.08.23. 15:50

Kedves Flótás,

most akkor ők adóstársak vagy nem? A bank attól hajtja be akitől tudja.

Kedves zozo,

ha befizetted akkor majd megoldódik, érdemes velük kooperálni. Annyit azért megjegyzek hogy ha már ügyvédi levél ment ki, akkor nem csak ők a hibásak és a nemtörődömök.

zozo002 # 2012.08.23. 16:04

Kedves Sherlock,

sajnos sokáig nem tartózkodtam itthon,és azt hittem,hogy fizetve van,amint szembesültem,hogy mégse és megkaptam a papírt rendeztem. Persze nem csak ők hibásak sajnos...de létezik ilyen,hogy 4 hónap elteltével hívnak vissza,hogy fizessek? Azóta már majdnem elfelejtettem a dolgot :( A csekken van egy cikkszám+ a település bélyegzője ahol fizetve volt,ezek alapján már utána tudnak járni remélem..

flótás # 2012.08.23. 18:04

Kedves Sherlock!
Így van, adóstársak. De az Én nevemen van a hitel így első körben tőlem fognak követelni, és majd csak azt a részt az adóstársakon amit tőlem nem tudnak behajtani.
Legalább is szerintem.
És az lenne a kérdés hogy tudnám ezt kivédeni?
Hogy-hogy tudnám nagyobb veszteség nélkül kilábalni ebből a 6 éve tartó rémálomból?

flótás # 2012.08.23. 18:10

Kedves Sherlock!
Így van, adóstársak. De az Én nevemen van a hitel így első körben tőlem fognak követelni, és majd csak azt a részt az adóstársakon amit tőlem nem tudnak behajtani.
Legalább is szerintem.
És az lenne a kérdés hogy tudnám ezt kivédeni?
Hogy-hogy tudnám nagyobb veszteség nélkül kilábalni ebből a 6 éve tartó rémálomból?

Sherlock # 2012.08.24. 11:04

az Én nevemen van a hitel így első körben tőlem fognak követelni, és majd csak azt a részt az adóstársakon amit tőlem nem tudnak behajtani.

Ezt honnan veszed? Az adóstárs is ugyanolyan adós mint te. Attól hajtják be akitől a legkönnyebb, a többiek meg lerendezik egymás között ahogy akarják. Ebből nem lehet csak úgy kilépni, ki kell fizetni valakinek.

zozo002 # 2012.08.27. 10:13

Ma ismét hívtam a faktoringot,az ügyintéző akivel eddig beszéltem már mást kapcsolt,mondván ez nem az ő ügye. múlt héten elküldtem nekik a csekk fénymásolatát és az összes az ügyben kapott papírt. Azt,hogy én ápr.6-án fizettem mégis nekem kell bebizonyítanom. Mit tehetek még,ha ők csak azt mondják,hogy hozzájuk nem érkezett be az összeg ?!