GYED,GYES, táppénz


Dödölle1 # 2012.03.21. 08:30

Zseton838 # 2012.03.19. 21:15 Kedves nandy,

köszönöm, hogy időt szakítottál a problémámra. A végzésben szó szerint ez áll: "A rendelkezésre álló iratok, adatok alapján megállapítottam, hogy a kérelem nem bírálható el a Munkaügyi Bíróság jogerős döntésének meghozataláig".
Törvényi hivatkozások a magyarázó szövegben a 2004. évi CXL tv 32. § (1) és (8) bekezdésre hivatkoznak, a végzés meghozatalánál figyelembe vette még a 71. § (2) bekezdését is.
Megkérdeztem ott dolgozó ismerőst, megmutattam az ügyvédemnek is, mindegyikük csak a vállát vonogatta, hogy hát ez sajnos így van.
A munkaügyi perem hozadéka lehet, a jogerős döntés meghozatalakor, az addig elmaradt munkabér kifizetése, amiből nekem le kell vonnom az igény beadásánál az addig szerzett jövedelmeket. Nálam itt gurult el a gyógyszer.. Miért ne vonhatnám le az igény beadásánál a kapott táppénz stb összegét? Nem mellesleg, azt mondta az egyik MÁK-os ügyintéző, hogy ha a javamra dönt a bíróság, akkor valószínűleg az EP azt fogja mondani, hogy lám-lám, a táppénz időszakára is megkapta az elmaradt munkabért, kvázi nem maradt ellátás nélkül, úgyhogy nem fizetünk semmit.
Csak azt nem veszi figyelembe senki, hogy 2011 júliusa óta egy fillér bevétel nélkül készültem fel egy újszülött fogadására, akit október óta a semmiből tartok életben...

Én is csak azt tudom mondani amit az ügyvédje, illetve az ismerőse, azaz a közigazgatási szerv eljárása jogszerű, megfelel a Ket. vonatkozó előírásainak, ugyanakkor ami jogszerű az nem biztos, hogy méltányos is. (A mai, modern, kontinentális jog alapja a római jog, amelynek az egyik alapelve a méltányosság, azaz úgy kell eljárni, hogy az mindenki számára méltányos (kedvező) legyen.)

Tekintettel arra, hogy Ön tartósan ellátatlan, egyben figyelemmel arra is, hogy ezen ellátatlanság az Ön és a családja létfenntartását is veszélyezteti továbbá mivel a társadalombiztosítás lényege, hogy a biztosítási esemény bekövetkezésekor a biztosítottat a járulékfizetésért cserébe megilletti a TB ellátás javaslom, hogy panaszával keresse meg Prof. Dr. Szabó Mátét, az Alapjogok Biztosát. Kérje, hogy az ügyét a fentiek figyelembevételével vizsgálja ki és amennyiben megállapítható az alkotmányos visszásság, úgy a szükséges intézkedéseket tegye meg.

(Ennek keretében az ombudsman -többek között- javaslatot tehet az Országgyűlésnek jogszabályváltoztatásra, valamint az OEP Főigazgatója részére a döntés felülvizsgálatára, az alkotmányos visszásság megszüntetésére, az aggályos állapot rendezésére.)

csillagmező # 2012.03.21. 04:42

Kedves szakértők. nagy problémám: én, mint egy 15 emeletes ház gondnoka, (15 éve) kötelező vagyok e a munkaszerződésben leírt, napi 8 órás munkaidőn túl is MINDIG, HÉT VÉGÉN IS , dolgozni, ügyeletben lenni éjjel-nappal. INGYEN,HONORÁRIUM NÉLKÜL. 6 éve önálló társasház lettünk, és minden hétvégén is ügyelnem kellett . Eddig a szomszéd ház gondnokával kisegítettük egymást, 6 évig megoldottuk a helyettesítést egymást között.Márciustól ez megszűnt. Én csak a 30 nap szabadságra kapok helyettest, azon kívül, az intézőbizottság döntése szerint kötelező vagyok ingyen, és bérmentve ügyelni bármikor, bármeddig.Szeretném tudni, hogy jogos e a követelésük. köszönöm, ha válaszolnak.

rika85 # 2012.03.20. 16:58

Tisztelt szakértők.

A kérdésem a következő lenne.
2010. szeptembere óta Gyeden /Tgyás majd Gyed/ vagyok első gyermekemmel. Tervezzük a második babát, de valakitől azt hallottam hogy ha már a gyed letelte után a gyesbe születik meg a második baba akkor vmiért rosszabb ellátást kapok mint első gyermekemnél. Állítólag így járt az illető aki ezt nekem mesélte.
Na most az OEP-nél is érdeklődtem ill. olvastam a honlapjukat és ott azt mondták/írják, hogy ha vkinek azért nincs bérezett napja mert táppénzen vagy gyeden volt akkor a szerződés szerinti bérét veszik alapul. Na most akkor ez azt jelenti hogy a jelenlegi ellátásomat kapnám továbbra is.
Azt szeretném megkérdezni hogy ez akkor így van e?
Ha csak 2013 ban születne a második baba, ami ugye már biztos akkor is kaphatom továbbra jelen jövedelmem szerint gyedemet?
A bejelentett bérem Br. 143.000.- Ft volt. A jelenlegi gyedem 73000.- Ft. Válaszukat előre is köszönöm.
Erika

Manakara # 2012.03.20. 13:58

Sziasztok.
20090928-tól állok egy cégnél főállású munkaviszonyban, ezek a kieső idők voltak.20100101 20100831
20100914 20100930
20110716 20110913
majd megszűnt a jogviszonyom 2011 12 18-val, de létesitettem egy másikat 20111219 -vel. De 2011 111 25-től tp-en vok (még nem adtam le egyetlen tp papirt sem a mepnek)..

szülésem várható időpontja: 2012 07 08.. milyen ellátásokra számithatok, és mi lesz az alapja?

Hol lehet utána nézni az igényelhető járadékoknak? TGYÁS, GYED, GYES stb..

Várom válaszotokat. Hálás Köszönettel.

Dorina9 # 2012.03.20. 11:58

Köszönöm gyors válaszát. Kicsit megnyugodtam :)

Viszont akkor hogy még tisztábban lássam a dolgokat. Én még ugye védett vagyok, több részről is (terhesség, valamint az első gyermekem 3éves koráig) Ez a védettség, akkor is "él" ha a céget felszámolás alá helyezik?! Tudom hogy ez egy hosszú folyamat, nem megy egyik napról a másikra. Amíg a céget meg nem szűntetik, és az eljárásnak nincs vége, engem valóban nem rúghatnak ki?!
Korábban olvasott cikkek, szerint ilyen esetben nincs jelentősége a védettségnek!

Válaszát köszönve
Ildikó

Zseton838 # 2012.03.19. 20:15

Kedves nandy,

köszönöm, hogy időt szakítottál a problémámra. A végzésben szó szerint ez áll: "A rendelkezésre álló iratok, adatok alapján megállapítottam, hogy a kérelem nem bírálható el a Munkaügyi Bíróság jogerős döntésének meghozataláig".
Törvényi hivatkozások a magyarázó szövegben a 2004. évi CXL tv 32. § (1) és (8) bekezdésre hivatkoznak, a végzés meghozatalánál figyelembe vette még a 71. § (2) bekezdését is.
Megkérdeztem ott dolgozó ismerőst, megmutattam az ügyvédemnek is, mindegyikük csak a vállát vonogatta, hogy hát ez sajnos így van.
A munkaügyi perem hozadéka lehet, a jogerős döntés meghozatalakor, az addig elmaradt munkabér kifizetése, amiből nekem le kell vonnom az igény beadásánál az addig szerzett jövedelmeket. Nálam itt gurult el a gyógyszer.. Miért ne vonhatnám le az igény beadásánál a kapott táppénz stb összegét? Nem mellesleg, azt mondta az egyik MÁK-os ügyintéző, hogy ha a javamra dönt a bíróság, akkor valószínűleg az EP azt fogja mondani, hogy lám-lám, a táppénz időszakára is megkapta az elmaradt munkabért, kvázi nem maradt ellátás nélkül, úgyhogy nem fizetünk semmit.
Csak azt nem veszi figyelembe senki, hogy 2011 júliusa óta egy fillér bevétel nélkül készültem fel egy újszülött fogadására, akit október óta a semmiből tartok életben...

mph7 # 2012.03.19. 15:09

Kedves Válaszadó!

A következő lenne a kérdésem: 2012 április 7-én két éves lesz a kisfiam, tehát lejár a Gyed-em. Időközben kiderült, hogy terhes vagyok, a második babánkat novemberre várjuk. Azt szeretném megtudni, hogy érdemes-e táppénzre mennem a szülésig, vagy Gyes-re. Hosszú távon melyikkel járok jól? A munkaviszonyom rendben van, évek óta dolgoztam, amikor az első gyermekemmel még várandósan táppénzre mentem 2010 januárjában.
Válaszát előre is nagyon köszönöm!

nandy # 2012.03.19. 14:55

balazseniko:

Az álláskeresési járadék folyósításának időtartama alatt a biztosítási jogviszonyod továbbra is fennáll. Az általad leírtak alapján nem szakad meg a biztosításod. A megszakításnak egyébként is csak akkor lenne jelentősége, ha az egybefüggően a 30 napot meghaladja.

A TGYÁS és GYED jogosultsághoz szükséges 365 nap biztosításod bőven megvan, annak egyébként sem kellene egybefüggőnek lennie, ez nagyon fontos szabály!

Az ellátások összegének megállapításánál lenne jelentősége a 30 napon túli megszakításnak, de -mint írtam- nálad ilyenről szó sincs!

---------
  • 2012. évi igényléskor főszabály szerint a 2011. évi jövedelem az alap, de mivel neked 2011-ben nincs legalább 180 bérezett napod, ezért leginkább a 2012-es év lesz a döntő. A szülést (igénylést) közvetlenül megelőző időszakból keresnek visszafelé 180 napot.

Elég nehéz lenne most számításokba bocsátkozni, de az biztos, hogy eddig van
46 napod (2011.11.15-12.31.)
44 napod (2012.01.01-02.13.)

Összesen eddig 90 bérezett nap. Tehát kellene még legalább 90 napot dolgoznod (májustól), feltéve, hogy a jövedelmed magasabb lesz a minimálbér kétszeresénél. Ha nem magasabb, akkor nem muszáj 180 napra hajtani.

A táppénzes időszak, álláskeresési ellátás nem minősül bérezett napnak.

nandy # 2012.03.19. 14:46

Dorina, nyugodj meg egy kicsit. A terhességed miatt nem tudnak kirúgni, egy cég felszámolása pedig nem megy egyik napról a másikra... leginkább évekbe telik, mire megszűnik a cég, addig viszont a te munkaviszonyod is megmarad.

nandy # 2012.03.19. 14:43

zseton838:

Nem vagyok szakértő, talán azért nem is igazán értem a veled történteket...

A TGYÁS-ra és GYED-re való jogosultsághoz az kell, hogy az igénylő igénylést megelőző két éven belül 365 nap biztosítási jogviszonnyal rendelkezzen. Ez nálad megvan a régi munkahely nélkül is, 2010. májusától számítva is.

Az aktív biztosítási jogviszony is stimmel.

Irányadó időszakban volt legalább 180 bérezett napod is, 2010. májusától decemberig.

Táppénznél még a 365 napos biztosítás sem kell, annak sem lenne akadálya.

Legalább a vállalkozói jogviszonyodra tekintettel jogosult lennél az ellátásokra. Az OEP mire hivatkozott a felfüggesztésnél?

nandy # 2012.03.19. 14:30

maki70:

Mivel 2010. március végétől szinte végig táppénzen voltál, így a GYED-nél irányadó időszakban (2010. januártól 2011. májusáig) nem volt 180 bérezett napod.

A GYED összegét a TGYÁS alapjául vett összeggel számították ki, a bruttó pedig azért volt tavaly a minimálbér kétszeresének 70%-a, mert annyi a maximum (a TGYÁS alapjául vett összeg gondolom jóval magasabb...).

Ha az ún. előnyszabály (48. § 5. bekezdés) alapján állapítják meg a GYED-et, akkor nem szabad évente a minimálbér változásának megfelelően emelni.

1997. évi LXXXIII. törvény 42/D § (4). bek.

balazseniko # 2012.03.19. 11:10

Tisztelt Szakértő, vagy fórumozók!

Nekem az alábbi kérdésem lenne.
Én 2006 május 9-től dolgoztam egy cégnél. Onnan 2008. szeptemberében táppénzre és gyedre mentem. 2010.11.14-ig GYED-en, 2011.11.14-ig GYES-en voltam.Ezalatt a céget ahol dolgoztam felszámolták. Ott a szabadságomat és a felmondási időt le kellett töltenem. 2012 február 13-ig álltam így munkaviszonyban. 2012. február 14-től munkanélkülin vagyok. 2012 május 1-től pedig felvesznek dolgozni egy céghez.
A kisbabámat 2012 november elejére várom. Kérdésem az lenne, hogy jogosult leszek-e GYED-re? Valamint mit fognak nekem figyelembe venne.
Régebben volt valami olyanról szó, hogy ha meg lett szakítva a munkaviszony, akkor nem az előző évet vették figyelembe, hanem az utolsó munkahely bérét. Szeretném megtudni, hogy járhatnék a legjobban.
Válaszát előre is köszönöm.

Enikő

Dorina9 # 2012.03.19. 05:39

Kedves Fórumozók!

Kétségbeesetten várom valakinek a segítségét!!!!

Első gyermekem, 2010. agusztus 23.-án született. Elötte 4 évig volt folyamatos munkaviszonyom, így a szülés pillanatától kaptam a TGYÁS-t, most pedig még a GYED-t br. 200 000 ft jövedelmem után számítva. A GYEDEM 2012 augusztus -ig kapom. Úton van a második baba, aki várhatóan, november elején jön világra. Munkahelyemről kapott információk szerint a céget május hónaptól felszámolják. Tehát egészen biztos hogy nem lesz munkaviszonyom!
Mit tegyek hogy a második baba után is ugyanazokat a járandoságokat megkapjam?!
Sok utána járás után döntöttünk úgy hogy bevállaljuk a még idén a második babát, csak sajnos a cég megszűnésével nem számoltunk. Elég nehéz helyzetbe kerülnénk, hogy ha csak gyes-t kapnánk. De ha mégis ez a megoldás maradna, akkor mivel az első babám után is járna még GYES, meg már a második után is, akkor hogy számolják, tényleg csak 26500 ft-ot kapok a két gyerek után???????
Esetleg felmerült annak lehetősége, hogy talán egy másik cég átvenne, ha kirugnak, ez megoldás lehetne?

Kérem mielöbbi gyors segítségüket!!!!!

Köszönöm!!!

Zseton838 # 2012.03.16. 00:35

Tisztelt Szakértő!

Többszörösen bővített, kibogozhatatlan mondatok helyett, megpróbálom dátumokhoz kötve vázolni a problémámat. Remélem tudnak segíteni.
2009- rendkívüli felmondást követően munkaügyi per indítása
2009-2010 eleje: 90 napos felfüggesztése a munkakeresési járadéknak
2010 májusától: saját cégen belül 8 órában személyes közreműködő
2011 júniusától: táppénz igény (veszélyeztetett terhesség)
2011 augusztus: végzés az EP-tól: táppénz kifizetésének felfüggesztése a munkaügyi per lezártáig
2011 október: koraszülés kis súllyal (emelt családi pótlék)
2011 október: tgyás igény leadása, kérve, hogy a munkaügyi per lezártáig ugyanúgy járjanak el, mint a táppénznél
2011 november: ígéret a munkaügyi bíróságtól közbenső ítélet meghozatalára, bizonyítási szakasz lezárása (nincs egyezség az átlagkeresetben)
2011 november: kiderül, hogy a közbenső ítélet sem lenne elég a visszatartott ellátások kifizetésére, MÁK ügyintézője arról tájékoztat, hogy megigényelhetem a gyest fél évre visszamenőleg, így van időm még várni, hogy elállok-e a tgyás igénytől
2011 december: összeférhetetlenség bejelentése alperesi részről a munkaügyi perben, kérik az ügy másik megyébe való áthelyezését, ami így átkerült az ítélőtáblához, közbenső ítélet nem született
2012 március: gyes igény leadása, arról tájékoztatnak, hogy nem 6, csak 2 hónap az igénylés maximuma visszamenőleg, így 2012 januárjától adhatok csak be igényt. Ezen túlmenően megszakítom a táppénz ill. tgyás igényemet, így új igénylőnek számítok, akire a 2012-es törvények vonatkoznak. Mivel 2011-ben nem dolgoztam eleget (ha nem is kilenc, de hét hónapig ugye veszélyeztetett kismama voltam), nem vagyok jogosult a gyesre sem.
Kérdésem: a maradék pénzemet még egy ügyvédre vagy egy jó erős kötélre költsem?

morcidorci1 # 2012.03.14. 16:02

Kedves Szakértő!

Szeretnék csatlakozni Polcsihoz. Engem is ez az egyenlőség kérdése foglalkoztat napok óta, mióta a bérszámfejtő tájékoztatott, hogy a gyedem nem növekszik a minimálbér növekedésével, mint kiderült a gyed felülvizsgálatakor.
Pont uez a gondom, ha még júniusban szülök, akkor teljesen más a kép. De mivel júliusban történt a nagy esemény, és előtte táppénzre mentem, így nincs 180 napom. De miért kerülök más megítélés alá, mint az, aki hasonló bérrel és folytonos jogviszonnyal rendelkezik, csak éppen pár héttel előbb szült??
Nagyon szépen köszönöm a választ!!

Polcsi2 # 2012.03.14. 10:35

nandy!

ezek után már csak azt szeretném tudni, hogy ezek szerint a jelenlegi jogi szabályozás sérti az egyenlőség elvét?
Gondolom ezt abból, hogy aki 3 nappal hamarabb vagy kb 2 hónappal később szült mint mi az most lényegesen jobban járt mi mi.
Szerintetek nem lehetne ezt kicsit megpiszkálni hivatalos fórumokon. Ha igen, szerinted hol lenne érdemes kezdeni.
Segítségedet előre is köszönöm.

voriszmore # 2012.03.14. 09:34

Tisztelt fórumozók,
Mikor kell igényelni a méltányossági gyedet és hol?

tapaine84 # 2012.03.14. 09:10

Kedves Jogi Fórum!

Gyessel kapcsolatban kérném a segítségüket.
Két éves gyermekemnél jelenleg férjem (vér szerinti szülő) tudná igénybe venni a gyest. Azonban van egy kérdésem.
Apukának Tapolcán van az állandó lakcíme, míg nekem és fiunknak Székesfehérváron az én szüleimnél. Jelelnleg albérletben lakunk Székesfehérváron, de ide most épp nem tudunk bejelentkezni ideiglenesre. Így is igényelheti az apuka? És ha igen akkor hol?

Köszönöm válaszukat!

Tápainé Sümegi Éva

maki70 # 2012.03.14. 07:47

Kedves Jogi Fórum!

Segítségüket szeretném kérni, hogy a munkahelyem helyesen állapítja-e meg a GYED-em összegét. A történetem: 2010. márciusában állapotos lettem. Mivel lombik beültetéssel tudtam teherbe esni, ezért a beültetés napjától(2010.03.31) táppénzen voltam. Sajnos a terhesség sem volt egyszerű, ezért végig a terhesség alatt táppénzen voltam, viszont júliusban ezt a táppénzt megszakítottam, hogy kivegyem a felhalmozott szabadságomat, ez kb egy hónap volt. Majd újra táppénzen voltam. A kislányom kicsit korábban született, így november 24-től kaptam a TGYÁS-t. 2011 május első napjaiban járt le, és akkortól folyósították a GYED-t, a maximális bruttó 109200ft-t, mivel a fizetésem bruttó 371 ezer forint volt. Az idei évig nem is volt semmi probléma. Januárban is az új minimálbér alapján kaptam a bruttó 130200 ft-t, azonban februárban "csak" bruttó 105560 ft-t utaltak. Kérdésemre annyit mondtak, hogy sem a januári sem a februári utalás nem volt jó, a januári több volt, a februári kevesebb, nekem ugyanannyi GYED jár, mint amennyit 2011-ben kaptam, vagyis 109200 ft, és ezt a márciusi utalással korrigálni fogják, levélben is kiküldték, ami ellen fellebezni lehet. (a levelet még nem kaptam meg) Kérdésem az lenne, hogy ténlyeg nem jár nekem a magasabb minimálbérrel számolt GYED, vagy ők tévednek? Sajnos a jogszabályt nem találom a GYED-ről, hogy el tudnám olvasni. Előre is köszönöm a segítséget!

Dödölle1 # 2012.03.13. 16:46

kissagi # e-mail 2012.03.09. 17:19 Kedves Dödölle!

Egy másik fórumról irányítottak Önhöz. Itt a történetem:

2011 januárjától, már 40 órás munka mellett a kisebbik lányom elég súlyos asztmája miatt jogosult lettem GYES-re és magasabb összegű családi pótlékra. (Egyébként az is érdekes, hogy a betegsége előtte is ismert volt, mégis csak orvosváltáskor szóltak, hogy erre, mint tartósan beteg gyermek szülei, jogosultak vagyunk.) Idén januárban újra megállapították a jogosultságot, tehát továbbra is Gyesen vagyok vele.
Sajnos, január végén elveszítettem a munkámat.
A munkaügyi központban közölték, hogy mivel GYES-en vagyok, nem vagyok jogosult az álláskeresési járadékra, nem lehetek regisztrált munkanélküli, nem kaphatok START kártyát... (Mindezt a 2012 januári változások miatt.) Az álláskeresési járadékról tudtam (aminek egyébként a maximumát kapnám), hogy nem kaphatok, de a többiről nem. Már, hogy nekem semmiben nem kötelesek segítséget nyújtani.
Jelenleg éppen azon vitázunk a munkaügyi központtal, hogy mivel én nem vagyok "igazi" kismama, ezért még az általuk indított képzéseikre sem vagyok jogosult! (Egyébként nincs szakmám, csak gimn-i érettségim.)
Ezen kívül azt is közölték, hogy a jelenlegi státuszom, mivel "csak" fogyatékossági GYES, nem minősül biztosítási időnek! (Állítólag 2012 januárjától.)
Ez lenne a legfontosabb kérdésem.
Ebből a GYES-ből is vonják a nyugdíjjárulékot, akkor hogy-hogy nem számít bele a biztosítási időbe?
Mielőbbi válaszát előre is köszönöm!
Üdvözlettel:
kissagi

1. Nem tudok róla, hogy jogilag a GYES és GYES között lenne különbség. (A GYES-ről különben az 1998. évi LXXXIV törvény rendelkezik a 20. §-tól.)

2. A GYES nyugdíj szempontjából szolgálati idő, a GYES jogosít járulékfizetés nélkül egészségügyi szolgáltatásra (orvosi ellátás, mentőszállítás, kórházi ápolás stb), viszont mivel a Tbj. 5. § taxációjában (felsorolásában) biztosítási időként nem szerepel, így nem minősül biztosítási időnek. Ez azonban évek már óta így van és "minden" GYES-re egyaránt igaz.

3. Ha teheti a jövőben ne elégedjen meg "állítólag" felvilágosításokkal, kérje azok jogszabályi megjelölését.

Állításaimat az alábbiak támasztják alá:

1997. évi LXXX. törvény
a társadalombiztosítás ellátásaira és a magánnyugdíjra jogosultakról (Tbj.)

Tbj. 16. (1) Egészségügyi szolgáltatásra jogosult a f) gyermekgondozási segélyben részesülő személy.

Tbj. 26. (1) A ....., gyermekgondozási segélyben részesülő személy nyugdíjjárulékot fizet.

A nyugdíj törvény (1997. évi LXXXI tv.) 38. § (1) c) szerint szolgálati időnek kell figyelembe venni a GYES folyósításának az időtartamát, amennyiben az előírt nyugdíjjárulékot megfizették.

4. Csupán kíváncsiságból érdekelne, hogy melyik fórumról irányították hozzám?

5. A jogszabályok nem dolgoznak "igazi kismama és nem igazi kismama" fogalmakkal. Lehet, hogy a munkaügyi központos kormánytisztviselőnek igaza van, de jó lenne, ha az állításait adekvát módon, jogszabályokkal is alátámasztaná, mivel úgy könnyebb lenne harcolnia velük. Javaslom, hogy a nem TB-t érintő kérdéseinek a megnyugtató tisztázása céljából keresse meg a munkaügyi központ illetékes osztályvezetőjét. (A közigazgatás a Ket. -2004. évi CXL törvény- szerint immár szolgáltatás, amelynek részét kell, hogy képezze a teljeskörű tájékoztatás is.)

nandy # 2012.03.13. 16:08

De egyébként a te történetedből is látszik, hogy mennyire fontosak a dátumok, amiket sokszor nem lehet előre kisakkozni...

nandy # 2012.03.13. 16:05

Polcsi:

Nem tudtad volna előbb igényelni a GYED-et, mert arra csak a GYÁS lejártát követő naptól váltál jogosulttá.

nandy # 2012.03.13. 16:02

Nettikett:

Erre a kérdésre nagyon nehéz lenne itt konkrétan válaszolni...

Főszabály szerint a TGYÁS és GYED jogosultsághoz biztosítási jogviszony kell. Az álláskeresési ellátás is biztosítási jogviszonyt eredményez, de csak három hónapig jár, nem biztos, hogy kitart a szülésig.
Jobb lenne előbb biztos munkahelyet találni, és utána belevágni a babaprojektbe.

nandy # 2012.03.13. 16:00

zsebus:

A GYES-hez nem kell biztosítási jogviszony, az alanyi jogon jár.

nandy # 2012.03.13. 15:59

Vuzsi:

Az lenne a kérdésem ha táppénzre megyek kevesebb lesz e a gyed em ill gyes em vagy egyéb járandóságom? Ha nem lenne kevesebb mikortól lenne érdemes táppénzere mennem? 2012 szeptemberére várom a babát. Azért kérdezem ezeket mert nagyon sokat piszkálnak a munkahelyemen mióta tudják.

Azt mi innen nem tudhatjuk, hogy mi lesz a jobb megoldás...

Nagyvonalakban: a táppénz összege nem számít bele semmilyen más ellátás alapjába, tehát nem csökkenti le. Főszabály szerint az ellátás alapja 2012. évi szülés esetén a 2011. évi jövedelem lesz (ha van 180 bérezett nap).
2013. évi GYED igénylésekor viszont már a 2012-es év jövedelmét nézik. Ha még kb... 2012.06.08. előtt táppénzre mész, akkor 2012-ben nem lesz 180 bérezett napod, viszont az ún. előnyszabály miatt ebben az esetben a GYED-et a GYÁS alapjául vett összeg alapján (azaz 2011. év) fogják megállapítani.

Pontos válaszhoz érdemes lenne a helyi OEP-nél érdeklődni.