Jogász Póker


Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.04. 20:11

Az a mostanában márciusban volt, de akkor tényleg a PS ötven dollárjával kezdtem. A becslésed elég óvatos, már ami a határokat illeti, ekkora tűréssel nehéz tévedni. :)

_Wasp_ # 2009.11.04. 23:11

inkább a rollom alatt játszok, mint felette, én fosós fajta vagyok :)

KBS, mivel emlékezetem szerint te se a rollodat játszod, hanem azt, ahol legnagyobb a nyereséged, nehezen lőttem volna be pontosabban :)

mondjuk március tényleg nem most volt, de ha 50-ről tudtál 500 fölé lépni ennyi idő alatt, az mindenképpen ragyogó eredmény...


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.05. 08:23

Köszönöm. :)
Szoros BRM-t követek, de nagyjából a rollom szerinti téten játszok, azzal, hogy elsődleges szempontom az asztalválasztásnál az átlagos bankméret előbb abszolút majd a vakhoz hasonlított mértékben. Vagyis ha egy NL10-es és egy NL25-ös asztalon egyaránt 5$ az átlagos bankméret, akkor az NL10-hez ülök be. Mert az 50BB-s átlag nagyon laza játékosokat ígér, nekem meg az felel meg legjobban.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.09. 16:46

Zoli, ha még nincs számlád a Csokipókeren, és szívesen játszanál egy nagyon értékes versenyen (ingyen), akkor gyorsan küldj egy emilt.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.09. 16:52

Wasp: emil ment.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.10. 12:00

Jut eszembe: már tudok privát versenyt szervezni a PKR-en, úgyhogy összehozhatnánk azt a fórumos online partit. Legfeljebb utólag számolunk le, ha nem akarok náluk befizetni.

Gandalf80 # 2009.11.10. 12:51

Sziasztok!

Van egy oldal,ahol szintén rendeznek folyamatosan privát pénzes versenyeket. Ha érdekel valakit, akkor keresse fel: http://pokermitologia.com/

Itt olvastam egy cikket: Hogyan éljünk meg pókerből? Kis téten is össze lehet gürizni 200-300.000-et a cikk szerint...
http://pokermitologia.com/…-meg-pokerbl

További szép napot!


pokermitologia.com

csan # 2009.11.10. 13:48

sziasztok szertnék nevezni a csokipoker freerollra hogy tudom ezt meg tenni?

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.10. 14:22

Emil ment, nézd meg.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.10. 14:27

Bonyek, Gandalf!
5$-os nevezési díjú, 25$ hozzáadott díjalapú verseny? Ennyire kevesen vannak?

Egyébként 1000$-t nyerni átlagosan és havonta még NL25-ön, jó játékkel is csak akkor lehet, ha napi négy-öt órát tolod egyszerre hat asztalon.
A póker a legnehezebb könnyű pénzkereset.

csan # 2009.11.10. 14:32

köszi!

de valószínüleg nem fog összejönni mert már előre regeltem :(

dwc_ # 2009.11.10. 14:32

Üdv!

Én is szívesen játszanék a Csokipokeres freerollon, ha lehetséges...
Biztos jó móka lesz :)

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.10. 14:42

Csan, az nem akadály. Csak legyél jogász, és kérd szépen a mendedzsert.

Impossible # 2009.11.10. 17:30

A csokipóker az a cake poker? Vagy ez valami más?

"Egyébként 1000$-t nyerni átlagosan és havonta még NL25-ön, jó játékkel is csak akkor lehet, ha napi négy-öt órát tolod egyszerre hat asztalon."

Kbs, az havi kb. 185 ezer Ft, abból simán meg lehet élni, és gyakorlatilag félállás...szóval ez inkább jó hír, mint rossz, nem? :D
Tudom, hogy nem mondtad, de ha te így nyomod, akkor mellette tök felesleges ügyvédkedni is, nem? Sőt, ha már ennyire megy, az ügyvédgetés csak hátráltatja a pókerben való előrejutást, nem? És NL25 még egy nagyon alacsony limit...van hová felkapaszkodni. :D Egyébként csodálom, hogy NL25-özöl ennyi idő után is. Nem feljebb kellene tartanod elvileg? Ha jól tudom, kb. már egy éve játszol cg-t. De lehet, hogy russzul emlékszem, már összefolynak az események. :D

csan # 2009.11.10. 17:39

nem az a chocolatepoker

sajna én nem indulok mert nem vagyok benne valami listában

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.10. 17:49
  1. Nekem az ügyvédség választott hivatásom, különben nem lennék képes az eléréséért majd négy éven át havi... szóval havi ne sokért melózni.
  2. Pluszpénzre éppen azért van szükségem, mert a havi nem sok nem elég arra, hogy a családnak jusson grillcsirke, és még önálló irodára is gyűjtsek.
  3. A pókerkarrieremet egyszer már vázoltam:

a.) tavaly májusban kezdtem onna, hogy korábban csak az ötlapos cserélőt ismertem, azt is csak annyira, hogy nem voltam benne biztos, hogy a full vagy a flös a nagyobb. b.) Egyasztalos versenyekkel kezdtem egy sajátos üzleti koncepciójú oldalon. A lényeg, hogy havi 30$-ért meglehetősen sok egy-két asztalos versenyt játszhattál nevezési díj nélkül, 25-20-15$ díjazással. Plusz hetente egy 500-os, havonta egy 1K.s verseny. Csődbe is mentek, adósak maradtak valami 700$-ommal. De addigra már 2K.t kifizettettem egy valutaszámlára.
c.) Mivel a terem januárra megszűnt, a korábban kivett nyereményből néhány - nagyon kicsi - letétet csináltam pár normál onlinen teremben. Vesztettem, mint gép; nagyon elment a kedvem az egésztől.
d.) Valami reklámban találkoztam a Poker Strategy-vel. Gondoltam, ingyen 50$-t bármikor elfogadok. Aztán kiderült, hogy a tananyagaik nem 50$-t érnek. SnG-ra töltöttem ki a kvízt, azzal játszottam ki a Starson az 50$-t. De mire az megvolt, addigra a rollom egyébként is felhízott vagy 200$-ra. (Kb.25-ös ROI-m volt 1$-os versenyeken.)
e.) A szokásos bónuszkurválkodás (c: Wasp), a bónuszok kijátszása miatt mrászoktam az SSS-re. A roll meg szépne hízott, a végén már NL30-on toltam az SSS:t kilenc asztalon.
f.) AZ egyik ipoker teremben - mivel alkalmatlan volt az SSS-re, óvatosan el kezdtem BSS-t játszani. ELég jól ment, különösen, hogy pontosan tudtam, mit csinál az a 4-5 20BB-s játékos.
g.) Októberre eljutottam oda, hogy ismét kifizettem a rollomból, mert már nagyobb volt annál, mint ami ahhoz a téthez kell, ahol még jól érzem magam. Ez pillanatnyilag az NL20-NL25. A múlt héten egy nagyobb downswing elbizonytalanított, ezért ismét SSS-t tolok, de már NL50-en és NL100-on.

Volt közben néhány jó versenyeredményem, a legnagyobb egyszeri díjam 300$, a legnagyobb egy leosztásban kihúzott bank 100$. És ezüst szintű VIP vagyok a PKR-en.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.10. 17:52

ajna én nem indulok mert nem vagyok benne valami listában
Ahogy most kinéz, más se indul. Nincs meg a húsz nevező.
Gazdagok a jogászok, nem kell a könnyű pénz.

Impossible # 2009.11.10. 18:53

Az szép!
Nekem meg nem volt már időm kijátszani a bónuszt. Maradt 1,7 dollárom, amit fel akarok tornázni...most tartok 2-nél...elég lassú menet lesz. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.10. 19:04

A remény hal meg utoljára. Egyszer a bwin hozzámvágott 25$-t azzal, hogy csak akkor lehet kivenni, ha kijátszok egy 25$-os bónuszt is hozzá. Akkor kezdtem el SSS-t játszani. (Másra nem is lett volna elég.) Valahol 2$ körül volt a kísérletnek a mélypontja. De aztán, mire a 25$-os bónusz meglett, már vagy 250$ volt a számlán. HA addig nem bíztam volna az SSS-ben, azóta bíznék.
Persze, időt kell belefektetni.

No, törölték a Jogászversenyt a Csokin. Bocs, kollégák, rajtam nem múlott.

De ha van jelentkező, akkor vasárnapra (vagy szombatra) szervezhetek egy háziversenyt a PKR-en. Mehet sörbe is. Csak aztán nem elhülyéskedni.

Impossible # 2009.11.10. 19:34

Igazán nem akarnálak leitatni. :D

xtian666 # 2009.11.14. 12:03

BPO szatelitek a CORONA POKER-en!

Minden nap 19.00 kor freeroll BPO ra.

2.20,3.30,5.50 szatelitek minden nap.

Információ és regisztráció a www.coronapokerhungary.com/bpo2009

Köszönöm

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.14. 20:25

Vagy mégse: „Nem kaptunk róla tájékoztatást, de sajnos úgy néz ki a szombati szatellitek elmaradnak. november 14. - 17:34

Impossible # 2009.11.17. 19:46

kbs,

Party-n kaptam egy ilyet: új bónusz 100% plusz (max. $50,00 USD). Van egy olyan gomb, hogy "igényelje most". Most 2dollárom van. Szted érdemes igényelni? Egyébként nem tudom, ezt most mire föl kínálják. Te mit gondolsz erről?

Impossible # 2009.11.17. 19:48

JA, ha jól látom, ehhez be kell fizetni valamit. Ugye?

Kovács_Béla_Sándor # 2009.11.18. 18:49

Igen, ez úgynevezett deposit bónusz. Amennyit befizetsz, annyi bónuszt kapsz. (De maximum 50$-t.)
A bónuszokra egy jó darabig szüksége van a kezdő játékosoknak. Sokszor csak azzal vagy nullán, illetve az adja a nyereséget.