Jogász Póker


Impossible # 2010.12.11. 07:08

Nem tudom, mennyire gáz, hogy a PS kódjával regisztráltam a Stars-hoz, aztán pedig beiratkozom a Stars iskolájába... ez nekem furának tűnik, de sehol sem találok olyan szöveget, hogy ezt tiltanák. Vagy lehet, hogy van, csak én nem találom?

Impossible # 2010.12.11. 07:06

Olyan utalást nem találtam sehol, ami kizárná az iskolán való részvételt abban az esetben, ha az ember más iskolának is (PS) tagja. Szerinted?

Impossible # 2010.12.11. 06:39

A Stars-nak van egy iskolája, ahol van oktatóanyag, és ha helyesen töltöd ki a tesztet, adnak versenybelépőt. Érdemes jelentkezni?

Impossible # 2010.12.10. 21:16

Nem freerollon kellene indulnom, hanem MTT-n, már látom. Ez a freerollozás nagyon nem éri meg. Rámegy kb. fél nap, és alig lehet nyerni valamit. A cash game az igazi, de ahhoz elfogyott a pénz, a kivét miatt, sajnos, bónuszt meg nem találok. A bet-en még mindig megvan a bónusz, de azt ilyen rohadék alacsony limiteken kva sokáig tart majd kijátszani. Sza eléggé patthelyzet...

Impossible # 2010.12.10. 21:14

72 indulási jog egy következő versenyre... a 9ezerből vazze??? Ezek se normálisak. Igazán rendezhetnének egy tisztességes freerollt, ahol normális pénznyeremény van. Van olyan valahol egyáltalán?

Impossible # 2010.12.10. 21:10

Stars-on mindjárt indul egy újabb verseny 9 ezer nevezővel. Ez a köcsög kliens mé nem írja ki, hogy hány díjazott hely van???

Impossible # 2010.12.10. 21:08

Na handhistoryt nem találtam, de sejtem, mi lehetett a hiba. 4 színű paklihoz vagyok szokva, és Stars-on csak 2 színű volt, így esélyes, hogy félrenéztem azt a flösst. Viszont továbbra sem értem, miért nem tárolja a handhistiry mappában a gép a leosztásokat.

Impossible # 2010.12.10. 20:40

Kéne egy kis segítség. Stars-on részt vettem egy freerollon, százhatvanvalahanyadik helyen végeztem, mert valaki nyert ász párral... csakhogy nekem flössöm volt... meg akartam keresni a hand history-t, de nem találom a gépen. De ilyen hogyan történhetett meg??? Flössöm volt, ez meg nyer ász párral??? Nem tudod, hogy a hand history hol lehet? Egyáltalán a verseny hand history-ját tárolja a gép?

Impossible # 2010.12.10. 16:52

Egy ezer dolláros díjazású verseny belépőjéért azért a játékosok nem nagyon törik össze magukat, szóval szerintem itt azért juthattam be a legjobb 250-be, mert gyenge volt a mezőny (komoly játékosok biztos nem indultak, plussz a gyengébb indulók sem vették nagyon komolyan). Ez a belépő, amit nyerni lehetett, olyan versenyre szól, ahol 12 ezer résztvevő esetén csak az első 90 hely díjazott, és a 90. helyezett csak 2 dollárt kap, úgyhogy szerintem érthető a lelkesedés teljes hiánya egy ilyen belépő eléréséért, és így én is kaphattam egyet. Szerintem ez a magyarázata a sikeremnek. (Sajnos.)

Kovács_Béla_Sándor # 2010.12.10. 10:10

Aztakurva! Vagy nagyon tudsz, vagy nagyon mákos vagy. Az eredmény szempontjából mindegy. :)

Impossible # 2010.12.10. 03:51

Nézegettem a rush-t is... ez első ránézésre iszonyatos baromságnak tűnik. Mire kiismerném az ellenfelemet, már másik asztalnál ülök... ez nem a póker jövője (mint a reklámban), hanem a halála kb. szvsz. :D

Neked mi a véleményed a rush-ról?

Impossible # 2010.12.10. 03:35

Na játszottam full tilten egy freerollt, a tízezer indulóból bejutottam az első 250-be, és így nyertem egy versenybelépőt az 1k weekly freerollra. Namost ez az 1k weekly freeroll elég gáz, mert 30 ezren indulhatnak, már most regisztrálták magukat majdnem 12 ezren, és enyhén szólva nem viszik túlzásba a díjazást.

Impossible # 2010.12.09. 20:38

Full Tilten pl nem feltétel, legalábbis nem írják

Kovács_Béla_Sándor # 2010.12.09. 08:18

Azt hittem, hogy amikor már csak ketten vagytok, az játékfajtától függetlenül HU-nak nevezendő.

Ja, úgy értetted. Azt hittem, eleve HU asztalhoz ültél be.

A többi az nem nevezendő, csak nevezhető.

Azon gondolkozom, hol vannak olyan, tűrhető freerollok, ahol nem feltétel, hogy rendes pénzben is játssz.
A Partyn a hónap végéig minden nap van 5K-s freroll (kb. 3-4000 induló, az 500. hely mér fizet 3$-t.), de ahhoz az előző nap 5 pontot kell teljesítened. Ha öt nap teljesíted, akkor indulhatsz januárban egy 50K-s versenyen is.
A PokerStrategy oldalán a hírek között találsz egy naptárt a decemberi PS-freerollokról.

Impossible # 2010.12.08. 07:05

PKR-en nem találom a 10 centes sng asztalokat. Azokat megszüntették???

Freerollokon fogok próbálkozni, nemsokára lesz az 1k freeroll PKR-en a Member-öknek. Meg Cake-en vannak kisebbek naponta, csak a kliens elég béna, múltkor teljesen eltűntek a gombok... úgyhogy a cake-et valszeg ki kell hagynom teljes egészében, ahogy van, a kliense miatt.

Impossible # 2010.12.08. 03:57

Ez nagyon durva :D

http://www.pokerstars.hu/…essa-rousso/

Olvasd el, úgy volt állítólag, hogy jogász lesz, de csak egy pókeres lett belőle, és asszem bejött neki. :D

Impossible # 2010.12.08. 02:38

továbbra is kellene olyan terem, amelyik ad kijátszhatós bónuszt

Impossible # 2010.12.08. 00:37

Gondolom, a PS 50 dollárjával indultak (ahogy ezt el szokták mondani az interjúkban). :DDD

Impossible # 2010.12.08. 00:36

Van, aki NL 2 ezren is játszik SSS-t, akik meg BSS-t játszanak ugyanezen a limiten 3 asztalon, összesen kb. 1 millió ft-tal nyomják. Szép bankrolljuk lehet. :D

Impossible # 2010.12.07. 22:29

Akkor azt hogy hívják, amikor egy ellenféllel maradsz? Azt hittem, hogy amikor már csak ketten vagytok, az játékfajtától függetlenül HU-nak nevezendő.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.12.07. 09:08

Viszont SSS-ben nem játszunk arra, hogy a másik blöfföl. Továbbá nem lehet SSS HU-t játszani.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.12.07. 09:07

Egyszerű a válasz: mert hülye.

Impossible # 2010.12.05. 23:09

Egyébként már bronz státusszal is meg lehet nézni olyan videókat, ahol jelentős mértékben eltér az oktató a kezdőkéztáblázattól, pl. AK-k megjátszásánál, és nagyon részletesen indokolja az eltérés okait. Nekem nagyon tetszik, amikor a helyzet összetett, és meg kell taláni benne a legoptimálisabb megoldást, viszont kezdőként ez elég magas, nehezen felfogható indokolások elé állít. Az előbb vázolt eset is ilyen talán, ahol lehetne mit megérteni az elelfél játékából, és hozzá alkalmazkodni, nem tudom.

Impossible # 2010.12.05. 23:03

KK-val már PS ajánlja a slow play-t, de az nem a csekkelésből áll, hanem az alcsony emelésekből, ha jól értettem. Szóval marhára nem világos, hogy ez az illető az ász párját miért így játszotta meg. Ott gyanút foghattam volna, hogy pontosan annyit emelt riveren, amennyi a letétem volt. Tudom, SSS nem gondolkozik, de én szeretek gondolkozni. :) Érdekelne erről a zesetről a véleményed.

Impossible # 2010.12.05. 22:52

NL10-en volt olyan nagyletétes, aki AAo-val végigcsekkelt a riverig, aztán Hu-ban pontosan annyit emelt, amekkora a letétem volt (2.15), mire all-in mentem (mivel azt hittem, nincs nála semmi, és riveren egy K jött le, és azt a látszatot kelthettem, hogy király párom lett), és megnyerte ász párral. A PS-oktatóanyagokból ha jól vettem ki, a csekkelgetés nem utal erős kézre, de főleg az a problémám, hogy ász párral korábbi tétkörökben mi a francért nem nyitott legalább valamennyit annak érdekében, hogy a többi játékostól is gyűjthessen be zsetont. Érted te ezt?