Jogász Póker


Impossible # 2010.12.04. 01:34

HU-kat játszottam tegnap, elég sokat veszítettem

ez a játékforma érdekel leginkább, csak az a bökkenő, hogy az oktatóanyagokat ezüst státusz híján még nem tudom elolvasni, de hamarosan meglesz újra az ezüst

Kovács_Béla_Sándor # 2010.12.02. 08:39

Ha van időd, érdemes jobb freerollokon is játszani. Ha csak egyet behúzol húszból, az már nagyon nagy pénz a rollodhoz képest.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.12.02. 08:32

Előbb az van írva, hogy "ingyenpóker". Az, hogy még sincs ingyen, csak a kattintás után derül ki. S korábban valóban ők is adtak kezdőtőkét. Csak bizonyára tapasztalták, hogy az oktató háttér nélkül az nem nyereséges üzlet. (A csomó orosz meg belorusz félanalfabéta őrült felvette a tőkét, aztán egy nap alatt el is lőtte, anélkül, hogy az oldal számára mérhető mennyiségű jutalékot termelt volna.)

Impossible # 2010.12.01. 23:59

Kössz. :D
Most ellőttem a cake regisztrációmat, nincsen bekötve Ps-hez, és nem tudok vele mit kezdeni.
Az alapos ok nem tudom, mi lehetetett, oda van írva, hogy be kell fizetni, számomra eléggé egyértelmű. De sebaj, előfordul, hogy az ember melléfog, én is szoktam.

Folytatom bet-en a bónusz kijátszását. NL50-en nagyon szeretek játszani, csak rohadtul kockázatos, úgyhogy azzal felhagytam, miután nyertem egy 15 dolláros kasszát, és visszatértem az alacsonyabb limitekre, ahol nagyon lassan jön a pont. Freerollokon felesleges szerintem játszani, mert a játékosok kiszámíthatatlan, tanulatlan emberek, úgyhogy marad a cg, ami ekkora bankrollal eléggé vacakolós.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.12.01. 12:47

Én tévedtem. De alapos okkal.

Impossible # 2010.11.30. 23:34

bet-en elvittem egy 15 dodós kasszát
megnéztem volna annak a kb 100 dodóval ülő emberke fejét, aki önként odaadta :D

egyébként most regisztráltam a merit pontos bónuszra, amelynek keretében dupla pontot adnak (nem tudom, ez a PS-től kapott második töltet kiváltásához szükséges pontok gyűjtésénél vajon számít-e)

egyébként örülnék neki, ha savvy-pontokat illetően nyilatkoznál (szerintem ott midnenképpen be kell fizetni, és tudok olvasni :D )

Impossible # 2010.11.29. 08:33

küldtem mailt, egyébként a cake kliense (az új kliens!!!) nem jeleníti meg a fold, raise, call gombokat...

Impossible # 2010.11.29. 08:33

küldtem mailt, egyébként a cake kliense (az új kliens!!!) nem jeleníti meg a fold, raise, call gombokat...

Impossible # 2010.11.25. 21:39

az ag ond h a titan-nak az oldala már nem is így néz ki... ez nem valami kamu?

Impossible # 2010.11.25. 21:19
Impossible # 2010.11.25. 20:59
Impossible # 2010.11.25. 20:37

Jól van, nyugi, berendezés marad! :D
Mit tudtam én... csak láttam, hogy máshova irogatsz, ide meg nem. És már kellene a válasz eléggé.

Hogy sikerült?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.11.25. 20:30

Ilyenkor vársz egy kicsit, ma szakvizsgáztam, vazze!

Impossible # 2010.11.25. 20:09

Még mindig nem kaptam választ. Ilyenkor mi van? :D

Impossible # 2010.11.25. 13:31

szurkeherceg@vipmail.hu

ide megírhatnád, szerinted hova érdemes regisztrálni

köszi

Kovács_Béla_Sándor # 2010.11.25. 06:17

Gugli, emil. Nem reklámozok.

Impossible # 2010.11.24. 23:07

Na! Kapok választ? :D

Impossible # 2010.11.24. 17:30

Igen? Köszi, ezt nem tudtam. És melyiket ajánlod? Én nem ismerek egyet sem. MElyik megbízható? Gondolom, a személyes adatokat a tudomásukra kell hoznom, ezért kérdezem, meg azért, hogy biztos kifizetnek-e. :)

Kovács_Béla_Sándor # 2010.11.24. 17:25

Mondok valamit arra a néhyány dolláros rollra: nem a PS az egyetlen affiliate, amely ingyentőkét ad a játékhoz. Hát kérd ki valamelyiktől, gondolom, van még olyan terem, ahová nem regisztráltál.
Játszd ki, aztán visszatérhetsz a PS-s termekbe. De ezt már ne vedd ki, amikor 100$ összegyűlt. Tekintsd úgy, mintha nem is lenne, mintha csak játszhatnál vele, és másra nem költhetnéd. Úgy lesz az a roll nagyobb is.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.11.24. 17:22

Az Elefántot le lehet tölteni. Az is egy tracker. Azért kell a haladó SSS-hez, mert anélkül nem tudsz személyre szabott döntéseket hozni.
Például az AQ-t kapsz osztóként. Az alap KKT szerint ha valaki középen nyit, akkor ezt eldobod. A haladó stratégia szerint, ha azt látod, hogy az illető PFR-je 20%, vagyis a lapjai 20%-ával emel a flop előtt, akkor az AQ-val rátolod. Mert vele szemben hosszú távon ez nyereséges.
Másik példa az AT-zel SSS-ben nem játszunk. De a haladó SSS játékos, ha ezt az AT-et kisvakban kapja, és előtte mindenki dobott, továbbá azt látja, hogy a nagyvak FTS (as BB)-je 65% - vagyis a kisvak lopására eldobja a lapjai kétharmadát, nyit vele. Szinte bármivel nyit ebben a szituációban ez ellen a játékos ellen.

Valahogy így.

Impossible # 2010.11.24. 17:13

mondjuk ilyen alacsony limiten úgysincs jó játékos, akkor meg minek a tracker?

Impossible # 2010.11.24. 15:35

Nincs. Azt nem értem, hogy ha a PS-en írtak egy egész hosszú cikket a Pokertracker-ről, akkor miért nem lehet tőlük letölteni ugyanúgy, mint az ICM-trainer-t, meg az Equilator-t.
Ezen kívül még az a gond, hogy a cikk elolvasásához el kellene érnem az arany státuszt, amit néhány dolláros bankrollal kb. tíz év múlvára esetleg sikerülhet. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2010.11.24. 10:02

A haladó SSS-hez nélkülözhetetlen a tracker beható ismerete és gyakorlott használata. Van?

Impossible # 2010.11.23. 21:25

de én má' nem az alapoknál járok

voltam már silver tag is... meg több mint egy éve ezt csinálom

sss-ből van arany cikk is, szóval lehetne ott is mit tanítani

Kovács_Béla_Sándor # 2010.11.23. 19:54

Most nincs. Valószínűleg nem is lesz, mert az annyira egyszerű, hogy az alapokon nincs mit tanítani.