Banki hitelek


monalisa1 # 2012.07.12. 19:24

A szüleidnek hamarosan kosztra/szállásra lesz szükségük, sajnálatosan, együttérzően.

m.andris # 2012.07.17. 13:53

Üdv mindenkinek! Tanácsot szeretnék kérni banki ajánlatok terén! Találtam egy nagyon jó lehetőséget diákszámla nyitás kapcsán, ugyanis erre most szükségem lesz a diákhitel miatt is: http://erstebank.hu/…s/fiatalsag/ Nagyon kedvezőnek találom, ezzel a jogsis dologgal megvettek (már egy ideje nézelődöm tanfolyam ügyben) :) de kíváncsi lennék más véleményekre is!

enesi # 2012.07.30. 20:47

Az utóbbi években meggyűlt a bajunk az OTP bankkal. Az utolsó csepp a pohárban a következő volt:
4 évvel ezelőtt 300.000 Ft svájci frank alapú személyi kölcsönt vettünk fel (közalkalmazottaknak ezt ajánlották). 10.000 Ft-ot és 500 Ft biztosítást fizettünk 4 évig, aztán a bank küldött egy levelet, hogy 1 évvel kitolja a törlesztő részleteket, így továbbra is ugyanezt az összeget fizettük. Most 26.000 Ft-ot vont le + 1300 biztosítást. Kérdezem én, ez ellen mit lehet tenni? Idén lejárt volna a hitel. Kitolták 1 évvel, meg még 3-szor annyit is fizessünk, mint eddig!? Mire!? Ha ezt nem bank csinálja, akkor uzsorakamatnak hívják. Mit lehet csinálni? Én naiv már azt hittem, h vége a hitelválságnak

A segítséget előre is köszönöm

Enesi

Zoltano # 2012.08.01. 07:14

Üdvözlöm.

Olyan kérdésem lenne hogy sajnos nem tudom fizetni a hitelemet már egy jó ideje és már bíróságra van adva.Az lenne e kérdésem hogy ilyenkor milyen veszély fenyeget engem? És a másik kérdésem az lenne hogy ha nincs semmi a nevemen akkor elvihetnek tőlem valamit úgy hogy a szüleimmel lakok? Válaszukat előre is köszönöm

apocalypto # 2012.08.01. 08:17

BANKI-HITEL KÁROSULTAKNAK!!!

Link : http://hunnio.com/news.php?…

Golden75 # 2012.08.01. 20:43

Üdvözlöm!

Azzal a kérdéssel fordulok önhöz, hogy 2009-ben vettünk a párommal egy ingatlant! 3 gyermek után vettünk fel szocpolt. A 2 nagyobbik gyerek a párom előző párjától voltak és 1 közös gyermekünk van! Nos, a Párom, 2012-ben Sajnos, Tragikus hirtelenséggel elhunyt! A Párom 2 gyermeke az Édes apjukhoz került és csak az 1 közös gyermek van velem! Szóval azt szeretném megtudni, hogy a szocpollal ilyenkor mi a helyzet? vissza kell fizetnem? A Lakás hitelünk van ami az én nevemen van! A Párom adós társ volt. Az ingatlan 1/2-1/2 tulajdoni jog van kettőnk nevén.

Előre is köszönöm.