Ittas vezetés


roman (törölt felhasználó) # 2014.05.22. 07:09

Vegezetul meg anyit mondanek ha megegyszer 1 rendor be jon az udvaromban ami magan tulajdon korbe van keritve keritessel az engedeljem nelkul es letartoztatasi parancs , vagy haz kutatasi pappir nelkul mar tudom mit kel ksinalnom, es meg teszem.

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.21. 18:02

VELEMENYEMNEK nem gond a tegezes hisz a 21 edik szazadban elunk ,ez a termeszetes es Magyaros tenyleg minden ok. es elnezest kerek hogy be leptem a forumban de ki lepek.

Véleményem # 2014.05.20. 21:19

roman az angol billentyűre rájöttem. a többire nem, de értem már ezt is.
remélem a tegezés nem volt akkora bűn.

Szkíta666 ügyében majd az ügyvédi iroda harcol ha felvették a kapcsolatot. Biztos a legkedvezőbb helyzetet fogják majd megteremteni és segítenek majd neki.

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.20. 18:31

VELEMENEMNEK ha mar igy letegeztel kepzeld nem ultem autoba baratom SZKITA666 nak uzenem ne koltekezzen gondolom erti mire mondom ez mar le van trombitazva mondhatsz amit akarsz nem hisznek neked meg mondjak hogy regi truk sajnos meg fogod latni .

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.20. 18:18

VELEMENYEMNEK ujbol nem figyel ami az irasomat illeti mar mondtan nem tanitoneni vagy bacsi tanitott irni olvasni egyedul tanultam es 4 nyelven beszelek az ékezeteket ami illeti tudom mire gondol kedves homfitarsam de ez Angol bilentyu kedves tanult homfitarsam.

Véleményem # 2014.05.20. 17:26

roman

A helyesírási hibákkal teli, ékezetek nélküli írást valamint a 2 órát nem értettem így egybe, ezért kérdeztem rá.
Értem már amit utána írtál. Tiszta sor, hogy leállítod az autót aztán utána iszol ( bárhol ) amennyit akarsz amennyi ideig.... ezzel nincs gond, utána már nyilván nem ül vissza az ember.

Szkíta666 esetére írtad, de azért ő más tészta.

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.20. 07:58

Nem ertem kerdeset, mi az hogy ez a szepiras mit akar jelenteni , en csunya szavakat nem hasznaltam ETIKAN belul maradtam habar a velemeny szava barkit megillet egy jogalamban , az irassomrol anyit mondok hogy egyedul tanultam Magyarul irni olvasni sajnos, de mar megbantam.

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.20. 07:38

Ha figyelmesen olvassa en egy LE PARKOLT AUTOROL beszeltem ,ami magyarul al nem mozog, indito kulcs nincs benne nem erti vagy nem akarja .

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.20. 07:31

VELEMENYEMNEK ez azt jelenti ha mondjuk en le allitom az atot a hazam elott a bejaratnal be megyek a hazamba 2 ORAT iszok mert nekem jol esik , az en penzemen amihez sekinek semmi koze, majd a spicli feljelent es jon a rendor letegez ittal igen on megalapozottan gyanusithato hogy vezete ezt az autot banom hogy fellebeztem azt hittem hogy van igassagszolgaltatas de naiv voltam mivel meg nem jartam sem rendorsegen sem birosagon ,a szentiras azt mondja szemet szemert fogat fogert ez a tuti ez csak velemeny.

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.20. 07:31

VELEMENYEMNEK ez azt jelenti ha mondjuk en le allitom az atot a hazam elott a bejaratnal be megyek a hazamba 2 ORAT iszok mert nekem jol esik , az en penzemen amihez sekinek semmi koze, majd a spicli feljelent es jon a rendor letegez ittal igen on megalapozottan gyanusithato hogy vezete ezt az autot banom hogy fellebeztem azt hittem hogy van igassagszolgaltatas de naiv voltam mivel meg nem jartam sem rendorsegen sem birosagon ,a szentiras azt mondja szemet szemert fogat fogert ez a tuti ez csak velemeny.

Ittasvezetes.hu # 2014.05.19. 03:19

ber-t

Ez rengeteg körülménytől függ. Legrosszabb eset az is lehet, ha valaki többszörös visszaesőként ezt az értéket produkálja - akár végleges eltiltás, szabadságvesztés stb. Tehát egy alkoholértékre önmagában nem lehet következményeket találgatni. Jelenleg tizenháromezer-tszáz (!) ittas vezető ügyét ismerte kijelenthetjük, hogy csak úgy lehet érdembeli választ kapni, ha 4-5 percet elbeszélgetünk - például telefonon.

Azért is rossz az ilyen kérdés, mint "...0,75 mg/l volt az alkoholszintem, mire számíthatok?...", mert ha azzal keresnénk fel egy szakembert - interneten -, hogy "...38 fokos lázam van, mire számíthatok?... " - érdembeli választ igen nehéz volna adni, hisz volt már aki ezt követően tüdőgyulladással meg is halt, s volt akinek egy Rubophen megoldotta a problémáját 25 perc alatt...


Információk - Ittas Jármüvezetöknek
Bevont Vezetöi Engedélyek
A Jogi Fórum szaknévsorának tagja
http://www.ittasvezetes.hu/adatlap

Ittasvezetes.hu # 2014.05.19. 03:15

Szkíta666

Megoldjuk... A többit személyesen.


Információk - Ittas Jármüvezetöknek
Bevont Vezetöi Engedélyek
A Jogi Fórum szaknévsorának tagja
http://www.ittasvezetes.hu/adatlap

ber-t # 2014.05.18. 20:19

Tisztelt hőlgyem uram.
Tavaj szeptemberben ittas vezető letem első alkalom balesetet nem okoztam. Vérvétel volt az eredménye 1.9 a második 2,08. A szakértő 0,9-1 állapitott meg . Mire számithatok a legrosszabb esetben. Elöre is kőszőnőm.

Véleményem # 2014.05.17. 14:22

A motorház tapogatás hülyeség...

Felhívom figyelmét, hogy a jármű mozgásba lendülése már vezetést jelenthet: "Az ittas járművezetés vétsége megállapításának feltétele, hogy a szeszes ital hatása alatt álló elkövető a mozgásban levőjárművet irányítsa.”"

Az idézett rész a lényeg. Sajnálatos az eset, de nincs mit tenni.

roman

es 2 ora alat ihatok amenit akarok ezt is meg ken tanitni a rend oreinek

Ez a szép írás mit akar jelenteni?

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.16. 18:45

auto szerelo vagyok a motor forro tob mint 2 orat minusz 5 fokban is es 2 ora alat ihatok amenit akarok ezt is meg ken tanitni a rend oreinek a forro olay miat meleg a motorhazteto ez a motorhaz tapogatas valahogy nem stimmel ez nem egyertelmu bizonyitek gondolom ez az idezet nekem szolt.

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.16. 18:33

ertem es ha nem hoztam mozgasba , miert hazudnak,. en mar tudom

Szkíta666 # 2014.05.16. 16:41

Köszönöm a gyors választ Roman-nak és Ittasvezetes.hu-nak is,habár elkeserítettek.
Tisztelt Ittasvezetes.hu hétfőn tudnám felvenni önökkel a kapcsolatot segítség reményében.Mennyi lesz az esély rá hogy visszakapom a jogsimat,lehetőleg nagyon hamar?
Köszönettel várom válaszát.

Ittasvezetes.hu # 2014.05.16. 13:14

Szkíta666

VV eredmény ~ 1.11 g/l lesz.
Az esetek 99%-ban a józan rendőrök azt írják a jelentésbe, hogy a gyanúsított egyértelműen vezetett, a járművet mozgásba hozta.

Felhívom figyelmét, hogy a jármű mozgásba lendülése már vezetést jelenthet: "Az ittas járművezetés vétsége megállapításának feltétele, hogy a szeszes ital hatása alatt álló elkövető a mozgásban levőjárművet irányítsa."

Elképzelhető, hogy a rendőrök megfogták a motorháztetőt, és melegnek találták (ez egy gyakori módszer). Ha nem így volt, akkor is amint jeleztem, a legtöbb esetben a vezetés tagadása elbukik. Ha így lesz, az Ön barátja hamis tanúzásért felel.

Szakügyvéd segítsége javasolt.


Információk - Ittas Jármüvezetöknek
Bevont Vezetöi Engedélyek
A Jogi Fórum szaknévsorának tagja
http://www.ittasvezetes.hu/adatlap

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.16. 13:09

szkita666 fogalmad sincs mit irtak a jelentesbe majd meg fogsz lepodni irat ismerteteskor

Szkíta666 # 2014.05.15. 18:20

Tisztelt ittasvezetés.hu!
2014.Április 21.-én üzememképtelen autómat próbáltam tologatni-beindítani,habár már úton volt a ,,józan ,, segítség.Én magam ittas voltam.Amíg a csomagtartóban kotorásztam vontatókötelet keresve megérkezett mellém a rendőrség.Igazoltattak és szondát is fujattak,0.53-at fújtam.Elismertem azonnal még a szonda elött hogy ittam de az autót nem vezettem,habár ültem a vezetőűlésben de a motor nem járt.Ezt Ők még messziről láthatták.Az autó kicsit mozoghatott mert barátom velem volt aki kicsit megtolta,kb 3 métert.A rendőrök nem voltak hajlandóak ellenőrizni az autót hogy valóban üzemképtelen,azonnal megbilincseltek és bevittek.Mindez egy tóparton földúton történt.Az örsön lévő szondát háromszor nem tudtam megfújni,kétszer az én hibámból harmadszor pedig Ők hibáztak el valamit.Következett a vérvétel aminek még nem tudom az eredményét.A jogosítványomat elvették,szerintem ok nélkül.
Másnap jegyzőkönyvet vetettem fel a történtekről.Egy héttel a történtek után pedig panasznapon megjelentem az illetékes ügyészségen és kérvényeztem a meghalgatásomat és jogosítványom vissza adását.Erre még nem kaptam választ pedig a második hét telik el.Mai napon (máj.15) kihallgatták a barátomat aki a történtekkor velem volt,Ő igazolt engem.A vérvétel eredménye még nincs meg.
Már nagyon kétségbe vagyok esve,mert nekem a jogosítványom a megélhetésem.Nemzetközi sofőr vagyok,de a munkámat már elveszítettem,szakmám autószerelő és jogsi nélkül abban se tudok elhelyezkedni.
Mitévő legyek?
Köszönettel várom mihamarábbi válaszát!

roman (törölt felhasználó) # 2014.05.13. 18:29

juniusban le jar a tiltasom a jarmu vezetestol, es a 2 FOKU tagyalas septemberben lesz,nem ertem hogy van ez. Rezesovanak es Nocinak hamarab lesz jogsija mint nekem en nem kovettem el semmit ha valaki erti kerem irjon.

Ittasvezetes.hu # 2014.05.12. 08:04

adamantg

Nagyon kevés adat.
Országos átlagban ez jelenleg 10-14 hó eltiltás + PB + UK-


Információk - Ittas Jármüvezetöknek
Bevont Vezetöi Engedélyek
A Jogi Fórum szaknévsorának tagja
http://www.ittasvezetes.hu/adatlap

adamantg # 2014.05.11. 11:36

Tiszteletem!

Ma éjjel fél 1 fele megállítottak és megszondáztattak, mivel pozitív volt a teszt bevittek a kapitányságra, első alkalommal 0,34mg/l-t fújtam, kicsit később 0,30mg/l-t. A jogosítványomat elvették a kapitányságon, ez volt az első "ittas vezetésem", tudnának segíteni abban, hogy körülbelül mire számíthatok?

Előre is köszönöm!

panther # 2014.05.05. 06:57

Tisztelt ittasvezetes.hu

Koszonom a valaszukat.
Tamas

Ittasvezetes.hu # 2014.05.05. 06:24

panther

Milyen tovabbi eljaras varhato ellenem?

Ebben az ügyben semmilyen.


Információk - Ittas Jármüvezetöknek
Bevont Vezetöi Engedélyek
A Jogi Fórum szaknévsorának tagja
http://www.ittasvezetes.hu/adatlap