Jogász Póker


Impossible # 2010.04.14. 11:38

Még mindig nem küldték a pénzt. Aztán gondolom ha végre megérkezett MB-re, akkor még várni kell arra is, hogy megérkezzen az OTP-hez. Az mennyi idő szokott lenni? Eléggé lassú ez az egész.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.13. 22:11

A kártya drága lenne. Pláne ekkora összeghez. Valamint akkor is fizetsz jutalékot, ha az automatából veszed ki a pénzt a kártyával.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.13. 22:09

Amúgy a bankszámla verifikációhoz, ha jól értem, be kell fizetnem a bankszámlámról,
Kizárt. Még egyszer sem fizettem a Moneybokkersnek számláról, viszont kettőre is szoktam kiutalni róla.

Impossible # 2010.04.13. 09:35

NL2-n 50BB, NL4-re be lehet ülni 1 dollárral (25BB), viszont NL10-re is be lehet ülni 1 dollárral, én meg ugye 2 dollárral ülök be, tehát ott már megy az SSS, csak ugye a bankroll miatt kicsit veszélyes, de legalább jön a pont.

Amúgy a bankszámla verifikációhoz, ha jól értem, be kell fizetnem a bankszámlámról, úgyhogy azt most kihagyom.

Korábbi kérdésem volt, amit átugrottál, hogy nem lenne-e jobb MB-től kérnem kártyát, és azzal kivenni (mert akkor az OTP-nek nem kellene fizetnem), és hogy mi a helyzet az adóval, azt is átugrottad. :D

Egyébként köszi a válaszokat.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.13. 09:19

Nem tudom, nem emlékszem. Ha megkapod a pénzt és próbálsz utalni, kiderül.

Amúgy igazad van, nem 50BB a minimum (bár van olyan is), hanem 30. De az SSS szempontjából az secku jedno.

A kijátszásra meg mintha 90 nap lenne. Az azért elég hosszú.

Impossible # 2010.04.12. 14:45

Mégvalami:

MB-n a YOUR CURRENT TRANSACTION LIMITS-en belül van egy ilyen:

Verify your bank account DURATION 2-3 days

Ezt meg kell csinálni?

Impossible # 2010.04.12. 10:27

Nem mindegyik asztalnál 50BB, csak a nagyon mikro limitnél. SnG egyébként sem lenen jó, mert nem jönne vele a pont, ezt gyorsan ki kell játszani.

MB-n még mindig 0$ az egyenlegem, megérkezhetne már a pénz. És utána az mennyi időbe telik, amíg kivehetem a bankszámláról?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.12. 09:56

De ott SSS-t nem fogsz tudni játszani. A minimum beülő 50BB.
Játssz SnG-kat.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.12. 09:55

Hogy te mekkora mákos vagy. :)

Impossible # 2010.04.09. 23:58

Na regisztráltam. Most akkor várom, hogy küldjék a lét.

Impossible # 2010.04.09. 22:37

Kaptam egy e-mail-t:

"Már tapasztalt pókerjátékos vagy, régóta tagja a PokerStrategy.com közösségének, és most bekerültél abba a tesztcsoportba is, akiknek második kezdőtőkét, tehát további 50$ + 100$ bónuszt szeretnénk ajándékozni a bet365 online termében."

Szerinted ez nem kamu?

Impossible # 2010.04.09. 12:47

Megin résztvettem egy freerollon, közel 7 ezerből kb. kettőezredik helyen végeztem (első ezer hely volt fizetős). Nem megy nekem a freeroll; úgy estem ki, hogy alkalmaztam a stratégiát (ha nem követtem volna vakon, nem estem volna ki azon a ponton, ahol kiestem).

Milyen ötlet?
Egyébként nem lenne jobb, ha MB kártyát kérnék, és arról venném ki? (Akkor nem kellene továbbutalni számlára, és így hamarabb megkapnám a pénzt, ráadásul OTP nem szívna el 600Ft-ot az eljárásáért...)
És mi lesz a helyzet az adózással?
(Válasz jöhet e-mail-ben is.)

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.09. 11:23

Jó.
Miért csekkolná? Ha rossz számot adtál meg, és ezért másnak utalnak, azért te viseled a kockázatot.

Bocs, aztán mégsem ment az emil, rájöttem, hogy nem volt jó az ötlet.

Impossible # 2010.04.08. 17:31

Köszi, de e-mail-t nem kaptam. Volt már erre példa, hogy küldted, és nem kaptam meg, nézz utána, köszi. Szerintem ha mégegyszer küldöd, megkapom (remélem). Eléggé szar ez a vipmail.

MB nem csekkolja le, hogy helyes-e a bankszámlaszámom? Egyszerűen csak odaírta nekem, hogy bank account registered. Most akkor így jó?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.08. 11:11

Csekken is kérheted a Moneybookerstől, de az lassúbb, és elég drága a beváltás.
Emil megy.

U.i.: ha számlára utaltatod, átváltják forintba.

Impossible # 2010.04.08. 10:55

Köszi!

Tőlem semmilyen igazolványt nem kértek eddig sem, azt hittem, most fognak, de akkor ok, így legalább nem kell azzal is vacakolni.

A bank azért kell nekem, mert nincs számlám. Szóval még csináltatnom kell egy számlát a bankkal.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.08. 10:39

Egy héten belül jóváírják, küld a Moneybookers emilt.
Ha a Moneybookerstől számlára akarod utaltatni, akkor náluk meg kell adni a számla adatait. A bank ehhez nem kell.
A PKR már teljesítette a kifizetést, ehhez az ügylethez már nem kérnek további igazolást. Az megesik néha, hogy egy újabb kifizetésnél - ha sok idő telt el - ismét kérik az igazolványról a képet.

Impossible # 2010.04.08. 10:27

kbs,

kellene egy kis segítség.
Kiutaltam 100$-t MB-re, de ott még mindig nulla van, PKR-ről meg már 100-zal kevesebb. Mennyit kell itt várni? Meg még ezután fog kérni a PKR igazolványokat?

A másik: MB-re külön kell feltölteni a bankkártya adatait meg a bankszámla adatait is? És milyet kérjek a banktól?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.01. 07:05

Hmmm. Azt kell mondjam, te kifejezetten érted a bankrollmenedzsment másik oldalát is. Az egyszerűbbet, hogy ne játssz magasabb téten, mint amire pénzed van, majdnem mindenki érti. (Csak sokan nem tartják be.) Te viszont azt is tudod, hogy ott és azt játszd, ahol egységnyi idő alatt a legnagyobb a várható nyereség.
Ezt az elvet én sem mindig követem, szoktam játszani 2000 indulós 5$-os (!) összdíjazású omahát is néha. Bár azt szórakozásnak fogom fel.

Impossible # 2010.04.01. 00:10

Hát egy része már lejárt. Nade nekem a verseny úgyse megy, én cg-s vagyok. Jegyeket nem lehet átruházni, ugye? Ok, MTT-ben majd ha az elsők közé jutnék, akkor elégedett lennék, de a cg-ben több esélyt látok, kevesebb befektetéssel (idő, tudás) is szépen lehet nyerni. Pl. van ugye ez a duplázz fel sit and go, nade 40 percet ül az ember azért, hogy aztán esetleg (50-50%) elveszítse a beülőjét, hát ezzel szemben meg cg-ben akár néhány perc alatt triplázom, és nem 50% eséllyel... MTT első néhány hely az rendben van, nade ahhoz meg eszeveszett sok tapasztalat kellene meg tanulás. Persze mindennek az elején vagyok, ezért a meglátásaim nem megalapozottak, csak egyelőre ez a benyomásom.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.30. 06:35

Jut eszembe: a jegyeidet ne hagyd lejárni.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.03.30. 06:35

Mondom, 150-től!

7500-ért már rendelhetsz egy pakli plasztikkártyát. Versenyminőség. (Vagy PKR-logós mandzsettagombot. :))

Impossible # 2010.03.30. 00:12

149.23$

8804 pont

Impossible # 2010.03.29. 21:31

Na voltam egyet NL25-ön.

146.57$

8788 pont

Impossible # 2010.03.29. 18:48

8751

progress to bronze 5%