Jogász Póker


wers # 2017.03.13. 15:57

Impossible, szia!
Nekem a póker nem éppen az esetem, véletlen, hogy ide jutottam - mármit erre a topikra. Bocsi, hogy belezavatam.
Talán az ulti, de ikább a römi, abból is a rablófajta. Főként, ha min. 4 a játékos. Ott, ha mindenki kiteriti, van min gondolkodni.
De remélem nem haragszotok, hogy szerintem a póker... na jó, ebből nem nyitok vitát.

Impossible # 2017.03.13. 13:54

Kbs,

köszi a választ! Akkor jól gondoltam. :)

Impossible # 2017.03.13. 13:52

Szia wers!

Ez kb. olyan, mint a sakk. Az alap lépéseket meg lehet tanulni gyorsan, az alap játékot is, de jól játszani már nehéz. A kezdők és a gyenge játékosok egyébként túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az élőben megfigyelhető "jeleknek", nem ez a fontos.

wers # 2017.03.13. 08:33

Hát, ha te online ugyanazt látod, érzed ....
Na jó, csak kicsit kekeckedtem. Ez azért talán jobban megy nekem, mint a pókerarc. Vagyis, lenne nekem olyan?

Kovács_Béla_Sándor # 2017.03.13. 08:19

Hát az online pókerre ez annyira nem igaz. :)

wers # 2017.03.13. 07:56

ha van topic, amiben konkrétan fogalmam sincs, hogy miről beszéltek, akkor az ez :))))
Szerintem dicséretes, hogy legalább megpróbáltad megérteni. Én valahol ott ragadtam le, hogy ezt mintha emberek, valami asztal körül, kártyalapokkal játszanák. Na persze közben látják egymást (szemét, kezét, mozdulatait stb.)

Kovács_Béla_Sándor # 2017.03.13. 06:25

A Spin&Go első megközelítésben nem látszik jónak. Egy partiban legfeljebb a belépő kétszeresét nyered, és ahhoz háromból elsőnek kell lenned. Sokat nem segít ezen, hogy a díj véletlenszerűen lehet a belépő többszöröse, bár nagyon hosszú távon kijöhet valami 2,5-es átlag. Az biztos, hogy gyors.
De ha arról van szó, akkor a zoom is gyors, és végső soron sima cash game.

Impossible # 2017.03.12. 20:41

Szia Kbs!

Na öröm itt látni! :)

Igen, első leosztások, a játékpénzes asztalok tiszta gyalázat, bárcsak ilyen lenne a mezőny a készpénzesen is! (Erről még nem tudok nyilatkozni.) Utánagondoltam, mit lenne érdemesebb tolni, Spin&Go vagy CashGame... Spin&Go-ban általában - a játékzsetonos asztaloknál legalábbis - nagyjából duplázásra van esély, arra is csak kb. 33,3%-ban, ha jól számolom. CashGame mintha jobban kifizetődő lenne matematikai alapon is. Vagy rosszul számolom?

A PS két cikkében is írt már arról, hogy a stars megszünteti a skrilles befizetéseket, kifizetés egyelőre még létezik.

Kovács_Béla_Sándor # 2017.03.12. 06:38

Első osztások? Kár, hogy játékpénzes.

Ami az utalást illeti, az egész rollom nincs annyi.

De a Moneybookersnek utána nézek, én nem vettem észre, hogy ne lehetne róla befizetni.

Burn Out # 2017.03.12. 06:27

ha van topic, amiben konkrétan fogalmam sincs, hogy miről beszéltek, akkor az ez :))))

Impossible # 2017.03.12. 00:52

Spin&Go

SirCardTrick: berakja a nagyvakot 20
Kapott SirCardTrick [Td Th]
gilmar coop: emelennyit: 20 eddig: 40
Atila Rashid: emelennyit: 20 eddig: 60
SirCardTrick: emelennyit: 440 eddig: 500 és allin van
gilmar coop: megad 460 és allin van
Atila Rashid: megad 440 és allin van
* FLOP * [3s Jd 9c]
* TURN * [3s Jd 9c] [5c]
* RIVER * [3s Jd 9c 5c] [Qd]
* MUTATÁS *
Atila Rashid: mutat [Tc 9h] (kilences pár)
SirCardTrick: mutat [Td Th] (tízes pár)
gilmar coop: mutat [6c Ah] (ász magas lap)
SirCardTrick nyereménye 1500 a potból
gilmar coop a(z) 2. helyen zárta a versenyt
Atila Rashid a(z) 2. helyen zárta a versenyt
SirCardTrick a verseny győztese, nyereménye 20000 - gratulálunk!

Impossible # 2017.03.12. 00:30

SirCardTrick: berakja a nagyvakot 20
Kapott SirCardTrick [8c 8s]
bertrand104: megad 20
Waynjer: emelennyit: 60 eddig: 80
SirCardTrick: emelennyit: 420 eddig: 500 és allin van
bertrand104: megad 480 és allin van
Waynjer: megad 420 és allin van
* FLOP * [Ks 2h 2d]
* TURN * [Ks 2h 2d] [5d]
* RIVER * [Ks 2h 2d 5d] [2s]
* MUTATÁS *
Waynjer: mutat [As Qh] (kettes drill)
SirCardTrick: mutat [8c 8s] (full house, kettes nyolcas full)
bertrand104: mutat [Jc 9h] (kettes drill)
SirCardTrick nyereménye 1500 a potból
bertrand104 a(z) 2. helyen zárta a versenyt
Waynjer a(z) 2. helyen zárta a versenyt
SirCardTrick a verseny győztese, nyereménye 20000 - gratulálunk!

3 szék: SirCardTrick (nagyvak) keze [8c 8s] és nyert, (1500) lapja: full house, kettes nyolcas full

Impossible # 2017.03.03. 18:39

Te Kbs, lenne egy ötletem. Mivel nem lehet befizetni stars-ra skrill-ről (kifizetni egyelőre lehet), mit szólnál ahhoz, ha stars-on megstackelnél 25 buy-in-nel NL2-re, én meg átküldenék Neked skrill-en ugyanennyit? Ezzel megoldódna a problémám, Neked pedig gyűjtenék némi játékzsetont a játékkal. ;) Ha nem pálya, természetesen nem gond, megértem, csak eszembe jutott, mint lehetőség.

Impossible # 2017.03.02. 08:43

Sőt, így még a kifizetések sem tűnnek biztosnak. Lehet, hogy kellene választani egy másik termet. Csak ugye le vannak tiltva...

Impossible # 2017.03.02. 08:09

https://hu.pokerstrategy.com/…%A9s_100048/

Nem lehet befizetni skrill-ről... Akkor vajon hogyan?

Impossible # 2017.03.01. 21:53

Ja, ok, világos már. :)

A $ árfolyama most számomra nem túl kedvező, meg alig van időm, de valszeg be fogok próbálkozni egy újrainduló rollal, és talán beteszek 50-et, bár nem jó szívvel, viszont freerollon leshetem, hogy nyerek...

ps: a ps :) alapfokú leckéi szerintem nem jelentenek gondot, szakvizsgára készülés közben teljesen pihentető felüdülés :D

Kovács_Béla_Sándor # 2017.03.01. 05:55

milyen lesz a chasgame NL2-n
Hiszen arról beszéltem. :) Megjegyzem, azért pont cah-gameben több az olyan, akinek azért van fogalma a dolgokról, mondjuk, végigcsinálta a PS alapfokú leckéit.

Impossible # 2017.02.28. 22:22

Köszi a tanácsokat! :)

Nem nyernek ezek... megsokszoroztam a játékzsetonjaimat. Egy játékzsetonos cashgame asztalnál 10 ezer virtuális dollárral lehet indulni, csak most van 60 ezrem kb. egy órán belül, míg a többiek maradtak a 10 ezer körül. Aminek persze semmi értelme. :D De kitapasztaltam a klienst, némi rutin stb.

Hud nélkül csinálom, nem szeretem a hud-ot. Egy 6 fős asztalon meg tudom jegyezni, ki mikor, mit csinál, hogyan játszik nagy vonalakban. De majd zoom-ot akarok tolni a leosztások száma miatt.

A suliba már beléptem évekkel ezelőtt, adtak ingyenjegyet, épp a napokban használtam csak fel, nem értem pénzbe a 100 dolláros összdíjazású versenyen, amit annyira nem is bánok, időpocsékolás aprópénzért. Kíváncsi vagyok, milyen lesz a chasgame NL2-n, stars állítólag kemény terem.

Kovács_Béla_Sándor # 2017.02.28. 21:36

A játékpénzes játék csak elront. :)
Alacsony téteken a 90% idióta meg balek. Csak a nagy számok törvénye miatt elég sokszor ők nyelnek. Mindenképpen tanuld meg elviselni.
Azt hiszem, NL2-es a legkisebb tétű zoom-asztal. Ahhoz bőven elég egy 50$-os roll. Adnak első befizető bónuszt meg egy vagon jegyet.
Ha rám hallgatsz, belépsz a suliba: https://www.intellipoker.hu/ Az is ad kuponokat meg talán még bónuszt is. Plusz játszhatsz a Ligákban.

Impossible # 2017.02.28. 21:14

Játékpénzes SH BSS asztalokat magasan verem, itt az ideje rátérni a kp-ra. Ott azért feszesebb leszek.

Impossible # 2017.02.26. 19:53

Jó, hozzá kell tegyem persze, hogy csináltam két nagy baromságot is, és tudom, hogy egy verseny nem reprezentatív minta, nade mégiscsak... elég könnyen tiltelek. :P

Impossible # 2017.02.26. 19:48

Köszi! Equilab volt a tettes... nemigazán kommunikál sztem a pókerszerverrel, vagy csak én nem ismerem ezt a képességét. Inkább letöröltem, nehogy véletlenül megnyissam újra. :D Indultam egy kezdő pókersulis versenyen, 173-ból lettem a 104., ha jól emlékszem, ennél azért job beredményt vártam volna magamtól, a stars mezőnye azért jóval keményebb, mint annak idején a pkr-é volt, most nekem úgy tűnik. És ez csak egy száz dolcsis vereseny volt, fel kell kötni a gatyát.

Kovács_Béla_Sándor # 2017.02.26. 08:00

Igen, minden terem listázza, hogy milyen trackert enged. Másik gépen megnyithatod, de az nem kapja meg automatikusan az adatokat a pókerszerverről.

Impossible # 2017.02.25. 22:28

Szia Kbs!

Köszi a válaszod! :) Azóta sikerült elintézni az ügyfélszolgálattal a dolgokat. Annyi bűnöm volt, hogy a kliens futtatása közben nem átallottam megnyitni a részesedés-elemző szoftvert, mire kaptam egy figyelmeztető levelet a teremtől, hogy ez így nem járja, és soha többet ne merjem megnyitni a kliens futtatása közben. Kérték, hogy írjak nekik arról, hogy ezt tudomásul vettem, és a jövőben nem fogom megnyitni, amit nem szabad. Eszeveszett komolyan veszik, ahogy látom. Mit tudtam én, hogy nem lehet megnézni a részesedést egy programban játék közben... alaposan bekeményítettek a korábbi évekhez képest. Amúgy ezt azért sem értem, mert simán meg lehetne nyitni másik gépről is, szóval ezzel a tiltással gyakorlatban semmit sem védenek ki, mégis tiltják. Mit gondolsz erről?

Kovács_Béla_Sándor # 2017.02.22. 20:46

Nem hinném. Tudniillik valamelyik uniós országban be vannak jegyezve, vagy mi, ezért a szolgáltatás szabadságát sértené, ha elérhetetlenné tennék Magyarországról. De ha mégis megtörténne, a pénzed akkor is ki tudnád venni. A PKR is kifizette a magyarokat.