szakvizsga - "C" rész (alk, közig, TB, EU...)


Mezeybia # 2013.09.04. 10:51

Eladó Jogi szakvizsga könyvek C modulhoz új állapotban, nincs kihúzva, nincs megtörve!

1)Dr. Rixer-Dr. Hoffmann-Dr. Szilvásy: Közigazgatási jog, Novissima Kiadó, 2011.
2)Dr. Dudás-Dr. Horváth: A régi és az új Munka törvénykönyve összehasonlítása – kiegészítve a továbbélő bírói gyakorlattal, Novissima Kiadó, 2012.

Ár: 2500 Ft/db

Személyes átvétel Budapesten a V. VI., XIII., II., III., XII. kerületekben a érdeklődni:
05209997556
bianka.mezey@gmail.com

DrAndy # 2013.09.04. 07:56

Sziasztok!

Én is szeretném a segítségeteket kérni, az Ates-féle jegyzetre lenne szükségem.
El tudná esetleg küldeni valaki erre az email-címre?
veresandy@gmail.com
Előre is köszönöm!
Andy

szkájvolker # 2013.09.02. 14:21

Sziasztok!

Én most kezdek neki a tanulásnak és akinek már van tapasztalata légyszi mondja már el, hogy ebből a híres Ates jegyzetből elég tanulni? Nézegettem őket és talán az mt nem olyan jó, de a többi eléggé alaposnak tűnt. Mi a tapasztalatotok, elég is? ( nem a színötösre megyek)
Másik kérdésem, hogy szerintetek három hét alatt fel lehet készülni? Szabin leszek végig, de ha az Ates nem elég, akkor nem tudom mihez kezdek, akkora az anyag!
Esetleg ötletek, hogy mire mennyi időt célszerű szánni?
(egyik területen sem vagyok otthon)

Köszi előre is a segítséget!

kira80 # 2013.09.01. 16:01

Sziasztok!
Én is próbáltam a közös emailt, de nem sikerült belépnem, a freemailesen pedig nem találom az Ates jegyzetet, ezért kérem, hogy aki olvassa e sorokat, küldje el nekem az említett jegyzetet az email címemre: mofka@freemail.hu
Előre is ezer köszönet érte!!!

Mateka # 2013.08.29. 12:11

Sziasztok kedves fórumozók!

Én is szeretném a segítségeteket kérni, az Ates-féle jegyzetre lenne szükségem.
El tudná esetleg küldeni valaki erre az email-címre?
kemate@gmail.com
Előre is köszönöm!
Máté

HABI77 # 2013.08.27. 11:05

Kedves Legalservice!

Igen, próbáltam már a közös e-mailt, eddig még rendszerhiba miatt nem tudtam belépni, ezért kérek segítséget.
Azért még próbálkozom.

Köszönettel

legalservice # 2013.08.27. 11:00

@habi77 @atesz2
ha látjátok (és figyelemesen olvassátok) a levelezést, akkor azt is láthatjátok, hogy megvan a forrás ahonnan le lehet tölteni...

atesz2 # 2013.08.27. 08:05

Sziasztok!

Az "Ates-jegyzet" számomra is nagy segítség lenne.
El tudnátok küldeni nekem a gyorfya@gmail.com -ra?
Előre is köszönöm!

HABI77 # 2013.08.26. 11:42

Sziasztok!
Én október 25-én megyek C-ből. A levelezésből látom, hogy van 2013-as kidolgozott jegyzet. El tudná küldeni valaki e-mailen a bhalasi@hotmail.com címre?
Előre is köszönöm a segítséget!

Anzsus # 2013.08.25. 08:05

Akkor húzzunk bele!!!

sann # 2013.08.24. 11:26

Én próbáltam mindegyik résznek kb. 60-70%-át elolvasni, tanulgatni az elmúlt kb. 1,5 hónapban esténként (a hétvégéimet sajnáltam :)). Most még egy pár napot nézem az EU-t. A szabi alatt lesz kb. 3-3 napom mindegyik anyagrészre + 3 nap ismétlés. Akkor tervezem memorizálni a dologkat, nekem az első elolvasásra még semmi se szokott megmaradni, viszont kell, hogy másodszorra már gyorsabban haladjak + meg is tudjam jegyezni.(remélem menni fog)

Még (vagy már csak) van 3 hetünk!

Anzsus # 2013.08.24. 06:28

Szia sann, igen,mindegyiket a baba mellett, most sem lesz könnyebb!
Most kezdtem a munkajogot, sok időt elvesz,mire mindent elolvasok hozzá,remélem azért végig érek és lesz egy kis időm ismételni!
Te hogy állsz?

sann # 2013.08.23. 07:23

ANZSUS, nekem is az utolsó vizsgám! El se merem hinni, hogy túl lehet rajta lenni egyszer.
Az Mt. szerintem is meg kell nézni, egyrészt a változások miatt, másrészt, elég vázlatos abból a jegyzet helyenként.

Nekem még nincs gyerekem, de nagyjából el tudom képzelni milyen nehéz lehet így készülni. Az előző szakvizsgákat is már baba mellett csináltad meg?

jozsefkovacs # 2013.08.23. 05:51

Sziasztok! El tudja valaki küldeni nekem is az Ates-féle jegyzetet? Az email címem: jozsefkovacs06@gmail.com
Nagyon köszönöm a segítséget! Kovács József

crespo # 2013.08.22. 08:40

Szeptemberben megyek C részből. valakinek van EU-ból jó anyaga, ha van az alábbi e-mail címre küldje meg: sztepa.gyorgy@citromail.hu

Singer86 # 2013.08.21. 13:26

Sziasztok! El tudnátok küldeni nekem is az Ates féle jegyzetet? E-mail címem: drleberviola@gmail.com
Előre is köszönöm!

C. Balázs # 2013.08.21. 10:44

Sziasztok!

A bizonyos Ates jegyzet igen komoly segítség lehet a felkészüléshez, olyan sokan kértétek előttem. Én is csatlakoznék: köszönettel venném, ha valaki nekem is átküldené. subsun04@yahoo.com

Köszönöm!

Anzsus # 2013.08.20. 06:45

Szia, Sann, én megpróbálok szorítkozni az ates jegyzetre, munkából viszont meg kell néznem a tv-t,illetve alkotmányból elvolvastam még a tv-t, bár nem volt sok értelme!
Én otthon vagyok, mert van egy másfél éves kisfiam, csak az a gond, hogy nem nagyon van,aki vigyázzon rá, így mire este nekiállok, már inkább aludnék! Sajnos ezekkel a részekkel én sem foglalkoztam soha és az egyetem óta annyi minden megváltozott, hogy jobb,ha a régi emlékeimben sem keresgélek, mert egyszerűbb mindent újra tanulni!
Neked hányadik vizsgád? Nekem az utolsó, így nagyon jó lenne,ha sikerülne, mert már elegem van a tanulásból!

Kisskalmanka, én ates jegyzetet tanulom, nekem az is elég sok ilyen rövid idő alatt! Persze,ha van időd, akkor inkább tv-t tanulj,az a biztos! Nézdd vissza a fórumot, van egy freemail-es cím, ahol biztos találsz anyagokat az írásbelire!

Kisskalmanka # 2013.08.15. 14:09

Sziasztok!Jön esetleg valaki szeptember 16-án írásbelizni, illetve 18-án szóbelizni?Az előttem szólóktól szeretném megkérdezni, Anzsus, sann, hogy miből készültök?Főleg Ates, vagy tv....?Írásbelire mit néztek át, ha esetleg ebből mentek:))
Neon megkaptad már a jegyzetet?Ha nem írj privit és elküldöm:)))

sann # 2013.08.15. 12:37

Anzsus,
én szept. 1-től leszek szabin, uh még igazából sehogy... Próbáltam az elmúlt 2-3 hétben átolvasni az anyagból amennyit csak tudok, hogy legalább képbe kerüljek valamennyire, mert egyetem óta ebben az anyagrészben szinte minden változott. Anno legalább már a Ket-et tanultam, de kb. ennyi.
Te munka mellett v már otthon tanulsz?

Anzsus # 2013.08.15. 06:07

Szia,
hogy állsz a tanulással, én még csak az alkotmány-köziget nyúzom!

neon # 2013.08.14. 12:56

Sziasztok!
Én is segítséget szeretnék kérni Ates jegyzet ügyben, valaki el tudná küldeni a címemre csibisa@gmail.com.
Előre is köszönöm!

sann # 2013.08.14. 08:19

Én is 13.-án megyek!!

Anzsus # 2013.08.14. 06:40

Én megyek szeptember 13-án!

sann # 2013.08.13. 13:21

Egyébként ki jön szeptemberben vizsgázni? :)