Eos Faktor?


ates1 # 2012.06.12. 14:10

Egyébként nem nekem vannak problémáim a bankárokkal, hanem a Föld lakosságának 99%-nak.

pazs # 2012.06.12. 14:12

Eddig az EOS faktorral volt bajod. Az nem is bank.
Ha meg akkora bajod van a bankokkal, akkor miért léptél velük üzleti kapcsolatba?

ates1 # 2012.06.12. 14:13

pazs, arra kérte a svájci bankár a magyar bankárt, hogy ezt közölje az összes magyar bankkal. Valószínűleg ez meg is történt, de itt el is akadt a folyamat...
A bankok ugyanis felismerve a lehetőséget a maguk javára fordították a hírt...

kfgabri # 2012.06.12. 14:13

mert ajándéknak gondolta, nem üzletnek.

ates1 # 2012.06.12. 14:15

pazs, mert feltételeztem, hogy becsületesek. Most már néhány éve tudom, hogy tévedtem... :(

ates1 # 2012.06.12. 14:30

ates1 # 2012.06.12. 14:37

Most már magyarázkodhatsz, szerinted ki hisz neked?

Csak egy primitív melós, mi? :)

ates1 # 2012.06.12. 15:07

kfgabri, lejárt a munkaidő? :)

marien # 2012.06.16. 10:09

Eos-os kérdésem lenne,2008-ban megszünt a hitelkártyám az MKB-BANKNÁL mivel azt a volt élettársam használta én nem is láttam mert igénylésnél még együtt voltunk de utána szét mentünk és ő elég agresszív ezért magánál tartotta miután megjött a kártya amit el is költött szerintem mert az eos-tól 2011-ben jött egy levél hogy ennyivel meg ennyivel tartozom.Most nem tudom mit tegyek fizessek vagy se három gyermekem van a tartozás 800-ezer ft.Munkahelyem van de még más hiteleket is fizetek amiket együtt vettünk fel mert csak nekem van és volt munkahelyem vagyis neki is van csak ő bár listás, most iszom a levét az együttélésnek ő meg él abban a házban amit együtt újítottunk fel és az apja nevén van. Elég már a sok adósságból ő meg éli az életét mit tegyek? Egy elkeseredett anya!


Sziasztok! Rendszeres olvasója vagyok a fórumnak és most én is tanácsért segitségért fordulok hozzátok! A problémám a következ?: ma kaptam egy leve

Mariskanéni # 2012.06.19. 13:06

Üdv mindenkinek!

Tanácsot szeretnék kérni hozzáértő emberektől!Van egy tartozásom a Dunacorp Zrt-nél!Megállapodtunk havi 25ezer ft-os részletben telefonon!Se papír,se semmi!Fizetem a részletet,volt hogy 30at,de volt,hogy csak 20at!Egyik hónapban megcsúsztam,erre jön a felszólító levél,aminek összege több,mint induláskor,holott majd 300ezer ft-ot már befizettem!Kiakadtam!Erre kértem tanácsot egy vh ügyíntézőtől,aki azt tanácsolta,hogy meg kell várni a fizetési meghagyást,mert ennek sosem lesz vége!Közben fenyegetőznek és találomra hívják az azonos vezetéknevű emberkéket!Ez jogos?Azt állítják napi 500ft-os kamatot számolnak!Mit tegyek?
Köszönöm a válaszokat!

turbo71 # 2012.06.19. 19:55

Mariskanéni! magának hol az e-ossal van baja hol meg a Dunacorpal? hogy is van ez? leljebb már megtalálhatja a válaszokat mert már sokszor leirtuk mit kell csinálni ilyen esetben ! meg aztán olyan fura hogy ugyanaz a történet minkét társaságnál ? a nagy behajtó testvér figyel itt is , és bizony olvassák ök is meg néha irnak segitséget kérve irva más nevében . hmm.

Mariskanéni # 2012.06.20. 07:47

turbo71!Ugy kezdtem,hogy tanácsot szeretnék kérni hozzáértő emberektől!

kfgabri # 2012.06.20. 09:50

Kezdjük az elején.
Ki a Dunacorp?
Az eredeti hiteleződ?
A jogutód?
Mit vállaltál, milyen összeget, milyen devizában, milyen bontásban, milyen futamidővel.
A telefonos megállapodás mire vonatkozott?
Egyelőre ennyi, per pillanat tűt keresünk a szénakazalban.

Mariskanéni # 2012.06.20. 10:55

Kedves kfgabri!

A Dunacorp vette meg a tartozást!Havi 25ezer ft-ot vállaltam telefonbeszélgetés alapján!Csak telefonon kerestek!Tehát így állapodtunk meg!Futamidőről nem volt szó!Viszont az induláskor 980ezer ft-ról volt szó,abból közel 300ezret kifizettem!Egyik hónapban csak 15 ezret tudtam fizetni és akkor jött a felszólító 1millió 100 valahányezerről,hogy annyit fizessek!Kértem tőlük írásos megállapodást és egy kimutatást,hogy milyen formában könyvelték el az eddig befizetett összegeket!De nem reagáltak rá!Nagyjából ennyi!

Dr.Attika # 2012.06.20. 11:02

Dehogy "vette meg azt a tartozást". Önt átvágták. Telefonon történő beszélgetésre fizet havonta 25 ezer forintot? Nonszensz.

kfgabri # 2012.06.20. 11:17

Egyetértek Attikával.
Ebben a formájában ahogy előadtad, nonszensz és csalás.
Biztos, hogy nem történt más dokumentum alapon?

Mariskanéni # 2012.06.20. 11:27

Küldött egy levelet,hogy megvásárolta a tartozást!Igen fizettem a havi 25 ezret és havonta egyszer hívott,hogy megtörtént e a befizetés!Nincs semmi írásos megállapodás!

kfgabri # 2012.06.20. 11:30

Alakul a molekula.
Szóval az értesítés megtörtént, igazolta, hogy neki tartozol.
Ez innentől nem csalás.
Viszont el kell veled számolniuk, ha nekik tartozol.
Szedd össze az összes befizetésed és menj be hozzájuk ügyfél fogadási időben és kérj elszámolást.
Hol kezdted, milyen feltételekkel, mennyit fizettél be, mire lett bekönyvelve, hol jársz, innentől hogyan tovább.ÍRÁSBAN.

Mariskanéni # 2012.06.20. 11:35

Személyesen nem tudok bemenni:-(
Viszont kértem már,hogy küldjenek egy kimutatást,de semmi!Küldtek nemrég egy felszólítást,mint említettem,ott 1 millió 100 valahány ezerről van szó,ami szerintem magas,mert 980ezerről indult és majd 300ezret befizettem!Lehetséges a napi 500 ft-os kamat?Ha nem adják ki a kimutatást akkor mit tudok tenni?

kfgabri # 2012.06.20. 12:15

Ezekből a morzsákból nehéz várat építeni.
Kérj üzletszabályzatot, hirdetményt, nem telefonon, hanem tértisen, kérj elszámolást tértisen.
30nap eredménytelen eltelte után fordulj a PSZÁF-hoz.
Mindezeket tényszerűen.

Mariskanéni # 2012.06.20. 12:28

Kfgabri!Köszönöm szépen,így fogok tenni!

maresz75 # 2012.06.22. 18:09

Mariskanéni, kfgabri!

A Dunacorpról annyit, hogy én is hasonló cipőben járok velük és itt a fórumon Végrehajtó 1 javaslatára tértisen küldtem nekik egy levelet kb. 4 hónapja amiben megírtam nekik amiről telefonon egyik ügyintézőjükkel megegyeztem: összeg, határidő stb.erre a levélben hivatkoztam is. A mai napig választ nem kaptam rá. A tartozást a levélben leírtak szerint teljesítem is. Ezektől függetlenül egyfolytában hívogatnak szinte telefonos hadjáratot indítottak ellenem. A munkahelyemen a kolléganőm telefonszámát szerezték meg, mert nem voltam aznap elérhető telefonon. Ekkor közöltem a hölggyel, hogy csak írásban vagyok hajlandó velük a kapcsolatot tartani. A hölgy felvette azt a tipikus állathoz méltó hangnemet és közölte, hogy nem vagyok hajlandó velük az együttműködésre- erre mondtam neki, hogy de csak írásban. 1 hétre rá kaptam egy levelet amiben jogi eljárással fenyegettek meg. Én erre is tértisen válaszoltam külön egy panasz levelet is küldtem. Erre még várom a választ.

monalisa1 # 2012.06.22. 18:25

A mobiltelefon beállítható úgy, hogy rosszakaró további hívását nem fogadja.

kfgabri # 2012.06.22. 18:32

Amikről beszámoltok nem faktorálás, hanem állatság, amivel szemben fel kell lépni.

Dr.Attika # 2012.06.23. 12:40

"maresz75"!
"Végrehajtó1" ezt a hülyeséget tanácsolta? Idézze már be kérem, nem hiszem el.