Közlekedési szabálysértés miatti feljelentés


Szomorú örökös # 2020.05.05. 11:27

wers

Meg hogy Columbo? :-D :-D :-D
Ezzel most megédesítetted a napomat! Köszi!

wers # 2020.05.05. 11:03

Javítok:

Nem létezik olyan köztér figyelő kamera, ami téged beazonosít a szélvédőn keresztül egy autóban

Pedig emlékeim szerint Colombo épp így buktatott le egy gyilkost (ráadásul jó régi kamera volt). És Combonak (többek között) mindig igaza van. :)

wers # 2020.05.05. 10:21

Nem létezik olyan köztér figyelő kamera, ami téged beazonosít a szélvédőn keresztül egy autóban

Nem is úgy értettem, de ha van két elkövető jelölt, akkor lehet esélye, hogy ki ült jobbra és ki balra.

Legjobb lenne hagyni - már a modi is megkért rá, hogy ne válaszolják neki, mert ez csak olaj a tűzre

Ez egy nagyon bölcs tanács. Sokan teszik így itt (is).

Szomorú örökös # 2020.05.05. 10:16

wers

Nem létezik olyan köztér figyelő kamera, ami téged beazonosít a szélvédőn keresztül egy autóban. Főleg ha még egy kis tükröződés is van rajta, akkor meg főleg nem.

wers # 2020.05.05. 10:12

Valamit a gyalogosnak is kellett látnia.

wers # 2020.05.05. 10:11

Esetleg még annyit hozzá, hogy egy zebrán gyalogos "elsodrása" nekem nem kis ovis csínytett. Nem javasolnám, hogy el bagatellizálja aki elkövette. Nem tudom mi a bírói gyakorlat, laikus vagyok, de szerintem valakit ki fognak hozni elkövetőnek. Hogyan fog a szemébe nézni az elkövető, ha a havert hozzák ki. Vagy hogy fogja magát szidni. Megéri elvinni a balhét?

tamas9999 (törölt felhasználó) # 2020.05.05. 10:06

Azt írta, hogy nincs más bizonyíték és ez egy valós történet, amin én is meglepődtem...

wers # 2020.05.05. 10:03

Olvasd el az eredeti hozzászólást wers, érdekelne a véleményed

Véleményem az van persze, de se nem nagyon értek ehhez, se nem nagyon volt kedvem megzavarni ezt a .... eszmecserét. (a pontozott rész szabadon kitölthető)

De, csak hogy eleget tegyek kérésednek, én simán hazugságvizsgálóra tolnám őket... ha nem tudnám már csak a pillantásommal rávezetni őket, hogy jobb, ha mihamarabb bevallják, mert úgy is az lesz a vége, csak később. :)

drbjozsef nem árulta el, vannak-e más bizonyítékok is, pl. tanuk, kamerakép... Igaz, hogy két golyófej, de csak volt rajtuk valami ruha is, aminek lehet színe... de tényleg nem értek hozzá.

tamas9999 (törölt felhasználó) # 2020.05.05. 09:57

Te nagyonhülyevagy bameg és sötét mint a barlangi patkány!

Tegnap óta a drbjozsef 2020.05.04. 14:41 hozzászólásáról kommentelünk, te is ahhoz szóltál hozzá, most hogy beégtél, kezdesz el teljesen másról handabandázni...

Olvasd már vissza a tegnapi 20:56 hozzászólásodat azt vajon mire irtad?

wers # 2020.05.05. 09:54

OFF

Munkában vagyok, sőt van a telefonomon mobil internet. Bár tudjuk, hogy a szuper technika nálad max a kaputelefonon van meg otthon.....ja nem. :-D És köszi, egészen jól kerestem eddig. További kérdés?:-D

Szomorúkám, új játszótársad van? Vigyázz, bermuda meg fog sértődni. (egyébként nagyon uncsik vagytok)

ON

tamas9999 (törölt felhasználó) # 2020.05.05. 09:47

Olvasd el az eredeti hozzászólást wers, érdekelne a véleményed

Szomorú örökös # 2020.05.05. 09:45

Te, neked nem kéne dolgoznod Örökös?

Bár nem igazán érdemled meg, de legyen!

Munkában vagyok, sőt van a telefonomon mobil internet. Bár tudjuk, hogy a szuper technika nálad max a kaputelefonon van meg otthon.....ja nem. :-D És köszi, egészen jól kerestem eddig. További kérdés?:-D

wers # 2020.05.05. 09:43

Na igen.

tamas9999 (törölt felhasználó) # 2020.05.05. 09:42

drbjozsef 2020.05.04. 14:41 hozzászólása volt az alapja, nem hinném, hogy közigazgatási bírság járna cserbenhagyásos gázolásért

wers # 2020.05.05. 09:41

Sőt a vezetéstől való eltiltás is büntetés és azt is a rendőrség osztogatja közvetlenül.

Nem jól tudod.

Szomorú örökös # 2020.05.05. 09:40

wers

Sőt a vezetéstől való eltiltás is büntetés és azt is a rendőrség osztogatja közvetlenül. Én direkt nem emlegetem a pénzbefizetessel járó szankciókat.

wers # 2020.05.05. 09:31

Hát.... a közig. bírság is egyfajta büntetés a köznyelvben. (meg a kukoricán térdeplés is)

Szomorú örökös # 2020.05.05. 08:05

Amúgy pont te céloztál a bírósági itéletre 2 hozzászólással korábban: ...azzal, hogy kavarnak, csak a büntetés súlyosságát növelik.

És büntetés csakis a bíróságon van? Mesélj még! :-D

tamas9999 (törölt felhasználó) # 2020.05.05. 07:52

A kettő nyilvánvalóan kapcsolódik. A nyomozati szakaszban begyűjtött bizonyítékok alapján fognak vádat emelni és aztán valamilyen ítéletet hozni.

Amúgy pont te céloztál a bírósági itéletre 2 hozzászólással korábban: „...azzal, hogy kavarnak, csak a büntetés súlyosságát növelik.

Szomorú örökös # 2020.05.05. 07:18

A bíróság nem gyanu alapján szokott ítéletet hozni, hanem bizonyítékok alapján. Te még az alapokkal sem vagy tisztában.

Nem tűnik fel, hogy egyedül te emlegetsz bíróságot, mikor az ügy még csak nyomozati szakaszban van? Egyáltalán nem is biztos, hogy ez az ügy ott fog kikötni.

tamas9999 (törölt felhasználó) # 2020.05.05. 06:25

Ami persze egyből felettébb gyanússá válhat számára

A bíróság nem gyanu alapján szokott ítéletet hozni, hanem bizonyítékok alapján.
Te még az alapokkal sem vagy tisztában.

Szomorú örökös # 2020.05.05. 06:08

A keresztkérdésekkel "kicsikart" beismerő vallomás fontos bizonyíték, de csak 1 a bizonyítékok közül, amit a gyanúsított bármikor visszavonhat.

Ami persze egyből felettébb gyanússá válhat számára. :-)

és nem nyom le a torkán 2 üveg kannás bort esténként.

Neked ez valami becsípődésed lehet! De jobb lenne, ha nem a személyes megtapasztalásodat osztanád meg italozással kapcsolatban inkább, nem krimikből vett ötletekkel bombáznál mindenkit, hanem értelmesen szólnál végre hozzá. :-)

Szomorú örökös # 2020.05.04. 18:56

Szerintem gerbera317-nél van az igazság. Előbb-utóbb belebuknak a keresztkérdésekbe és elárulják magukat. Onnan kezdve valóban csakis a beismerő vallomás a következő lépés. De azzal, hogy kavarnak, csak a büntetés súlyosságát növelik.

Szomorú örökös # 2020.05.04. 18:53

hibásnak érzem magam, ugyanis egyből levehettem volna, hogy te 2 üveg kannással ülsz le esténként ide hablatyolni...

Ja, biztos így van, ha te mondod. Igaz egész héten minden áldott nap vezetek, mert anélkül valahogy nem tudnék dolgozni. Kapise? de ez ne zavarjon. Maradjon meg mindez csak abban a piszkos és mocskos fantáziádban. ;-)

tamas9999 (törölt felhasználó) # 2020.05.04. 18:03

Jómagam sose fogyasztók alkoholt és 1 embertípust rühellek, konkrétan az alkoholistát. Valóban hibásnak érzem magam, ugyanis egyből levehettem volna, hogy te 2 üveg kannással ülsz le esténként ide hablatyolni...
Ha megoldható fáraszd a kocsmatöltelék haverjaidat én eluntalak...