Társasházak jogásza!


Szomorú örökös # 2017.04.14. 05:19

raffer

azért képviselő hogy képviseljen

Téged lassan már egy közös képviselő sem képvisel szívesen, sőt, már a kedves lakótársaid is elhatárolódnak tőled otthon a házadban a közösségellenes uszító magatartásod miatt, nem veszed észre? Egy biztos, téged ismervén én is ezt a megoldást választanám, ha muszáj lenne veled egy házban laknom. :-D

MajorDomus # 2017.04.14. 21:09

Nem megy.
Birtokháboritás tipikus esete. Jegyző.

Szomorú örökös # 2017.04.15. 05:24

raffer

Nem tudom, miért muszáj neked minden nap bunkó személyeskedő hozzászólásokkal teletömni a fórumot. Úgy gondolom, hogy lehet anyucinál otthon próbálkozni. Ja, hogy ő már kidobott ezért? Hát így jártál öcsi! Szállj inkább magadba és sürgősen változtass stílust! Addig viszont élni fogok minden egyes ilyen stílusú hozzászólásodnál az „alkotmányos jogommal”! ;-)

ragyasdezso # 2017.04.16. 10:47

"birtokvédelmi ügyekben nem illet meg bennünket képviseleti jog. Sajnos!"

Miért sajnos! Még az kellene, hogy az ügyeletes hülyéket is nekünk kellene védeni!

Immaculata # 2017.04.16. 11:11

Ez olyan, mint az ügyvédi képviselet. Ha leültetnek Téged ültetnek, és a jó magaviseletet Neked kell tanúsítanod, nem az ügyvédednek.

elfmage999 # 2017.04.17. 07:47

Komoly kérdés, mert felmerül hogy ha képviseletemben kalandba keveredik akkor azt azért én is élvezni fogom vagy csak ő?

MajorDomus # 2017.04.18. 20:57

Dezső

Azért sajnos,mert az ügyeletes hülye ellen nem tudok fellépni,aki pokollá teszi a ház életét.

drbjozsef # 2017.04.19. 08:18

Kiírod egy papírra az ajtóra, hogy be szeretnél menni a közös helyiségekbe, ezért ide és ide hozzák a kulcsokat. Vársz három napot, osztán levered a lakatokat.
Mondjuk előtte kérdezd meg a közös képviselőt mit tud a dologról, mert akár ki is bérelhették a társasháztól. Nyilván nem túl valószínű, de egy próbát megér.

Zöldövezeti11 # 2017.04.19. 10:09

Új fejlemény: a közös tulajdonú pincetárolókból 2 helyiséget lezártak egyesek, akik ott őrzik a lomjaikat illetve fagyasztládáikat.

Ez nálunk is előfordul !
Annyi különbséggel, hogy áram nincs a pincében !

Immaculata # 2017.04.19. 11:57

Értem, tehát a fagyasztó a közös áramról fogyaszt.

Hát igen, arcátlanság.

Immaculata # 2017.04.19. 11:57

Értem, tehát a fagyasztó a közös áramról fogyaszt.

Hát igen, arcátlanság.

Szomorú örökös # 2017.04.19. 16:22

raffer

most például a közösképviselet takaritó vállalkozója direkt kihagyta a mi emeletünk takaritását

Apaaaaaaaaaaaaa, kezdőőőőőőőőőőőőőődiiiiiiiik! :-D

Szomorú örökös # 2017.04.19. 16:24

raffer

Nyilvánvaló hogy a túlárazásokba beépitik a saját részre csináltatott iparosmunkákat is. És mit tudok tenni? Jelentgessek ide-oda?

Csakis ez számodra a járható út.
Az, hogy itt leírod, semmilyen szankcióval nem jár. Max. ha nem igaz, akkor nagy nyilvánosság előtti rágalmazás esetét alapozza meg, amiért aztán még a végén bíróságra is kerülhetsz. ;-)

Szomorú örökös # 2017.04.19. 16:25

raffer

Nagyon nehéz itt normálisan élni

Nekik sikerül, hidd el! Lehet, hogy nem is velük van a gond! :-)

Szomorú örökös # 2017.04.19. 16:44

raffer

Köszi, de a te "melegségedből" köszönöm, nem kérek, azt meghagyom Terry Blacknek.
Köszönjük, hogy nemi identitásodat megosztottad velünk! :-)

Szomorú örökös # 2017.04.19. 16:45

raffer mama, az a baj, hogy minimum hetente egyszer mindig olvasni lehet tőled ugyanazt és már kezd egy kicsit uncsi lenni. Nem akarsz esetleg lemezt cserélni? Vagy esetleg ennyire megakadt a lemez? Hát akkor esetleg magát a "lemezjátszót" kellene cserélni nálad. :-D

Zoltanuss # 2017.04.19. 17:30

Értem, tehát a fagyasztó a közös áramról fogyaszt

Ha ez a probléma, akkor eccerű az orvoslás : Áramszünetet kell előidézni - lehetőleg olyankor amikor az észlelés valószínűsége kicsi. Majd rájön az illegális fagyasztós, hogy a buli nem jó számára.

Szomorú örökös # 2017.04.19. 18:10

Zoltanuss

Az a gond, hogy ha a közös áramot lekapcsolod, akkor egyből észreveszik, mert elmegy vele általában a lépcsőház világítás, kaputelefon, TV adás is, sok esetben az internet is, mert ugyebár sok helyen az is a TV-szolgáltatótól jön és aki otthon van, az egyből megy és keresi az okát. Ez csakis akkor működik, ha egyedül azt az egy-két tárolót tudod áramtalanítani valahogy, mert az lehet senkinek sem fog hiányozni napközben.

MajorDomus # 2017.04.20. 22:09

Erre van kitalálva a fali elosztó doboz!

Immaculata # 2017.04.21. 11:19

Ha jól tudom szabálysértés a tűzoltási felvonulási útvonalon bárminemű dolog tárolása.

Immaculata # 2017.04.21. 16:44

:) Kedves jelenet lehet, amikor kiülnek a komódra a folyosón.

MajorDomus # 2017.04.21. 23:02

Lehet késő van,de nem látom a fuckfinn hozzászólását?

MajorDomus # 2017.04.21. 23:04

Bocs.huckfinn!

Már a következő napirendi pontra gondoltam.

MajorDomus # 2017.04.21. 23:04

Bocs.huckfinn!

Már a következő napirendi pontra gondoltam.

Immaculata # 2017.04.22. 05:00

MajorDomus

Az volt:
olyan épületegyüttes lehetett, ahol több lépcsőház volt. Szerintem feldarabolták az épületegyüttest lépcsőházanként. Minden társasháznak külön volt alapító okirata, de valahogy nem voltak tisztán elkülönültek a társasházak, (szerintem az átjárhatósága miatt) mert természetben vita volt, hogy melyik folyosó melyik Társasházé.
A tényleges vita pedig a kihelyezett komód, virág és egyéb dolog miatt volt. Az egyik szomszédot zavarták ezek a holmik, akié mindez volt, az azt állította, hogy nem is ahhoz a Társasházhoz tartozott a panaszos, hanem a másikhoz.

Azt tudom, hogy semmit sem lehet kihelyezni a közlekedőkre, mert balesetveszélyes, és akadályozza a mentősöket, tűzoltókat, egyéb szolgálati szerveket.