Banki hitelek


Nyuszika32 # 2012.08.29. 07:50

Tisztelt Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni! Van a nevemen egy személyi kölcsön melyet a volt férjemmel közösen fizetünk. Ez még nem is lenne probléma mert mindig a megbeszélt időben utalja a pénzt és zökkenőmentesen tudják vonni. Viszont megszabadulnék a hiteltől! A rám eső részt én azonnal ki tudnám fizetni viszont ha az egész összeget kéne akkor pont lenulláznám magam! Ő állítólag nem kap hitelt....holott hitel nincs a nevén csak egy gyerektartás és most már két gyereket is nevel! Hogy tudnék megszabadulni a hitelemtől? A bank nem ad neki hitelt kölcsönkérni nem tud mert nincs kitől....a bíróságra gondoltam már de nem tudom hol álljak neki, mit adjak be stb.... Ha valaki tud segíteni azt megköszönném mert nem akarok még két évig fizetni!

Szép napot mindenkinek! Nyuszika32

Sherlock # 2012.08.29. 08:07

Ez most akkor közös hitel? És milyen rád eső részre gondolsz?

Kovács_Béla_Sándor # 2012.08.29. 11:24

Ezen nem fog segíteni bíróság. Senkit nem lehet arra kötelezni, hogy a szerződésétől eltérően, az esedékességet megelőzően teljesítsen.

bojtorjan # 2012.08.29. 14:23

zozo002-
Ha csekk masolatot kuldtel a feladasrol akkor gondolom postan kuldted. Nem tudom, mi a hivatalos megoldas, sztem ugyan a cegnek kellene rakeresni, de vegso esetben elkepzelheto, hogy a postan lett eltolva a dolog. Ha a csekkel bemesz a postara, kerheted, hogy nezzenek utana, hova, kinek, mikor adtak at a penzt.

Dr.Attika # 2012.08.29. 18:23

Vagyonmegosztás keretében lehet megállapíttatni a fele-fele alapot és innen a férj egyedül fizeti a kölcsönt, Ön meg kifizeti a saját részét.

Kovács_Béla_Sándor # 2012.08.29. 19:59

Ugye, viccelődsz?