Banki hitelek


Kovács_Béla_Sándor # 2013.02.08. 17:22

Semmi, semmi, nyugodjon meg a beteg...

apocalypto # 2013.02.08. 18:56

Kíváncsian várom, hogy az itt kommentelő nagy-mellényű jogászkodók mikor lepleződnek le, s mikor derül fény az ördöggel való szövetségükre.

Még a legostobábbnak is feltűnik, hogy egyáltalán nem a Jogért és Igazságért küzdőkkel vállalnak szolidaritást, inkább csak saját maguk szórakoztatásáért, vagy nagyon is tudják hova, s merre vezetik félre a nagyérdeműt...

Sherlock # 2013.02.08. 19:11

Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek.

(Máté 7:1)

apocalypto # 2013.02.09. 21:28

KÖTELEZŐ VIDEÓ!!!!!

A bankok fosztogatása + a megoldás :

Tune007 # 2013.02.11. 18:30

Megnéztem ezt a rengeteg linket amit vélem, hogy a hozzászólásomra linkelt ki egy kedves fórumozó, na de ebből nem tudok leszűrni semmit...

apocalypto # 2013.02.12. 16:56

Valami elindult...
TILTAKOZÁS A DEVIZAHITELESEKÉRT!

GYÜLEKEZŐ!
Kásler Árpád a Banki Adósok Érdekvédelmi Szervezetének (BAÉSZ.) elnöke február 9.-óta Budapesten a Kossuth téren toborozza azokat akik nem hagyják tovább kifosztani sem magukat, sem pedig az országot!
(www.kaslerarpad.hu)

Detti27 # 2013.02.18. 12:58

Kedves Hozzáértők!
2011 áprilisában vettem fel forint alapú jelzáloghitelt lakásvásárlásra a Raiffeisennél.Most kaptam levelet, hogy immár 2.alkalommal emelkedik a hitelem kamat.Miközben az alapkamat csökkent.Indoklás nincs.Megtehetik ezt?Van valami eszköz,amit bevethetne egy forinthiteles a bankkal szemben??
Köszönöm!

Tune007 # 2013.02.18. 15:58

Detti27 ugyanebben a cipőben járok én is...írtam lentebb, de számomra nem egyértelmű utalások/ videók indultak útjukra. Nos ha az segít, én azóta beszéltem egy szakértővel, panasszal éltem a bank irányába, természetesen írásos elutasítás lesz a vége, ezt rögzített beszélgetésben közölték. Mind1, jöjjön csak :) És ezzel megyek tovább a PSZÁF fele... Nekem amúgy a bank kerek perec bevallotta, hogy 1 kamatperiódus alatt 2szer emeltek kamatot...holott a szerződésben a 6 hónapos kamatperiódus alatt nem tehetik ezt meg. A forrásköltségek változására hivatkoznak és ezért emeltek. Ami undorító, hisz így csak a saját javadalmukra döntenek, holott a csökkentés minket hitelfelvevőket is kell, hogy érintsen...nem csak a fejetlenül emelkedik. Én nekimegyek a banknak jelen pillanatban, vesztenivalóm nincs. Csak egy sor bizonyíték, hogy hibát hibára erkölcstelenséget erkölcstelenségre halmoznak. pl: 60 nappal kötelesek értesíteni a változásról, na nekem az előző periódusban 15 nappal előtte küldték a levelet, úgy hogy a dátum is akkori volt, tehát még csak a postára sem lehet fogni.