Banki hitelek


monalisa1 # 2009.06.15. 20:33

Szia nandy!

Örülök, hogy itt vagy ismét, már hiányoztál...
És hiányzott a kérdezőknek adandó szakszerű segítő válaszod. Hát akkor ismét "munkára" fel.

Üdv.

gyurgyo # 2009.07.02. 09:57

Kedves Mindenki!
Házvásárlás előtt állunk és hitelt is fogunk fölvenni a K&H banktól. A hitelkérelem beadása után mennyi idő elteltével kell utalniuk a pénzt? Van erre valami szabály? Kb. négy hetet mondtak, de nekem igen fontso volna hogy ez valóba ne legyen több mint 4 hét. Van valami szabály erre?

Köszönöm!

Gyurgyo

Kovács_Béla_Sándor # 2009.07.02. 10:31

Nincs. Nem hogy határidővel, hanem egyáltalán nem kötelesek kölcsönt folyósítani nektek - amíg nem kötöttetek szerződést. Ha viszont köttök, abban majd benne lesz a folyósítás határideje is.

gyurgyo # 2009.07.02. 10:46

Köszönöm!

Gabesz79 # 2009.07.07. 10:47

Sziasztok!! ( Jónapot )

Lenne egy kérdésem ..a volt feleségem a házasságunk elött vett fel hitelt a saját nevére és én voltam az adostárs ez nem lett fizetve és most végrehajtás alatt van persze az én fizetésemen. De a feleségemtöl elváltam 2009.03.16 án és a válási határozaton elismerte hogy ez az ö hitele és ezt ö fogja fizetni erre letiltották a fizetésemet.. és az lenne a kérdésem hogy ezt megtehetik??mert a pénzintézet jogászával beszéltem és azt mondta hogy ha van ilyen végzés a kezembe akkor visszavonják a letiltást tölem ,de a követelést kezelő azt mondta hogy öket ez nem érdekli szoval tiltyák a fizetésemet
erre tudna valaki válaszolni hogy mit is tehetek?
elöre is köszönöm
Szin Gábor

nandy # 2009.07.07. 10:52

Amíg a hitelszerződésben te vagy az adóstárs, addig kérhetik tőled is...