GYED,GYES, táppénz


Dödölle1 # 2010.01.08. 12:50

Anne01!

Köszönöm a válaszodat. Ma azt mondták a MÁK-nál, hogy kaphatom egyszerre a gyest és a táppénzt. Akkor most már nem értem egyáltalán. Szerinted? Köszi bertusne --
Nem kívánok felettéb beleelegyedni, mivel azz előzményeket nem olvastam végig, de:

GYES mellett korlátlanul, akár 8 órában is lehet dolgozni. Aki a GYES mellett dolgozik és megbetegszik jogosult lehet táppénzre is, amely idő alatt kaphatja a GYES-t is.

Nem alkalmazható ez a szabály arra az esetre, ha a biztosított csak GYES-en van és mellette nem dolgozik.
Ekkor ha megbetegszik (és van munkaviszonya, csak abból fizetésnélküli szabadságon van a GYES idejére)választhat, hogy a GYES-t, vagy a táppénzt kéri, de a kettő egyszerre nem folyósítható.

Amit viszont én nem értek, hogy ha valaki bemegy a REP-hez, vagy a kifizetőhelyhez miért jön el onnan addig, amíg a kérdéseire megnyugtató választ nem kap?

Üdv. :)

hhercegno # 2010.01.08. 16:54

Kedves Szakértő!

Én babát szeretnék. A kérdésem az lenne, hogy most 3 hónapig kapom a munkanéküli segélyt. Ez az idő beleszámít-e az 1 évbe, ami a későbbi juttatásokhoz szükséges!
Válaszát előre is köszönöm!

anne01 # 2010.01.08. 21:17

bertusné:

Te a táppénz összegére voltál kíváncsi. Én megadtam a lehetséges variációkat. Ha azt szeretnéd, hogy a táppénzedet minimálbér után állapítsák meg, nem kell lemondanod a gyesről. Gyes melletti munkavégzésnél, ha a bérezett napjaid száma nem éri el a 180 napot, akkor minimálbér után állapítják meg a táppénzt. Ezt csak úgy kerülheted el, ha a táppénz igénylés előtt lemondasz a gyesről. Döntened neked kell.

anne01 # 2010.01.08. 21:50

Mesy:

Határozott idejű munkaszerződés megszűnik akkor is, ha pl. táppénzen vagy, terhes vagy, tgyáson, gyeden vagy. Valóban furcsa, hogy havonta hosszabbítgatják. Feltételezem valamilyen munkaerő-kölcsönző cég lehet. A munkaszerződésedet vagy határozatlanná kell alakítani, vagy elérni, hogy legalább július közepéig, végéig hosszabbítsák meg. Ha ez nem megy, akkor sakkoznod kell a napokkal. Munkanélküli segéllyel (akár alkalmi kiskönyves napokkal vegyítve), passzív táppénzzel (30 naptári nap), munkaviszonnyal kombinálhatsz, kihasználva azt a lehetőséget, hogy a tgyás -28. naptól igényelhető. Azt, hogy hány nap munkanélküli segélyre vagy jogosult a Munkaügyi Központnál tudják megmondani, tgyás és gyed kérdésekkel kapcsolatban REP-hez kell fordulni (dátumokat pontosabban megadva), ahogy nandy is javasolta.
Annyit azért tudj, hogy tgyás és gyed biztosításhoz kötött ellátások. Ha nincs aktuális biztosításod, ezekre nem vagy jogosult, csak az alanyi jogon járó gyesre.
Egy lehetséges variáció: még további két hónap munkaviszony, utána passzív táppénz, aztán munkanélküli (feltételezve, hogy kb. 3 hónap jár) és -28. naptól tgyás igénylés.

Dödölle1 # 2010.01.10. 15:09

Kedves Szakértő!

Én babát szeretnék. A kérdésem az lenne, hogy most 3 hónapig kapom a munkanéküli segélyt. Ez az idő beleszámít-e az 1 évbe, ami a későbbi juttatásokhoz szükséges! Válaszát előre is köszönöm! hhercegno --------
Igen, az álláskresési járadék folyósításának az ideje biztosítási idő. Lásd Tbj. 5.§.

1997. évi LXXX. törvény
a társadalombiztosítás ellátásaira és a magánnyugdíjra jogosultakról, valamint e szolgáltatások fedezetéről

III. Fejezet

A TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁS ELLÁTÁSAI ÉS AZ ELLÁTÁSRA JOGOSULTAK

A biztosítottak

5. § (1) E törvény alapján biztosított

  1. az álláskeresési támogatásban részesülő személy,

Üdv. :)

Dabri # 2010.01.10. 17:19

Kedves Szakértő!

A problémám a következő.
Jelenleg GYED-en vagyok a 21 hónapos kislányommal.A napokban felhívtam a céget ahol dolgozom és a főnököm közölte, hogy a cég megszűnt és ugyan csinált egy másikat de az nem jogutódja az előzőnek.Állítás szerint már régebben megszüntette (kb. fél egy éve) nem a napokban történt.Nem kellett volna értesítenie?A mai napig nem kaptam semmilyen papírt, hogy a munkaviszonyom vagy a munkahelyem megszűnt volna.Júniusban voltam ott 3 éve, kapok végkielégítést vagy legalább a felgyülemlett szabadságomat kifizetetthetem velük?Finoman közölte velem, hogy ne is menjek be mert nincs nála semmilyen papírom (szerinte minden a OEP-nél van a GYED miatt) és neki nem kell adnia nekem semmit.Azért ez nekem furcsa valamit csak kell kapnom arról, hogy megszűnt a cég nem?Illetve én úgy tudom, hogy ha mást nem is de a szabadságaimat ami a majdnem két év alatt összegyűlt ki kéne, hogy fizesse.

Köszönettel: Götz Andrea

rozália1 # 2010.01.10. 20:23

tisztelt szakértö.a másik kérdésem az lenne ha idén szülnék milyen lyuttatások járnának.2006.12.17.született kislányom.két évig gyedet kaptam mikor lejártvisszamentem dolgozni gyes mellett.a gyest kapom még egy évig betegség miatt.az én elképzelésem.táppénz aztán terhességi gyermekágyi segély utánna gyed két éves koráig.a munkaviszolyom 2004töl határozatlan idejü.

Ildikokusz # 2010.01.11. 10:40

Kedves Fórumozók!

Végzős főiskolai hallgató vagyok és nyugdíjpénztári témakörben írom a szakdolgozatom, amelyhez kitöltött kérdőívekre van szükségem.
Kérem, ha Ön vagy ismeretségi körében bárki változtatott már nyugdíjpénztárt (kötelező, önkéntes), akkor a következő linken elérhető kérdőívemet (18 egyszerű kérdés) legyen szíves kitölteni.

http://www.kerdoivem.hu/…v/269263064/

Kutatásomhoz nyújtott segítségét előre köszönöm!

Ildikókusz

Ildikokusz # 2010.01.11. 10:41

Kedves Fórumozók!

Végzős főiskolai hallgató vagyok és nyugdíjpénztári témakörben írom a szakdolgozatom, amelyhez kitöltött kérdőívekre van szükségem.
Kérem, ha Ön vagy ismeretségi körében bárki változtatott már nyugdíjpénztárt (kötelező, önkéntes), akkor a következő linken elérhető kérdőívemet (18 egyszerű kérdés) legyen szíves kitölteni.

http://www.kerdoivem.hu/…v/269263064/

Kutatásomhoz nyújtott segítségét előre köszönöm!

Ildikókusz

nandy # 2010.01.11. 12:25

Dabri:

Egy céget megszüntetni azért nem olyan egyszerű... Nézz utána a www.cegjegyzek.hu oldalon, valószínűleg megvan még a cég, csak esetleg felszámolás/végelszámolás alatt áll.

A munkaviszony a munkáltató megszűnésének napján ér véget, tehát ha még nem törölték a cégjegyzékből, akkor a munkaviszonyod él, bármit is mondjon a cégvezető.
Azt el tudom képzelni, hogy a hátad mögött kijelentettek a cégtől (mintha kiléptél volna)... De jogszerűen nem tehetnek ilyet. Ne hagyd magad!

Trixy76 # 2010.01.11. 13:51

Kedves Szakértők!
Szeretném a segítségüket kérni! Az atataim a következők: 2009. 01. 14-től kaptam álláskeresési támogatást, majd segélyt br. 510000 Ft-ot, 2009.10.19-ig amikor munkába álltam. A segély 2009. év végéig járt volna. A munkaviszonyomat felmondták próbaidő alatt 2009. 12. 30-al. Ekkor a háziorvos veszélyeztetett terhesként kiírt táppénzre.(30 nap passzív táppénz)
Kérdésem, hogy hogyan járjak el, hogy jogosult legyek GYED-re, ill TGYÁS-ra is?
Az orvos tartson betegállományban az után is, ha regisztrálok a munkanélküli hivatalban? Esetleg, ha szüneteltetem a álláskeresési támogatást, és csak a szülést megelőző 15 nappal veszem igénybe, ez jó megoldás lenne?

Előre is köszönöm a válaszukat, üdv.

Dödölle1 # 2010.01.11. 14:49

Kedves Szakértő!

A problémám a következő.
Jelenleg GYED-en vagyok a 21 hónapos kislányommal.A na­pokban felhívtam a céget ahol dolgozom és a főnököm közölte, hogy a cég megszűnt és ugyan csinált egy másikat de az nem jogutódja az előzőnek.Állítás szerint már régebben megszüntette (kb. fél egy éve) nem a napokban történt.Nem kellett volna értesítenie?A mai napig nem kaptam semmilyen papírt, hogy a munkaviszonyom vagy a munkahelyem megszűnt volna.Júniusban voltam ott 3 éve, kapok végkielégítést vagy legalább a felgyülemlett szabadságomat kifizetetthetem velük?Finoman közölte velem, hogy ne is menjek be mert nincs nála semmilyen papírom (szerinte minden a OEP-nél van a GYED miatt) és neki nem kell adnia nekem semmit.Azért ez nekem furcsa valamit csak kell kapnom arról, hogy megszűnt a cég nem?Illetve én úgy tudom, hogy ha mást nem is de a szabadságaimat ami a majdnem két év alatt összegyűlt ki kéne, hogy fizesse.

Köszönettel: Götz Andrea

------
A már eddig kapott válaszokon túl:

1."(szerinte minden a OEP-nél van a GYED miatt)"

Ez nem igaz a REP-nél max. csak a TB igazolványod van/lehet.

Amennyiben a munkáltató megszűnteti a jogviszonyodat, vagy az a törvény erejénél fogva (cég megszűnése miatt) szűnik meg a foglalkoztatónak akkor is az alábbiak szerint kell eljárni, az okmányokat -a TB igazolvány kivételével- a dolgozónak kell kiadnia.

Lásd:

1992. évi XXII. törvény
a Munka Törvénykönyvéről

Eljárás a munkaviszony megszűnése,
illetve megszüntetése esetén

97. § (1) A munkavállaló munkaviszonya megszüntetésekor (megszűnésekor) munkakörét az erre előírt rendben köteles átadni és a munkáltatóval elszámolni. A munkakör-átadás és az elszámolás feltételeit a munkáltató köteles megfelelően biztosítani.

(2) A munkaviszony megszüntetésekor (megszűnésekor) a munkavállaló részére ki kell fizetni a munkabérét, egyéb járandóságait, valamint ki kell adni a munkaviszonyra vonatkozó szabályban és egyéb jogszabályokban előírt igazolásokat. Ha a munkaviszony

  1. a próbaidő alatt azonnali hatállyal,
  2. rendkívüli felmondással,
  3. azonnali hatályú közös megegyezéssel,
  4. a 94. §-ban foglalt lehetőség alkalmazásával, vagy

e) a 101. § (1)-(2) bekezdése szerint
szűnik meg, a munkáltató legkésőbb a jognyilatkozat közlésétől, illetve a megállapodás megkötésétől számított harmadik munkanapon, egyébként legkésőbb az utolsó munkában töltött napon köteles a kifizetésről és az igazolások kiadásáról gondoskodni.
(3)

98. § (1) A munkáltató a munkaviszony megszüntetésekor (megszűnésekor) a munkavállaló részére a (2) bekezdésben meghatározott tartalmú igazolást állít ki.

(2) Az igazolás tartalmazza:

  1. munkavállaló személyi adatait (név, leánykori név, anyja neve, születési hely, év, hónap, nap);
  2. a munkavállaló TAJ számát;
  3. a munkáltatónál munkaviszonyban töltött idő tartamát;
  4. a munkavállaló munkabéréből jogerős határozat vagy jogszabály alapján levonandó tartozást, illetve ennek jogosultját;
  5. a munkavállaló által a munkaviszony megszűnésének évében igénybe vett betegszabadság időtartamát;
  6. a munkavállaló 95. § (5) bekezdésében meghatározott, emelt összegű végkielégítésben való részesülését.

(3) A munkáltató köteles igazolni azt is, ha a munkavállaló munkabérét a (2) bekezdés d) pontjában meghatározott tartozás nem terheli.

(4) Az igazolásnak tartalmaznia kell a munkavállaló pénztártag által választott magánnyugdíjpénztár megnevezését, címét, bankszámlaszámát. Ha a tagságra kötelezett pályakezdő munkavállaló nem választott pénztárat, ezt a tényt jelezni kell, és meg kell jelölni az illetékes területi pénztár megnevezését, címét.

99. § (1) A munkavállaló kérelmére munkaviszonyának megszüntetésekor (megszűnésekor), illetve az ezt követő egy éven belül a munkáltató köteles működési bizonyítványt adni.
(2) A működési bizonyítvány tartalmazza:

  1. a munkáltatónál a munkavállaló által betöltött munkakört,
  2. a munkavállaló munkájának értékelését.

(3) A munkáltató a (2) bekezdés b) pontjában foglalt körülményről csak a munkavállaló kifejezett kérésére adhat tájékoztatást.

217/1997. (XII. 1.) Korm. rendelet
a kötelező egészségbiztosítás ellátásairól szóló 1997. évi LXXXIII. törvény végrehajtásáról

42.§. (2)

(2) Ha a biztosított részére a táppénzt a REP folyósítja és a biztosítási jogviszony a táppénz folyósításának időtartama alatt megszűnik, a foglalkoztató köteles haladéktalanul értesíteni a folyósító REP-et a biztosítási jogviszony megszűnésének időpontjáról, valamint a megszűnéskor kifizetett jövedelmekről és azok jogcíméről.

Amennyiben a foglalkoztató nem a fentiek szerint járt el érdemes a foglalkoztató ellen keresettel élni az illetékes Munkaügyi Bíróságon.

Üdv. :)

Dödölle1 # 2010.01.11. 14:50

Kedves Szakértő!

A problémám a következő.
Jelenleg GYED-en vagyok a 21 hónapos kislányommal.A na­pokban felhívtam a céget ahol dolgozom és a főnököm közölte, hogy a cég megszűnt és ugyan csinált egy másikat de az nem jogutódja az előzőnek.Állítás szerint már régebben megszüntette (kb. fél egy éve) nem a napokban történt.Nem kellett volna értesítenie?A mai napig nem kaptam semmilyen papírt, hogy a munkaviszonyom vagy a munkahelyem megszűnt volna.Júniusban voltam ott 3 éve, kapok végkielégítést vagy legalább a felgyülemlett szabadságomat kifizetetthetem velük?Finoman közölte velem, hogy ne is menjek be mert nincs nála semmilyen papírom (szerinte minden a OEP-nél van a GYED miatt) és neki nem kell adnia nekem semmit.Azért ez nekem furcsa valamit csak kell kapnom arról, hogy megszűnt a cég nem?Illetve én úgy tudom, hogy ha mást nem is de a szabadságaimat ami a majdnem két év alatt összegyűlt ki kéne, hogy fizesse.

Köszönettel: Götz Andrea

------
A már eddig kapott válaszokon túl:

1."(szerinte minden a OEP-nél van a GYED miatt)"

Ez nem igaz a REP-nél max. csak a TB igazolványod van/lehet.

Amennyiben a munkáltató megszűnteti a jogviszonyodat, vagy az a törvény erejénél fogva (cég megszűnése miatt) szűnik meg a foglalkoztatónak akkor is az alábbiak szerint kell eljárni, az okmányokat -a TB igazolvány kivételével- a dolgozónak kell kiadnia.

Lásd:

1992. évi XXII. törvény
a Munka Törvénykönyvéről

Eljárás a munkaviszony megszűnése,
illetve megszüntetése esetén

97. § (1) A munkavállaló munkaviszonya megszüntetésekor (megszűnésekor) munkakörét az erre előírt rendben köteles átadni és a munkáltatóval elszámolni. A munkakör-átadás és az elszámolás feltételeit a munkáltató köteles megfelelően biztosítani.

(2) A munkaviszony megszüntetésekor (megszűnésekor) a munkavállaló részére ki kell fizetni a munkabérét, egyéb járandóságait, valamint ki kell adni a munkaviszonyra vonatkozó szabályban és egyéb jogszabályokban előírt igazolásokat. Ha a munkaviszony

  1. a próbaidő alatt azonnali hatállyal,
  2. rendkívüli felmondással,
  3. azonnali hatályú közös megegyezéssel,
  4. a 94. §-ban foglalt lehetőség alkalmazásával, vagy

e) a 101. § (1)-(2) bekezdése szerint
szűnik meg, a munkáltató legkésőbb a jognyilatkozat közlésétől, illetve a megállapodás megkötésétől számított harmadik munkanapon, egyébként legkésőbb az utolsó munkában töltött napon köteles a kifizetésről és az igazolások kiadásáról gondoskodni.
(3)

98. § (1) A munkáltató a munkaviszony megszüntetésekor (megszűnésekor) a munkavállaló részére a (2) bekezdésben meghatározott tartalmú igazolást állít ki.

(2) Az igazolás tartalmazza:

  1. munkavállaló személyi adatait (név, leánykori név, anyja neve, születési hely, év, hónap, nap);
  2. a munkavállaló TAJ számát;
  3. a munkáltatónál munkaviszonyban töltött idő tartamát;
  4. a munkavállaló munkabéréből jogerős határozat vagy jogszabály alapján levonandó tartozást, illetve ennek jogosultját;
  5. a munkavállaló által a munkaviszony megszűnésének évében igénybe vett betegszabadság időtartamát;
  6. a munkavállaló 95. § (5) bekezdésében meghatározott, emelt összegű végkielégítésben való részesülését.

(3) A munkáltató köteles igazolni azt is, ha a munkavállaló munkabérét a (2) bekezdés d) pontjában meghatározott tartozás nem terheli.

(4) Az igazolásnak tartalmaznia kell a munkavállaló pénztártag által választott magánnyugdíjpénztár megnevezését, címét, bankszámlaszámát. Ha a tagságra kötelezett pályakezdő munkavállaló nem választott pénztárat, ezt a tényt jelezni kell, és meg kell jelölni az illetékes területi pénztár megnevezését, címét.

99. § (1) A munkavállaló kérelmére munkaviszonyának megszüntetésekor (megszűnésekor), illetve az ezt követő egy éven belül a munkáltató köteles működési bizonyítványt adni.
(2) A működési bizonyítvány tartalmazza:

  1. a munkáltatónál a munkavállaló által betöltött munkakört,
  2. a munkavállaló munkájának értékelését.

(3) A munkáltató a (2) bekezdés b) pontjában foglalt körülményről csak a munkavállaló kifejezett kérésére adhat tájékoztatást.

217/1997. (XII. 1.) Korm. rendelet
a kötelező egészségbiztosítás ellátásairól szóló 1997. évi LXXXIII. törvény végrehajtásáról

42.§. (2)

(2) Ha a biztosított részére a táppénzt a REP folyósítja és a biztosítási jogviszony a táppénz folyósításának időtartama alatt megszűnik, a foglalkoztató köteles haladéktalanul értesíteni a folyósító REP-et a biztosítási jogviszony megszűnésének időpontjáról, valamint a megszűnéskor kifizetett jövedelmekről és azok jogcíméről.

Amennyiben a foglalkoztató nem a fentiek szerint járt el érdemes a foglalkoztató ellen keresettel élni az illetékes Munkaügyi Bíróságon.

Üdv. :)

Tigriske3 # 2010.01.11. 15:32

Tisztelt Szakértő!
Jelenleg GYES-en vagyok a 2,5 éves lányommal. Közben kiderült, hogy terhes vagyok. Lehetséges-e, hogy táppénzre menjek, és továbbra is kapjama GYES-t? Vagy mondjak ke a GYES-ről, és a férjem munka mellett igényelje meg?
Azt szeretném még megtudni, hogy a második gyermekem születése után a táppénz összegét veszik a GYED alapjának vagy az alap munkabéremet?!
Köszönettel: Tigriske3

kati80 # 2010.01.11. 18:03

Tisztelt Szakértő!

2004- ben kezdtem el dolgozni. Folyamatos munkaviszonyom volt 2007. szeptemberig. A bruttó fizetésem kb. 135000 ft volt, ez rendes bejelentett közalkalmazotti bér. A középiskolában, ahol dolgozom, státuszom van, jelenleg is.
2007 szeptemberében táppénzen maradtam, mert terhes lettem. 2008. március 28. -adikán született meg első gyermekünk. Azóta vele vagyok itthon. 2008-ban a GYÁSom 87000 Ft volt miután az lejárt a gyedem 72500 Ft jelenleg is.

Jelenleg a 2. gyerekkel vagyok terhes, aki várhatóan 2010 Május 18.- a körül születik. Jelenleg veszélyeztetett terhes vagyok a 2. gyerekkel.
Kérdésem, hogy a gyed lejárta után/előtt (2010 márc. 28.) mit javasol? Hogy és mikor intézzük úgy a dolgainkat, hogy a második gyermek megszületése után a legkedvezőbb pénzügyi juttatásokba részesüljünk? Hallottuk, hogy ilyen esetben a gyed után nem gyesre mennek, hanem pár nap szabadságot vesznek ki és utána táppénzre mennek.

Üdvözlettel: P. Kati

nandy # 2010.01.11. 22:27

Tigriske:

GYES mellett cask akkor jár táppénz, ha dolgozol is. Munkavégzés hiányában nem jár táppénz sem. De még ha gyes mellett dolgozol, és táppénzre mész, akkor is elég kevés lesz a táppénz összege: 50%, és csak annyi napra jár, ahányat a gyes alatt dolgoztál.

Tehát lehet, hogy érdemesebb lenne a gyes-t visszamondani, és úgy visszamenni "dolgozni", aztán táppénzre menni.
Te a terhességed miatt egyébként is védett vagy. ha lemondasz róla, másnaptól igyénelheti a férjed. Azt jó tudni, hogy gyermekápolási táppénzre az a szülő mehet, akinek egyébként a gyes-t folyósítják.

Ha lemondod a gyes-t, és visszamész dolgozni, aztán táppénzre, akkor azt a rövidke kis időszakot veszik majd alapul. Ha gyes-ről mész szülni, akkor a szerződés szerinti béred lesz az alap. Ki kell számolni, hogyan éri meg jobban.
(Ha visszamész a munkába, akkor a szerződés szerinti béredet várhatóan emelni fogják, felétve, hogy másnak is emelték az eltelt időszakban).

nandy # 2010.01.11. 22:29

Ja, és a táppénznek, GYED-nek stb... nem alapja az előzőleg folyósított táppénz, GYED stb... Csak és kizárólag a bér és bérjellegű jövedelmek, úgymint munkabér, betegszabi, jutalom etc.

Piro81 # 2010.01.12. 10:09

Kedves szerkesztőség.A segítségeteket szeretném kérni néhány kérdésben.Gyermeket szeretnénk.2008.augusztus 22-ig volt egy 8 éves munkaviszonyom.A cég megszűnt,én passzív táppénzen voltam október 3-ig.Ezután október 6-án újra lett munkám december 31-ig határozott időre.2009 január 5-től december 31-ig munkanélküli járadékot kaptam.Most találtam állást ahol február 1-től minimálbérre bejelentenek.A kérdésem az lenne hogy mennyi ideig kell ahhoz ott dolgoznom,hogy elmehessek táppénzre ha teherbe esek.Mert sajnos ahhoz kell időzítenünk a gyermekvállalást.Védettséget jelent-e a felmondás ellen a terhesség?Szülésig és utána milyen támogatásokra vagyok jogosult(pl. gyes,gyed,tgyás,stb)?Mivel első gyermek nem igazán vagyok jártas ilyen dolgokban.Válaszukat előre is köszönöm.
Piro81

nandy # 2010.01.12. 11:00

Csak nagy általánosságban lehetne leírni a főbb szabályokat, ezeket visszaolvasva is megtalálod, ill. az OEP honlapján is elérhető.
A jövőre nézve nem igazán lehet konkrétumot mondani, mert többismeretlenes egyenletről van szó. A baba még csak tervben van, azt sem tudni, mikor fog megszületni (idén, jövőre..), továbbá hogy kitart-e addig a munkahelyed.

Adel77 # 2010.01.12. 13:27

Tisztelt Szakértő!
Harmadik babát tervezünk a párommal és az ellátásokkal kapcsolatban lenne pár kérdésem,kérem segítsen.
Jelenleg a 2. gyerkőccel gyesen vagyok,ami 2010.03.21-én lejár.Bejelentett munkaviszonyom 2007.01.03-tól van,szülés után gyást és gyedet kaptam.
Kérdéseim:
1.Ha gyes alatt teherbe esem,2010.03.22-től táppénzre tudok-e menni?/a munkáltató nem tud visszavenni/Ha igen,akkor miből számolják a táppénzt?
2.Kaphatok-e tgyást és utána gyedet,mi lenne az alapja?A bejelentett bérem?
Előre is köszönöm a segítséget,üdv:Adél.

Tigriske3 # 2010.01.12. 16:12

Ja, és a táppénznek, GYED-nek stb… nem alapja az előzőleg folyósított táppénz, GYED stb… Csak és kizárólag a bér és bérjellegű jövedelmek, úgymint munkabér, betegszabi, jutalom etc.

Tisztelt Nandy!
Köszönöm a válaszodat!Mi a különbség a táppénz és a betegszabadság között?

Megara # 2010.01.12. 21:13

Betegszabadság a munkavállaló keresőképtelenségének első 15 napjára jár (vagyis évente 15 nap). A betegszabadság időtartamára a munkavállaló részére távolléti díjának 70 %-a jár.
A keresőképtelenség többi napjára táppénzt fizetnek.
A táppénz összege legalább kétéves biztosítási idő esetén a jövedelem 60 %-a, ennél rövidebb biztosítási idő esetében vagy a fekvőbeteg-gyógyintézeti ellátás tartama alatt 50%-a.


Megara
(nem jogot végzett hozzászóló)

Böbe87 # 2010.01.13. 08:31

Kedves Dödölle1!

Nagyon szépen köszönöm a válaszát! Csak most kaptam meg, mert szabadságon voltam, de utólag is még egyszer köszönöm!

Üdvözlettel, Böbe87

kati80 # 2010.01.13. 13:26

Kedves Szakértők, Nandy, Dödölle Anne és a többiek!

A következő lenne a kérdésem:

2004– ben kezdtem el dolgozni. Folyamatos munkaviszonyom volt 2007. szeptemberig. A bruttó fizetésem kb. 135000 ft volt, ez rendes bejelentett közalkalmazotti bér. A középiskolában, ahol dolgozom, státuszom van, jelenleg is.
2007 szeptemberében táppénzen maradtam, mert terhes lettem. 2008. március 28. -adikán született meg első gyermekünk. Azóta vele vagyok itthon. 2008-ban a GYÁSom 87000 Ft volt miután az lejárt a gyedem 72500 Ft jelenleg is.

Jelenleg a 2. gyerekkel vagyok terhes, aki várhatóan 2010 Május 18.- a körül születik. Jelenleg veszélyeztetett terhes vagyok a 2. gyerekkel.
Kérdésem, hogy a gyed lejárta után/előtt (2010 márc. 28.) mit javasol? Hogy és mikor intézzük úgy a dolgainkat, hogy a második gyermek megszületése után a legkedvezőbb pénzügyi juttatásokba részesüljünk? Hallottuk, hogy ilyen esetben a gyed után nem gyesre mennek, hanem pár nap szabadságot vesznek ki és utána táppénzre mennek.

Üdvözlettel: P. Kati

tmade # 2010.01.14. 11:29

Kedves Szakértők!

A következő esetben kérném a segítségeteket:
Több éves munkaviszony után 2007. dec. 1-jén szültem és 2009. dec 1-jén a gyed lejárta után jelentkeztem vissza munkára. Namost, úgy olvastam, hogy ha gyermekápolási táppénzre vagy akár sima táppénzre akarok menni, akkor gyes melletti munkavégzésnél a táppénz összegének megállapításánál csak a gyes folyósításának időtartama alatti (pénzbeli eg.biztosítási járulékalapot képező) jövedelmemet veszik figyelembe.
Több helyen viszont azt bizonygatják, hogy a minimálbér lesz az alap.
Most mégis melyik?

Köszönöm válaszotokat.
Detti