Munkajogi kérdések.


fanni125 # 2015.05.23. 04:16

Üdvözlet!

A következő történt. Kb egy hónapja a Karib - szigetek ről jöttem volna haza,( ott dolgoztam) de a repülő dolgozói túlórát értek el, mire St Thomas ra értek, ezért nem indultunk el délután 4 kor. Azt mondták, küldenek egy másik csapatot Miami ból, ami 2 és fél óra repülő út, és mi is oda szerettünk volna eljutni. 9 körül meg is jöttek, de ők is túlórába léptek, ezért továbbra sem tudtunk elindulni. A reptér közben bezárt. A dolgozók elmentek. Este 11 után visszajött egyikük, aki közölte, hogy reggel 9 kor tudunk elindulni, de mivel a sziget kicsi, nem tudnak elég hotel szobát biztosítani, ha tudjuk oldjuk meg, és a légitársaság mindent vissza fog téríteni. Éjfélkor sikerült eljönni a reptérről, víz nélkül, éhesen, fáradtan, mert a kupon amit adtak egy kis adag ételre volt csak. Semmit nem fedezett. És most, egy hónap elteltével, kaptam egy 83 dollár értékű voucher t, a 283 dolláros hotelszoba fedezeteként, ahova nem én akartam menni, a transfer t azt mondták nem tudják fedezni, illetve kaptam egy 200 dollár értékű repülőjegyet, ha esetleg szeretnék mégegyszer velük utazni. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ez a módja a visszatérítésnek 17 órányi várakozásért, bezárva a reptéren, mert nem mehettünk el éjfélig, és még a lábam is el volt törve, ami csak fokozta a hangulatot. Nem erről volt szó, nincs szükségem a repülőjegyre, és nagyon felháborított az a nem törődömség amit tapasztaltam. Válaszukat előre is köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.05.23. 07:38

Aligha a magyar jogot kell erre alkalmazni...

ius latratus # 2015.05.23. 12:10

Tényleg nem kötekedés, de mi ebben a munkajogi kérdés?

fanni125 # 2015.05.23. 12:57

Köszönöm az érdemleges vàlaszt, a többinek meg a kommentet. Annyira jellemző....

Editke78 # 2015.05.23. 23:44

Tisztelt Szakértők!
Segítségüket szeretném kérni! 12 éve 8 órás határozatlan munkaviszonnyal dolgozom munkahelyemen ahonnan 1,5 éve szülési szabadságra jöttem el. A munkáltató jelenleg nem tud visszavenni mivel létszámstop van elrendelve. Azonban én szeretnék menni dolgozni (anyagi okok miatt) és az élet úgy hozta, hogy kaptam egy másik cégtől egy számomra kedvező ajánlatot 8 órás munkaviszonnyal, a régi munkámtól teljesen független (nem konkurencia stb.), tudnak az "fő" munkahelyemről és hogy oda most nem tudok visszamenni. Kérdéseim:

  • Lehet két 8 órás, határozatlan idejű munkaviszonyom egyszerre?
  • Ha igen, akkor a korábbi munkahelyemet kell értesítenem, hogy vállaltam máshol munkát? Milyen módon?
  • A régi munkahelyemre a kisfiam 3. életévét betöltvén mennék vissza. Jól tudom, hogy addig ha mégis szólnának én nem vagyok köteles visszamenni, mert 3 évig jogosult vagyok "én dönteni"? Így ezért kirúgni nem tudnak!?

Válaszukat előre is nagyon köszönöm!
Edit

Kovács_Béla_Sándor # 2015.05.25. 07:04

A munkáltató jelenleg nem tud visszavenni
Nem kell tőle megkérdezni, "vissza tud-e venni". Egyszerűen bejelented, hogy megszünteted a fizetés nélküli szabadságot. Onnan kezdve, ha nem tud foglalkoztatni, fizethet állásidőt. (Mondjuk, fel is mondhat.)

Egyébként akárhány munkaviszonyod is lehet egyszerre. (Mondjuk szerintem úgy pont nem, ha az egyikben fizetés nélküli szabadságon vagy gyereknevelés miatt.)

imike1v # 2015.05.25. 07:57

Tisztelt szakértő!

A köztisztviselő jogviszonya a KKTV 60.§.2/c pontja alapján lemondással szűnik meg.
Kérdésem ebben az esetben köztisztviselőként elhelyezkedhet a továbbiakban?

imike1v # 2015.05.25. 08:13

Tisztelt szakértő!

A köztisztviselő jogviszonya a KKTV 60.§.2/c pontja alapján lemondással szűnik meg.
Kérdésem ebben az esetben köztisztviselőként elhelyezkedhet a továbbiakban?
Hozzáteszem hogy nem engedtek el közös megegyezéssel most hogy beadtam a lemondásomat azt közölték nem dolgozhatok államigazgatásban 2 évig ez igaz?

Editke78 # 2015.05.25. 15:31

Tisztelt Szakértő!
Min alapul az, hogy ha az egyik munkaviszonyomban fizetés nélküli szabadságon vagyok gyereknevelés miatt, akkor nem vállalhatok mellette másik állást?

Köszönöm!

Ildikó59 # 2015.05.27. 10:06

Tisztelt Fórum!

Egy általános iskola intézményvezetője hamarosan nyugdíjba megy, ezért megkezdi 60 nap + 6 hónapos felmentési idejét. Ennek 2. felére (esetében 4 hónapra) mentesítjük a munkavégzés alól. Az SZMSZ szerint intézményvezetői feladatát a felmentési idő második felében a helyettese fogja ellátni.
Kérdésem:

  1. Az intézményvezető akkor is kapja-e az intézményvezetői pótlékot, amikor már a munkavégzés alól felmentett lesz?
  2. A helyettese a saját intézményvezető-helyettesi pótlékán felül a többlet munkáért milyen ellenszolgáltatásban részesülhet?

Kérném szépen a segítséget a fenti kérdésekben és a pontos jogszabályi hivatkozást is.
Köszönettel és tisztelettel:

Lyonee # 2015.05.27. 16:43

KJT, MT
Az igazgató munkáltatójának a feladata ezeknek az intézkedéseknek a megtétele, ne fájjon a fejed emiatt.

malta9 # 2015.05.29. 15:28

Kedves Szakértők!

Azt szeretném kérdezni, hogy GYED-ről térnék vissza a munkába.Ha felmond a munkáltató kötelezhet-e arra, hogy a felmondási időt a felgyülemlett szabadságból töltsem le?
Köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.05.29. 15:38

Úgy érted, kiadhatja-e a szabadságot a felmondási idő alatt. A felmondási idő felére igen.

malta9 # 2015.05.29. 16:04

kösz. igen erre gondoltam. És azt megtehetem, hogy kérem a szabadságaim letöltését, még mielőtt visszamegyek?akkor az előbbi feltett kérdésemre nem adnék lehetőséget.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.05.29. 18:41

Nem nagyon fog menni. Bejelented a fizetés nélküli szabadság megszüntetését, és egyúttal kéred, hogy az előző évre (évekre) járó, szabadságot adja ki. (30 napon belül amúgy is köteles.) Kiadja, felmond, és a felmondási idő a szabadságod alatt is telik.

Manócska91 # 2015.05.29. 20:26

Tisztelt szakértő!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha dédszülő halàla következik be akkor jàr e a két nap szabadsàg? Mert úgyan is el sem akartak engedni a temetésre nemhogy a plusz szabadsàgot említették volna, így màshogyan kellet megoldanom,hogy a hozzàtartozom végső nyugalmàra kísérhessem. Ha jàr a szabadsàg és a munkaadó nem adta meg akkor tudok e tenni még valamit?

A vàlaszt előre is köszönöm.

ObudaFan # 2015.06.01. 05:40

Manócska91

Igen, két munkanap szabadság. Ha gondolod, a munkaügyi bíróságon érvényesíthető.

Tündi0913 # 2015.06.01. 09:30

Tisztelt Szakértők!

Alkalmi munkásként dolgozom és az lenne a kérdésem hogy így kell e menni jelentkezni a munkaügyre 3 havonta?

A választ előre is köszönöm.

BokiESF # 2015.06.02. 08:57

Tisztelt Szakértők!

Köteles vagyok-e volt munkáltatóm peres ügyében tanúként megjelenni - több, mint egy éves történet.
Amennyiben igen, a tárgyalás Budapesten lesz én pedig Zalaegerszegen élek - megtehetem a vallomásom a lakhelyemhez tartozó Bíróságon?

Előre is köszönöm a segítséget, üdvözlettel:
Bokor Szabolcs

bapti # 2015.06.03. 06:48

Tisztelt Kovács Béla Sándor Úr! Kéremszépen szíves válaszát bapti néven 05.21-én feltett kérdésemre! Nagyon szépen köszönöm!!!

sesti # 2015.06.04. 15:42

Tisztelt Szakértők !

Avval a kérdéssel fordulok Önökhöz, hogy magánóvodában vezetői pozíció betöltésekor előírás-e a vezetői szakvizsga abban az esetben, ha a vezető részmunkaidős nyugdíjas, óvónői főiskolai végzettsége, és 20 éves óvodapedagógusi tapasztalata van. Nyugdíjas koráig, mivel akkor nem volt előírás a vezetői szakvizsga, vezetőként dolgozott több évig.
Ha igen vagy ha nem, akkor milyen jogszabályok az irányadóak?

Köszönöm válaszukat:
Lencsés Tibor

imike1v # 2015.06.08. 17:28

Tisztelt szakértő!

A köztisztviselő jogviszonya a KKTV 60.§.2/c pontja alapján lemondással szűnik meg.
Kérdésem ebben az esetben köztisztviselőként elhelyezkedhet a továbbiakban?
Hozzáteszem hogy nem engedtek el közös megegyezéssel most hogy beadtam a lemondásomat azt közölték nem dolgozhatok államigazgatásban 2 évig ez igaz?

makai szilvia 92 # 2015.06.09. 12:02

Tisztelt szakértő!
Olyan kérdésem lenne hogy kb.2hete kértem béremelést,ami szerintem jogosan megjár és ezt a munkáltatóm is tudja.De nem hogy nem emelt hanem még a szakmunkás béremet is vissza vette.Csak azért mert béremelést kértem.Ezt ő megteheti?

Kovács_Béla_Sándor # 2015.06.09. 12:12

Mit kell azon érteni, hogy "visszavette"? A szerződés szerinti bért egyoldalúan csökkenteni nem lehet.

makai szilvia 92 # 2015.06.09. 13:10

Szakmunkás bért visszavette minimálbérre.De köszönöm a választ.