Jogász Póker


Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.07. 23:26

Nem, nem teljesen ingyenes. Egyes tranzakciókért jutalékot kell fizetni. De állandó költség, számlafentartási díj nincs. És - miont mondtam - a pókertrmek közti pénzmozgatás ingyenes. Másra meg ne használd.

Impossible # 2009.08.08. 11:51

Tényleg, kbs, nem tudsz nekem vmi állást ajánlani?

Impossible # 2009.08.08. 14:12

Bakker, nagyon nehezen szántam rá magam, de most játszottam egyet játékpénzzel. Nincs wait for big blind, meg nincs all-in gomb se, hanem be kell pötyögnöm a pontos összeget, hát marhajó, közben meg telnek szépen a másodpercek... A stratégia szerint játszottam, volt egyszínű dáma párom, emeltem, aztán utánam is emeltek, én meg all-in mentem, és vesztettem 5 dollárt (játékpéznél ez a minimum beülő Nl10-en, ezt se értem, miért). Idegesítő ez szar.

Impossible # 2009.08.08. 14:21

Amíg ekkora looser vagyok játékpénzzel, nem merek igazival, mert elvesztem. Az észjárásom eléggé erősen le van maradva a játék tempójához képest. :P

Impossible # 2009.08.08. 14:31

Na most abbahagyom mára, jól felidegesítettem magam. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.08. 14:44

Egyszinű dámapár? :O Ott valaki csal.

Ezen ne idegesitsd magad. Senki sem igérte, hogy az osztott dámapár mindig nyer. De azért maradj még a játékpénznél, amig kitapasztalod a klienst. Nem ismerem a Party új kliensét, de mivel ők a legrégibb terem, kizártnak tartom, hogy ne legyen csúszka a tétrakáshoz. Ha tényleg nincs vár a nagyvakra gomb, akkor ne jelödld be az automatikus tétrakást, akkor minden körön megkérdezi, hogy berakod-e.

50 nagyvaknyi pénzzel nem lehet sss-t játszani; de ez nem is érdekes, a játékpénzzel nem a játékot akarod megtanulni, hanem a kliens kezelését. Egyébre az nem alkalmas, mert ott mindenki őrült, a dolognak több köze van a bingóhoz, mint a pókerhoz.

Impossible # 2009.08.08. 15:20

Vagy na, nem egyszínű dámapár, hanem csak dámapár, csak mindegyik piros volt, hülyén írtam :D

Impossible # 2009.08.08. 16:31

Na úgy van, hogy nem rögtön a buy-in befizetése után kínálja fel a lehetőséget a nagyvakra várásra, de tényleg felajánlja, tehát létezik nagy vakra várás mégiscsak. :) Csak azt nem értem, hogy ha bepipálom, hogy "kiül a következő NV-ig", azaz ha jól értelmezem akkor szállok be újra, ha megint én leszek a nagy vak, ennek ellenére kapok lapot...nem működik, vagy mi van ilyenkor??

Impossible # 2009.08.08. 17:42

Van olyan, hogy az osztótól JOBBRA ülök, erre elkezdi, hogy beteszem-e a kis vakot...hát mér tenném be? Ahhoz az osztótól balra kell ülni, bakker. Hát nem? Nagyon nem értem ezt.

Egyébként meg iszonyatosan unalmas a játék, a legtöbb lapot ugye nem lehet megjátszani, meg rengeteget kell várni a nagy vakra.

Impossible # 2009.08.08. 17:59

Olyan is van, hogy válasszak, mit teszek be: nagyvak vagy nagyvak+dead. Ez meg mi a szar??? PS-en ilyenekről nem volt szó.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.08. 22:40

„kiül a következő NV-ig“

Az nem kiül a következő nagyvakig", hanem "kiül a következő nagyvaknál". :)

Impossible # 2009.08.09. 10:32

Köszi, kbs, de voltak még egyéb kérdéseim is. :)

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.09. 11:25

Azokkal ne törődj. Ne rakd be a vakot soron kívül. Bár pont a játékpénzesnél beteheted. Csak ne szokj rá. :)

Impossible # 2009.08.09. 12:41

De miért kérdezi, hogy beteszem-e a kis vakot, ha az osztótól jobbra ülök? A kis vak az osztótól balra ül, nem?

Más:

az edzéseknél ezek mit jelentenek:

OL: Spanish Trail
OR: Juperana
UL: Smooth
UR: Wilshire

Ezekben a termekben játszik ugye elvileg az edző, és lehet nézni. De mi az az OL, OR, UL, UR? Egy német edzést nézek éppen. Nem tudom, miért kell neki egyszerre több asztalon játszani a kezdőknek szóló edzésen, de mindegy. Megpróbáltam vele elmagyaráztatni, mi a szar van, de nemnagyon értettük egymást, ezért megkérdezem tőled. :D Mi az hogy OL, OR, UL, UR?

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.09. 17:44

Fogalmam sincs:)
Nem használom ezt a szolgáltatást.

Impossible # 2009.08.10. 06:49

Köszi. A másik kérdésem meg ugye az volt, hogy "De miért kérdezi, hogy beteszem-e a kis vakot, ha az osztótól jobbra ülök? A kis vak az osztótól balra ül, nem?" Szólj, ha túl sokat kérdezek, és nem akarsz válaszolgatni. (Ezt azért mondom, mert ezt a kérdést most teszem fel harmadjára.)

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.10. 06:57

Mondtam, hogy fogalmam sincs. :)
De nincs ezeknek a dolgoknak jelentősége. Te ne fizess vakot soron kívül, a többivel ne törődj.

Impossible # 2009.08.10. 07:29

Ja vagy úgy, ok. Nade azért marhára nem világos, hogy pl. CO pozícióból miért kérnek tőlem kis vak berakást. És igen: még mindig nem jött meg az ezüst tátuszom, pedig már több mint két napja regisztráltam nekik a moneybookers-ön.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.10. 07:31

Várj még néhány napot, aztán mehet a levél az ügyfélszolgálatnak.

A bronz anyagokat már mind betéve tudod?

Impossible # 2009.08.10. 07:49

Ja tényleg, az ügyfélszolgálat! Írjam meg nekik megint németül, mert csak németül meg angolul értenek, de ennek ellenére megint ne válaszoljanak. Azért jó, hogy vannak, megnyugtat a tudat, csak hozzájuk fordulni ne kelljen, mert nincs értelme. :D De azért nehogymár felvegyenek valakit, aki tud magyarul, véletlenül se írjanak ki magyar nyelvű álláshirdetést, menjen mindenki gibraltárra felsőfokon angolul kussolni válaszok helyett, azaz! :D Nagyra vannak magukkal, ehhez képest napokig szaroznak a beígért dolgok teljesítésével. Egyszóval nem vagyok megelégedve velük.

Nem tudom betéve a bronz anyagokat, de ha megígérik az ezüst státuszt azzal a feltétellel, hogy regisztrálok, és nem írják oda, hogy egyébként tök mellesleg még egy hetet kell várnom arra, hogy megkapjam, akkor kicsit bosszantó, ha nem kapom meg szinte rögtön.

Impossible # 2009.08.10. 08:54

Béla,

(Szólíthatlak Bélának? :D )

Lehet, hogy ez hülye kérdés, de most elakadtam valamin: ha mindig nagy vakként szállok be, akkor hogyan fordulhat elő, hogy akár korai akár belső pozícióba kerüljek?

A másik: ha kis vak pozícióba kerülök, akkor betegyem-e a kis vakot, vagy ne tegyem, és inkább várjak a nagy vakra?

Impossible # 2009.08.10. 09:19

Na rájöttem, hogy az első kérdésem tényleg baromság volt. :D

De a másodikat még fenntartom.

_Wasp_ # 2009.08.10. 09:44

azt szokták mondani, hogy várd meg a nagyvakot.

érdekességképpen megemlítem, hogy én viszont azon ritka esetekben, amikor CG-t játszok (nem sss-t!) osztógombról szeretek beszállni (be kell tenni a nagyvakot), és ha nem volt emelés, akkor szinte minden lappal emelek 2(+megadónként még egy-egy) vaknyit. Ekkor jó eséllyel viszem a kasszát az olcsó emeléssel, de még megadások esetén is pozícióm van a többi játékoson, és dönthetek a folytatásról.

(neked feltétlenül a nagy vaknál történő beszállást javaslom)


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

_Wasp_ # 2009.08.10. 09:44

(nembéla)


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Impossible # 2009.08.10. 10:26

Cash game-re a PS nem kínál külön stratégiát, nyilván ott is lehet SSS alapján játszani, szóval nem tudom, miért írod, hogy "CG-t játszok (nem sss-t!)".

A Bélát nem neked írtam.