Jogi Fórum - találkozó


Legislator # 2011.12.31. 22:18

Mindezek után csak abban reménykedik az ember, hogy egy újratöltött JF-talis verzióban valami hasznos is kiderül KBS-ről és Gubáról, és akkor már valszeg én is ott leszek:-D.


Sunshine after the rain.

Kacsa1111 # 2011.12.31. 17:31

Kedves guba,

ne haragudj, de ez így most egy kicsit sok...

fizetés nélkül távozol, és nem az az első dolgod itt, hogy elnézést kérsz, megköszönöd, hogy helyetted rendezték, amit vedeltél, és felajánlod, hogy megtéríted (ahogyan azt kbs is tette annak ellenére, hogy ő speciel pont nem ivott semmit), hanem még neki állsz személyeskedni...

ha valamilyen problémád volt a sráccal, akkor ott kellett volna rendezned vele

hadd emlékeztesselek, hogy orangeman többször is rászólt, én meg többször kértem, hogy picit legyen halkabban (igaz, erre csak annyi volt minden alkalommal a reakciója, hogy megkérdezett engem, hogy hány éves vagyok:) - nem volt teljesen magánál).

összejöttök három négy sótlan gyógyegérrel

lehet, hogy nem ugyanazt értjük gyógyegér alatt, de számomra a vastag sztk keretes szemüveget viselő, tornából felmentett egyéneket értem alatta. A magam szempontjából én ezt nem is veszem magamra, valszeg egy hónap alatt többet sportolok még ma is, mint te...

a sótlanság meg szerintem nem jelent egyet azzal, hogy valaki tud disztingválni, és alkalomhoz illően viselkedni...
ha kifezetted volna a sörödet, akkor az árfekvésből valszeg magad is rájöhettél volna, hogy ez nem a maláta patika nevű külvárosi vendéglátó ipari egység, ahol a duhajkodó emberek látványa mindennapos...(a maláta patika egyébként egy remek hely):).

Azt sem gondolom, hogy bárkinek nekem kéne megmondanom mikor üljön le az asztalunkhoz és mikor álljon fel onnan

a kaledónia az én törzshelyem nem a tiétek, ott engem ismernek, nem titeket, én vagyok jóban a tulajjal is, nem ti. az asztalt én foglaltam, megint csak nem ti, így nehezen tudom értelmezni, hogy nektek milyen asztalotok volt, amihez bárki leült volna...a haverotok viselkedése miatt titeket pedig csak rám való tekintettel nem szólítottak fel távozásra a pincérek...


Kacsa11

Gabicsek # 2011.12.31. 13:11

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Grád András # 2011.12.31. 11:36

Szia Guba!

"ha valamilyen problémád volt a sráccal, akkor ott kellett volna rendezned vele. E helyett az asztal végén somolyogtál, most meg itt ízléstelenkedsz."

Szerinted mit kellett volna tegyek vele? Láthatólag részeg volt, józan érvekkel nem elérhető. Le kellett volna mondjuk fejeljem, hogy hagyja abba a hőzöngést? :-) Sok évig küzdősportoltam, még most, közel 54 évesen is 90 kilóval szériázok, de az egészségemért, és nem azért, hogy részegekkel verekedhessek. Lehet, hogy Te így szoktál szórakozni, bár ennek szerencsére ellentmond, hogy Te se ordítoztál stb., KBS úgyszintén.

A Jogi Fórum persze hogy nem én vagyok, értelemszerűen nem is képzelnék ilyen csacsiságot. De Te sem. Nem tudom, kit értesz "sótlan gyógyegerek" alatt pl. a fél világot jogászként megjárt Kacsát, a Kínában is tanult és kínaiul is tudó Orangemant, vagy a konzervatóriumra is felvett gitárost, Sherlockot? :-) Lehet, hogy nagyon régimódinak fogok tűnni a számodra, de engem a velük és a Veletek KBS-sel való beszélgetés sokkal jobban érdekelt volna, mint az "Akácos út, ha végigmegyek rajtad én" kezdetű zenei alkotás stb. végighallgatása hamisan ordítva. Pl. kifejezetten érdekelt volna, miként sikerült eljutnod odáig, hogy hivatásos buszvezetőből január 1-től ügyvéd leszel, vagy az, hogy az igen rokonszenves KBS milyen kalandos pálya eredményeként jutott el nemrégiben ugyanide. Sajnálom, hogy rajtunk kívülálló okból nem sikerült beszélgetnünk, remélem lesz még alkalom rá... Neked is BUÉK!


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

guba # 2011.12.31. 10:41

Összegzésképpen - remélem a többiek nevében is írhatom - bárkit szívesen látunk, akár ezt a barátotokat is, Benneteket meg különösen, de barátotokat lehetőleg nem erősen részegen.

Igyekeztem finoman fogalmazni, de látom csak a világos beszédből értesz. Nem létezik az a klub, ahol te bárkit is szívesen láthatnál. A JF nem te vagy, sok közöd sincsen hozzá, és ha még összejöttök három négy sótlan gyógyegérrel, attól sem fog ez megváltozni.
A dolgot erősen túlliheged, de ha valamilyen problémád volt a sráccal, akkor ott kellett volna rendezned vele. E helyett az asztal végén somolyogtál, most meg itt ízléstelenkedsz. BUÉK

Grád András # 2011.12.30. 22:05

Kedves KBS és Guba!

Eszembe sincs megkérdőjelezni, hogy a barátotok szíve józan állapotában aranyból van, stb., én csak a személyes tapasztalataimból tudok kiindulni, azok pedig az általam látott erősen illuminált állapotában sajnos leginkább az artikulátlan üvöltözésére és kötekedő hajlamára korlátozódtak. :-) Minthogy Ti először vettetek részt fórumos talin, értelemszerűen nem tudhattátok, hogy eddig ez ebben a közegben nem volt szokás, leginkább jókat szoktunk beszélgetni - miként a lehetőségek szűkös határain belül ez Veletek is így történt. Ez azonban sajnos meglehetősen nehéz, ha az ember fülétől 1 méterre valaki permanensen artikulátlanul üvölt, vagy ordítva (ráadásul eléggé hamisan) énekel. Félreértések elkerülése végett az én énekhangomtól se lenne senki boldogabb, éppen ezért nem próbálom embertársaimat ezen hiányos képességemmel szórakoztatni. Összegzésképpen - remélem a többiek nevében is írhatom - bárkit szívesen látunk, akár ezt a barátotokat is, Benneteket meg különösen, de barátotokat lehetőleg nem erősen részegen. Üdv:


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

Kovács_Béla_Sándor # 2011.12.30. 10:29

:) Guba posztját mindenben megerősítve csak annyit tennék hozzá, hogy kritizált kollégánk szíve aranyból van, és én örültem, hogy találkozhattam vele így év vége felé, ahogyan a Jogi Fórum oszlopos tagjainak személyes megismerésének is.

guba # 2011.12.30. 09:03

András, igaz, hogy te nem tudtál róla, de a Jogi Fórum találkozó 11 órakor kezdődött és több helyszínen zajlott nagyon fontos megbeszélésekkel. Béla kérésére iktattuk be a Kaledóniát a kandalló melletti beszélgetések színhelyéül. Én senkit sehova nem vittem és nem is viszek. Azt sem gondolom, hogy bárkinek nekem kéne megmondanom mikor üljön le az asztalunkhoz és mikor álljon fel onnan. Neked sem.

Legislator # 2011.12.30. 07:46

Azt hiszem, erről lecsúsztam. Lövésem sincs, hogy reagáltam volna a kötekedésekre:-D.


Sunshine after the rain.

Grád András # 2011.12.29. 17:30

Szia KBS!

Nekem nagyon kellemes meglepetés voltál, személyesen egyáltalán nem éreztem Benned azt a - ne vedd zokon - kekec hajlamot, amit írásban sokszor láttam másokkal szemben is. Gubával se volt semmi baj, viszont az erősen illuminált, üvöltözésre, ordítva hamisan éneklésre és kötekedésre láthatólag egyaránt hajlamos barátotokat máskor nyugodtan hagyjátok otthon, hátha sikerülni fog nélkületek is berúgnia. :-) Üdv:


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

pazs # 2011.12.29. 14:18

kbs: hallottam hírét :) na de majd legközelebb!

Kovács_Béla_Sándor # 2011.12.29. 14:16

Tudom én, Kolléga, csak vicceltem.
Kedves pazs, nem sokkal kerültük el egymást; hiányoltalak is erősen. Te viszont nem vesztettél sokat; mivel mi 11 óta alapoztunk, aligha nyújthattunk túl épületes látványt. Mondjuk ugyanezen okból viszont szórakoztatóak lehettünk.

Kacsa1111 # 2011.12.29. 13:16

Kedves kbs,

tényleg csak utólag merült fel bennünk a dolog...szerintem egyébként te pont nem ittál (akkor már) semmit.:)))

guba meg "ObudaFan":) cuccát meg szétdobtuk egymás között Grád Andrással.


Kacsa11

pazs # 2011.12.29. 11:46

Amikor én odaértem (9 előtt kicsivel), és elmesélték, hogy lemaradtam rólatok, akkor jutott eszükbe. Vagy nagyon jó színészek :)

Kovács_Béla_Sándor # 2011.12.29. 11:15

Bonyek, szerintem direkt nem szóltál akkor, hogy most beszólhass. Írd meg privátban mennyivel jövök.

Kacsa1111 # 2011.12.29. 10:55

Kedves bandeeraz,

akkor most már te leszel Godot...:)

Kedves guba és kbs,

még ha nem is sikerült túl sok értelmes szót váltanunk:), örülök, hogy találkoztunk személyesen is...de ha kifizettétek volna a számlátokat távozáskor, az még jobb lett volna...:)))


Kacsa11

Kacsa1111 # 2011.12.28. 13:07

Remélem mindenki felírta a kis noteszébe, hogy ma fórum tali van, és nem felejti el...:)


Kacsa11

pazs # 2011.12.28. 09:48

Csak jelzem, hogy csak 8-fél kilenc tájban tudok érkezni, addig ne rebbenjetek szét, ha lehet.

pazs # 2011.12.22. 08:08

ááá, már ismernek :)
Leg: gyere :)

bandeeraz # 2011.12.22. 05:48

Húha, remélem foglalásunk fedőneve alapján nem valami szabadkőműves találkozóra fognak a pincérek gondolni:)

Legislator # 2011.12.21. 18:42

Megyek én is, ha úgy alakul. Remélem, több obligatiót is általvágok...


Sunshine after the rain.

Kacsa1111 # 2011.12.21. 17:43

Kedves Mindenki (aki eljön),

hivatalosan is bejelentem, hogy foglaltam asztalt a Kaledóniába dec. 28. 19:00, 6 fő részére. Jogi Fórum találkozó álnéven.:)


Kacsa11

Rexor # 2011.12.19. 17:21

Sajnos én nem tudok csatlakozni, de a következőre remélem be tudok nevezni.

Véső: igazi kópé vagy, ha találkozóról van szó mindig előkerülsz :).

pazs # 2011.12.19. 16:34

Kacsa1111: hat fő legyen legalább, GA is jön (legalábbis sms-ben azt írta).

pazs # 2011.12.19. 15:46

Kedves Véső, ha tudnám a telefonszámodat, komolyan neked is küldenék sms-t. Aranykeretes meghívót nem :)