Jogi Fórum - találkozó


Impossible # 2011.03.08. 23:15

Szia Csip!

Rég láttalak. Tömegpszichózis... az "Imp-ellenesek" táborát jobban megéri gyarapítani, mivel kb. mindenki azon az oldalon áll. Komoly kockázatnak tennéd ki magad, ha engem védenél, ezen felül még kifinomult megkülönböztető képesség is kellene hozzá. Szóval megértelek, semmi baj.

Legislator # 2011.03.08. 23:36

Köszi a szétoltást, Guba.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2011.03.08. 23:39

Imp,

Pl. én sem vagyok Imp-ellenes (antiimper), azonban azt hiszem, te arra élvezel, ha minden körülötted forog.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2011.03.08. 23:47

mindeki magából indul ki? :D

Impossible # 2011.03.08. 23:49

*mindenki

én csak vitába keveredek néhány fórumos társammal, és a vitákat élvezni szoktam, kivéve, ha olyan gagyik, mint itt, de itt ez jut, ne legyünk annyira maximalisták. :D

bajussz # 2011.03.09. 07:37

a találkozón érdemes lenne megejteni egy Imp-Nemimp kötélhúzást, vagy ilyesmit, hogy végre elhallgasson:)

Csipke # 2011.03.09. 08:02

Szia Imp!

Ha lenne olyan szituáció, ahol azonosulni tudnék az általad vélt igazsággal, nyilván védenélek (bár nem vagy te már kisfiú (?!?), hogy védelemre szorulj). Egyébként finom voltam és nőies, szóval ne feszegesd a pofonosládát...:)

Leg, ez mindent visz: :D
...azt hiszem, te arra élvezel, ha minden körülötted forog.


Csipke

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.09. 08:33

Nem gondolom, hogy itt bárkinek is igazságról kellene döntenie, vagy joga van elhallgattatni valakit.

Ezt egy fórum és ha a moderátornak nem tetszik valakinek a beírása, hát törli, de hogy egy másik fórumozó mondja meg, hogy ki írhat ide és ki nem, ezen nagyon elcsodálkoztam.... na meg azon is, aki ezt írta.

Legislator # 2011.03.09. 08:46

Mondjuk tényleg arra élvezek, ha minden körülöttem forog:-))).


Sunshine after the rain.

cat981 # 2011.03.09. 09:04

Guba,
ne mond hogy nem látszik :). Direkt nem is úgy írok(de mégcsak úgy sem mintha értelmiségi lennék) itt a fórumon több okból, nameg a találkozón az első 5 percben kiderülne az ilyen turpisság :).

guba # 2011.03.09. 12:07

Én? Egyből észrevettem, hogy egy buta komcsi vagy. :)))
(Ne vedd komolyan! Csak viccelek.)

Legislator # 2011.03.09. 13:11

Nekem úgy rémlett, hogy Cat jogász, de a jogászi mivolt hiánya nem képezi akadályát a talin való részvételnek.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2011.03.09. 16:34

Csip,

azért nem tudsz azonosulni, mert nem fogod fel, amit mondok.
Attól még, hogy én bunkó vagyok, igaz, hogy amit kácsa mondogat, az illetlenség, tehát nem hiba, hogy ezt illetlenségnek nevezem. Erért írtam, hogy ennek belátásához az átlagosnál árnyaltabb gondolkodás szükséges, és nem véletlen, hogy nem érted. Nem tehetsz róla, semmi gond, csak legalább ne engem szapulnál. :) (Értsd: ne szarja le az út a lovat. thx)

Legislator # 2011.03.09. 16:38

guba:-)))


Sunshine after the rain.

guba # 2011.03.10. 07:28

Attól még, hogy én bunkó vagyok, igaz, hogy amit kácsa mondogat, az illetlenség, tehát nem hiba, hogy ezt illetlenségnek nevezem.

Inkább gurítsatok üveg golyóval, apró szar helyett.:)

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.10. 07:57

ahha, tovább kellene lépni. De ha ez segít a tartozás megadásában, vagy életbentartja és így nem felejtődik el, akkor nem vagyok az elrontója.

Kovács_Béla_Sándor # 2011.03.10. 07:58

A probléma az, hogy ez nem puszta elhatározás kérdése.

guba # 2011.03.10. 08:10

Egy-két ezrest minden úriembernek megérne, hogy Impi soha többet ne kérjen tőle kölcsön. (Persze, csak ha lenne olyan úriember, aki vele járna inni...)

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.10. 08:13

De, az. Mert vagy meg akarom mindenáron adni és nem járatom le magam, vagy minden mást előtérbe helyezek és magyarázok.

Azért mindenkiben kellene, hogy legyen egy bizonyos elvárható mérce, hogy dolgozom, kötelességeim vannak, adózom, megpróbálok értelmet adni a létezésemnek. Mindenki a saját mércéjéhez képest alkosson valami pluszt, amivel előrelendítheti a világot. Legyen már valami értelme annak, hogy megszülettünk.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.10. 08:14

Előjöttek belőlem a nagy szavak.

Ha jól vettem ki a dolgot, Imp. nem egyszerűen kölcsön kért, hanem kész tények elé állította a többieket, hogy vagy kifizetik a számláját, vagy a szarban hagyják.

Csipke # 2011.03.10. 08:29

Imp., én értem, hogy mit mondasz, csak az baromság, ennyi. Ez nem árnyalt gondolkodás kérdése. Nem szapultalak, csak felhívtam a figyelmed arra, hogy nem te sz..ad spanyol viaszt, szóval szállj le a földre, és ne add itt az erkölcscsőszt, hogy mi illik, meg mit nem. Kölcsönkérni is úgy illik, ha az ember záros határidőn belül megadja...
Az én erkölcsi kódexemben az nem illik, hogy nincs lóvéd és kölcsönkérsz, úgy, hogy fingod nincs, mikor tudod megadni. Az illik, ha nincs lóvéd, vizet iszol. Az ingyen van. Ha meg valaki meghív, akkor az nem kölcsön, ha annyi eszed van, hogy felajánlod, hogy majd megadod - ezáltal kölcsön lesz belőle, akkor meg ne háborogj, ha ezt megjegyzik. Nincs mit ezen árnyalni.

Immaculata,

a hogyan itt mindegy, az eredmény a lényeg.

Kbs,

az elhatározás kérdése, ha nincs pénzem, és nem is várható, hogy lesz (tehát nem arról van szó, hogy éppen nincs nálam), akkor nem kérek kölcsön. Az is elhatározás kérdése, hogy akkor bizony nem eszek két napig, de a kölcsönt megadom (legalábbis én így vagyok vele).


Csipke

bajussz # 2011.03.10. 08:36

DOLGOZNI! :)

Rexor # 2011.03.10. 08:38

Komolyan egy hete arról folyik itt a vita, ami egy 5 éves gyereknek is természetes (ha kölcsönkapok valamit azt vissza kell adni)? Én biztos vagyok benne, hogy Imp is így gondolja, csak szeret a középpontban lenni (Leg szerintem nagyon találóan rátapintott a lényegre). És akkor nem kellene baromságokról sem vitatkozni.

bajussz # 2011.03.10. 08:39

Imp, egy másik topikból is megbizonyosodtam róla, hogy gáz vagy.

De ezzel nem mondtam újat.

Legislator # 2011.03.10. 09:25

Rexor: köszi a dicsérő szavakat, azonban az én koromban, hallgatókkal is dolgozván, illik némi plusz emberismeretet villantani az átlaghoz képest (ráadásul Impet azért kicsit ismerem is, tehát nem virtuális jelleg alapján kell egy tök ismeretlen arcról véleményt formálni).


Sunshine after the rain.