Jogi Fórum - találkozó


Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.10. 08:13

De, az. Mert vagy meg akarom mindenáron adni és nem járatom le magam, vagy minden mást előtérbe helyezek és magyarázok.

Azért mindenkiben kellene, hogy legyen egy bizonyos elvárható mérce, hogy dolgozom, kötelességeim vannak, adózom, megpróbálok értelmet adni a létezésemnek. Mindenki a saját mércéjéhez képest alkosson valami pluszt, amivel előrelendítheti a világot. Legyen már valami értelme annak, hogy megszülettünk.

guba # 2011.03.10. 08:10

Egy-két ezrest minden úriembernek megérne, hogy Impi soha többet ne kérjen tőle kölcsön. (Persze, csak ha lenne olyan úriember, aki vele járna inni...)

Kovács_Béla_Sándor # 2011.03.10. 07:58

A probléma az, hogy ez nem puszta elhatározás kérdése.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.10. 07:57

ahha, tovább kellene lépni. De ha ez segít a tartozás megadásában, vagy életbentartja és így nem felejtődik el, akkor nem vagyok az elrontója.

guba # 2011.03.10. 07:28

Attól még, hogy én bunkó vagyok, igaz, hogy amit kácsa mondogat, az illetlenség, tehát nem hiba, hogy ezt illetlenségnek nevezem.

Inkább gurítsatok üveg golyóval, apró szar helyett.:)

Legislator # 2011.03.09. 16:38

guba:-)))


Sunshine after the rain.

Impossible # 2011.03.09. 16:34

Csip,

azért nem tudsz azonosulni, mert nem fogod fel, amit mondok.
Attól még, hogy én bunkó vagyok, igaz, hogy amit kácsa mondogat, az illetlenség, tehát nem hiba, hogy ezt illetlenségnek nevezem. Erért írtam, hogy ennek belátásához az átlagosnál árnyaltabb gondolkodás szükséges, és nem véletlen, hogy nem érted. Nem tehetsz róla, semmi gond, csak legalább ne engem szapulnál. :) (Értsd: ne szarja le az út a lovat. thx)

Legislator # 2011.03.09. 13:11

Nekem úgy rémlett, hogy Cat jogász, de a jogászi mivolt hiánya nem képezi akadályát a talin való részvételnek.


Sunshine after the rain.

guba # 2011.03.09. 12:07

Én? Egyből észrevettem, hogy egy buta komcsi vagy. :)))
(Ne vedd komolyan! Csak viccelek.)

cat981 # 2011.03.09. 09:04

Guba,
ne mond hogy nem látszik :). Direkt nem is úgy írok(de mégcsak úgy sem mintha értelmiségi lennék) itt a fórumon több okból, nameg a találkozón az első 5 percben kiderülne az ilyen turpisság :).

Legislator # 2011.03.09. 08:46

Mondjuk tényleg arra élvezek, ha minden körülöttem forog:-))).


Sunshine after the rain.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.09. 08:33

Nem gondolom, hogy itt bárkinek is igazságról kellene döntenie, vagy joga van elhallgattatni valakit.

Ezt egy fórum és ha a moderátornak nem tetszik valakinek a beírása, hát törli, de hogy egy másik fórumozó mondja meg, hogy ki írhat ide és ki nem, ezen nagyon elcsodálkoztam.... na meg azon is, aki ezt írta.

Csipke # 2011.03.09. 08:02

Szia Imp!

Ha lenne olyan szituáció, ahol azonosulni tudnék az általad vélt igazsággal, nyilván védenélek (bár nem vagy te már kisfiú (?!?), hogy védelemre szorulj). Egyébként finom voltam és nőies, szóval ne feszegesd a pofonosládát...:)

Leg, ez mindent visz: :D
...azt hiszem, te arra élvezel, ha minden körülötted forog.


Csipke

bajussz # 2011.03.09. 07:37

a találkozón érdemes lenne megejteni egy Imp-Nemimp kötélhúzást, vagy ilyesmit, hogy végre elhallgasson:)

Impossible # 2011.03.08. 23:49

*mindenki

én csak vitába keveredek néhány fórumos társammal, és a vitákat élvezni szoktam, kivéve, ha olyan gagyik, mint itt, de itt ez jut, ne legyünk annyira maximalisták. :D

Impossible # 2011.03.08. 23:47

mindeki magából indul ki? :D

Legislator # 2011.03.08. 23:39

Imp,

Pl. én sem vagyok Imp-ellenes (antiimper), azonban azt hiszem, te arra élvezel, ha minden körülötted forog.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2011.03.08. 23:36

Köszi a szétoltást, Guba.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2011.03.08. 23:15

Szia Csip!

Rég láttalak. Tömegpszichózis... az "Imp-ellenesek" táborát jobban megéri gyarapítani, mivel kb. mindenki azon az oldalon áll. Komoly kockázatnak tennéd ki magad, ha engem védenél, ezen felül még kifinomult megkülönböztető képesség is kellene hozzá. Szóval megértelek, semmi baj.

Rexor # 2011.03.08. 21:55

Guba ez nem jogász találkozó, hanem jogi fórumos találkozó. Nagy különbség. A Legislatorral kapcsolatos megjegyzésedet pedig nem nagyon értettem.

guba # 2011.03.08. 19:09

Leg,
köszi a meghívást, de egyrészt távolról sem vagyok kolléga, csak néha beleböfögök kimondottan jogásztopikokba is :)

Na, most elárultad magad, de felesleges volt, mivel Legilatornak köze sincs a jog gyakorlatához, ezért nem is tudja felmérni, hogy ki jogász,és ki nem. Lehettél volna Dr. Nikos Dyzma

cat981 # 2011.03.08. 19:00

Leg,
köszi a meghívást, de egyrészt távolról sem vagyok kolléga, csak néha beleböfögök kimondottan jogásztopikokba is :). Másrészt több más oka is van ami miatt nem vennék részt kollektív JF talin, mindamellett hogy szívesen megismernék személyesen jópár embert innen, illetve mert olyan dolgokról is lehetne vitát, eszmecserét folytatni, amiről itt a fórumon nem. De mind1, ez van... :)

Legislator # 2011.03.08. 15:26

Helyeseltem is élénken:-D.


Sunshine after the rain.

guba # 2011.03.08. 15:04

Leg, három napja írtam neked, hogy a "P"-vel kezdődő négy betűs szavak, kifogyhatatlan témák, de én sem gondoltam, hogy ennyire igazam van. :)

Csipke # 2011.03.08. 14:55

Imp és Kacsa mindenképpen.... :))))


Csipke