Jogi Fórum - találkozó


Rexor # 2011.03.11. 14:29

Imp, azt hiszem most már - talán Legislatoron kívül- mindenkit irritálsz. De engem mindenképpen :).

Impossible # 2011.03.11. 13:44

Semmiféle játszmát nem űzök, egyszerűen kácsa egy tapló, és erre semmi sem jogosítja fel, nem kell dúldimenzionálni, felőlem az egész fórum lelheti kedvét abban, hogy paraszt, ez a divat mostanában, de attól még nem lesz igazuk a szűklátókörűeknek.

Legislator # 2011.03.10. 22:20

Guba írta: "Elgodolkodtatok Frakkról..."

Hunfrakkról?:-D Károly bácsi vajon kinek a fedőneve:-D?


Sunshine after the rain.

Legislator # 2011.03.10. 22:18

guba, te nagyon elemedben vagy:-D.

Rexor írta:
"Legislator: itt maga Imp kiáltott azért, hogy „szénné oltsák“ (ilyen magas labdákat maximum egy buddhista szerzetes nem csapna le). Csak az a furcsa, hogy ezt élvezi :). Furcsa a srác…"

Eric Berne biztos tudná, melyik játszmát űzi. "Segítség, oltsatok szét!":-D, jó cím lenne. Meg is pirongatják, de attól még erkölcsi győzelmet érez, tehát stroke-okat könyvelhet el.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2011.03.10. 22:12

Ryan/Softly a gyúrós joghallgató, akit egyesek lánynak véltek...


Sunshine after the rain.

guba # 2011.03.10. 20:05

Mikor elolvastam, hogy cat keresi the big catet,...

guba # 2011.03.10. 20:03

Na jó, Béla, akkor visszaszívom.

Kovács_Béla_Sándor # 2011.03.10. 19:52

Na, ez már ízetlenkedés...

guba # 2011.03.10. 19:10

Én nagyon szerettem olvasni a hosszászólásait, nagyon hasonlóan is gondolkodtunk.

Elgodolkodtatok Frakkról, Károly bácsiról, meg az egérfogásról...de szép is lehetett.

Egyjogász # 2011.03.10. 17:22

Biztos beleolvasott valami hasonló, több napos emelkedett stílusú vitába (5 (?) Euroról), aztán lépett....:)))

bajussz # 2011.03.10. 12:43

az emailcíme van csak meg

cat981 # 2011.03.10. 12:29

én meg már sokszor kérdeztem de nem érkezett rá válasz, hogy the bigcat-ről nem tud valaki valamit, miért nincs már több éve a fórumon? Én nagyon szerettem olvasni a hosszászólásait, nagyon hasonlóan is gondolkodtunk.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.10. 12:09

Így van!
Ezt azok teszik, akiknek más emberek fontosak.

Neked mi is fontos egy emberi kapcsolatban? De már meg is válaszoltad. Helyeselni, vagy kiröhögni.

Márcsak magamat nem értem, hogy miért is írok neked!

Berényi Miki # 2011.03.10. 10:43

Való igaz, hogy bár Imp nézetei - és az ahhoz való csökönyös ragaszkodása - elég érdekes, de ugyanilyen érdekes az, hogy felnőtt, dolgozó, sikeres jogászok egy "jaja igazad van... bruhaha" morgás helyett folyamatosan oltják, és küldetésüknek érzik, hogy jó útra térítsék :)

Kovács_Béla_Sándor # 2011.03.10. 10:39

Bocsánat, valószínűleg az én hibám, hogy történt egy kis félreértés. Nem a tartozás törlesztésére értettem, hogy nem puszta elhatározás kérdése, hanem arra, hogy valaki mivel gurigázik.

pazs # 2011.03.10. 10:25

Emlékszem rá, de hogy szétoltották volna, arra nem.
Impet meg ugyan senki nem oltotta szénné, csak egyedül maradt a véleményével.

Rexor # 2011.03.10. 09:32

Egyébként ki az a Ryan? Elég régóta nyomom itta fórumon, de rá nem emlékszem.

Rexor # 2011.03.10. 09:30

Legislator: itt maga Imp kiáltott azért, hogy "szénné oltsák" (ilyen magas labdákat maximum egy buddhista szerzetes nem csapna le). Csak az a furcsa, hogy ezt élvezi :). Furcsa a srác...

Legislator # 2011.03.10. 09:28

Azért akkor sem szép dolog mást szénné oltani lányok, srácok, ha történetesen az illető szeret középpontban lenni. Ott van szegény Ryan/Softly, zseniális egyéniség, és hogy szétszedtétek.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2011.03.10. 09:25

Rexor: köszi a dicsérő szavakat, azonban az én koromban, hallgatókkal is dolgozván, illik némi plusz emberismeretet villantani az átlaghoz képest (ráadásul Impet azért kicsit ismerem is, tehát nem virtuális jelleg alapján kell egy tök ismeretlen arcról véleményt formálni).


Sunshine after the rain.

bajussz # 2011.03.10. 08:39

Imp, egy másik topikból is megbizonyosodtam róla, hogy gáz vagy.

De ezzel nem mondtam újat.

Rexor # 2011.03.10. 08:38

Komolyan egy hete arról folyik itt a vita, ami egy 5 éves gyereknek is természetes (ha kölcsönkapok valamit azt vissza kell adni)? Én biztos vagyok benne, hogy Imp is így gondolja, csak szeret a középpontban lenni (Leg szerintem nagyon találóan rátapintott a lényegre). És akkor nem kellene baromságokról sem vitatkozni.

bajussz # 2011.03.10. 08:36

DOLGOZNI! :)

Csipke # 2011.03.10. 08:29

Imp., én értem, hogy mit mondasz, csak az baromság, ennyi. Ez nem árnyalt gondolkodás kérdése. Nem szapultalak, csak felhívtam a figyelmed arra, hogy nem te sz..ad spanyol viaszt, szóval szállj le a földre, és ne add itt az erkölcscsőszt, hogy mi illik, meg mit nem. Kölcsönkérni is úgy illik, ha az ember záros határidőn belül megadja...
Az én erkölcsi kódexemben az nem illik, hogy nincs lóvéd és kölcsönkérsz, úgy, hogy fingod nincs, mikor tudod megadni. Az illik, ha nincs lóvéd, vizet iszol. Az ingyen van. Ha meg valaki meghív, akkor az nem kölcsön, ha annyi eszed van, hogy felajánlod, hogy majd megadod - ezáltal kölcsön lesz belőle, akkor meg ne háborogj, ha ezt megjegyzik. Nincs mit ezen árnyalni.

Immaculata,

a hogyan itt mindegy, az eredmény a lényeg.

Kbs,

az elhatározás kérdése, ha nincs pénzem, és nem is várható, hogy lesz (tehát nem arról van szó, hogy éppen nincs nálam), akkor nem kérek kölcsön. Az is elhatározás kérdése, hogy akkor bizony nem eszek két napig, de a kölcsönt megadom (legalábbis én így vagyok vele).


Csipke

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.10. 08:14

Előjöttek belőlem a nagy szavak.

Ha jól vettem ki a dolgot, Imp. nem egyszerűen kölcsön kért, hanem kész tények elé állította a többieket, hogy vagy kifizetik a számláját, vagy a szarban hagyják.