Jogi Fórum - találkozó


bajussz # 2011.04.03. 13:06

most látom, hogy nem volt semmi
abban a tudatban voltam, bocsi

Legislator # 2011.04.02. 20:52

Volt valami?


Sunshine after the rain.

Naina # 2011.04.02. 20:46

Biztos most pihenik ki a bulit.:)))))

bajussz # 2011.04.02. 09:02

na, milyen volt?

Impossible # 2011.03.29. 18:26

mert itt még nem mentünk le bugyutába, de ami késik, nem múlik, sajnos

Legislator # 2011.03.29. 14:06

Miért nincs itt LÁJK gomb?:-D


Sunshine after the rain.

Legislator # 2011.03.29. 14:05

Véső: Leg Bench Press Fan volt pontosan:-))).


Sunshine after the rain.

Impossible # 2011.03.29. 12:12

A szavazást töröltem a sok barom miatt, aki belefirkált. Nekem április második fele lesz alkalmas (15-től, 15-ét is beleértve). Javasolnám, hogy mindenki azt írja be, hogy mikor jó neki, és ne azt, hogy mikor nem.

véső (törölt felhasználó) # 2011.03.28. 17:25

A -leg -ötletesebb ez :Leg Brench Press

Impossible # 2011.03.28. 17:13

ha pedig mindet egyvalaki csinálta, az még szánalmasabb

Impossible # 2011.03.28. 17:12

volt már ötletes név... sok az unatkozó ember, részvétem mindannyiuknak

Legislator # 2011.03.28. 15:47

Azóta számos elmebeteg írt oda:-).


Sunshine after the rain.

Impossible # 2011.03.28. 13:00

Ja igen, azt elfelejtettem mondani, hogy az lenne az ideális, ha nemcsak az ideális, hanem a még szóba jöhető napokat is jelölnétek. (pl. itt van Rexor az 1 db pipájával :D )

pazs # 2011.03.28. 12:51

Csak április 15-ig pipáltam, annál messzebbre ennyi emberrel nehéz tervezni (és én sem látom még a saját dolgaimat).

Impossible # 2011.03.28. 12:44

felőlem úgy is, a lényeg, hogy itt lehet szavazni az időpontra, és amelyik napon a legtöbb szavazat egybe fog esni, azt ki lehet majd választani

Legislator # 2011.03.28. 12:01

Fekve??!!


Sunshine after the rain.

Impossible # 2011.03.28. 11:50

Csináltam egy ilyet, itt lehet nyomni:

http://www.doodle.com/…ii7i2ayc7zwk

Rexor # 2011.03.28. 10:24

Nekem a szombati napok teljesen kiesnek, szóval ha akkor lesz a találkozó akkor sajnos nem tudok jelen lenni.

Impossible # 2011.03.28. 09:48

Kedves András,

"Vagyis ha Te ittasan a hozzád amúgy jóindulattal közelítőktől is undorodsz"

Egyrészt már az előző hozzászólásomban is utaltam arra, hogy ez nem stimmel, azaz nem mindenki közelített jóindulattal, sőt... Nem akarok én is felsorolásba kezdeni, kik nem közelítettek jóindulattal. Nade a jóindulatú közelítés lehet hogy nem ítélhető meg objektíven, és az is kérdéses, mit tekinthetünk jóindulatnak, én mindenesetre számos esetben nem éreztem a jóindulatot.

Másrészt rendben van, mondjuk ki akkor: a viccesnek beállított "radikál hedonizmus"-tól pl. valóban undorodom, az önzéstől is undorodom. Ezt így lett volna precíz megfogalmaznom; szerintem annyi tolerálható, hogy nem teljesen józan állapotban nem teszek különbséget személyek és elképzelések (talán lehet mondani, életfilozófiák) között, és lazán általánosítok. Az alkoholnak van ilyen torzító hatása is...

pazs # 2011.03.28. 08:02

Sziasztok,

remélem, én vagyok a "stb.".
De tulajdonképpen akkor mikor van a találkozó napja?

Grád András # 2011.03.27. 20:47

Kedves Zoli (azok kedvéért, akik ekként nem ismernének rá: Imp)!

Nézd el nekem, de úgy vélem, az írástudók felelőssége alól az ittas állapot sem mentesít. Mint tudjuk, a felettes én a személyiség alkoholban oldódó része. Ez azt jelenti, hogy ittas állapotunkban a felettes énünk által máskor lefojtott IGAZI személyiségünk bukkan elő. (Magam pl. nagyon ritkán voltam ugyan az életben komolyabban ittas, de olyankor mindig amolyan kedélyes, mindenkivel haverkodó vidám részeg voltam - talán nem véletlenül.) Vagyis ha Te ittasan a hozzád amúgy jóindulattal közelítőktől is undorodsz, akkor sajnos számomra ebből az következik, hogy józanul is valami hasonlót gondolsz - legfeljebb olyankor nem mondod ki. Úgyhogy nem szívesen ábrándítalak ki, de legalábbis nekem nagyon nem sikerült megmagyaráznod a bizonyítványt... (Ami így visszagondolva ráadásul még csak nem is az első volt.) Én most a Veled való kapcsolatomban lélekben kettőt hátraléptem. Rajtad múlik, hogy a jövőben merre mozgok tovább...


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

Impossible # 2011.03.27. 19:21

Szia András!

Ezekszerint számít a véleményem, ennek örülök. Sajnálom, hogy rosszul esett, ne vegyétek magatokra; nem nektek, hanem az aktuális állapotomnak szólt. Eléggé hangulatember vagyok, és ha épp nem vagyok jó passzban, és úgy szólogatnak be, akkor előfordul, hogy nem átgondoltan reagálok, a sértett önérzetem visszabeszél, de ettől még alapjában véve mindenkit igyekszem szeretni, bár tudom, hogy eléggé tökéletlenül megy. Szóval kedvelek mindenkit innét, éppen ezért sért, ha ennek ellenére is beszólogatnak, és olyankor sértetten reagálok, namost ha még ittam is, ez hatványozottan jön elő. Na remélem, sikerült megmagyaráznom a bizonyítványt.

"úgy láttam, az utóbbi évben lényegében mindenki (névsorban: Csipke, Kacsa, Leg, Orangeman stb.) jóindulattal volt iránta"

Hát azért nem mindenki stimmel a névsorból. :D

Van éppen elég időpont áprilisban, úgyhogy igazodunk hozzád, nélküled a találkozó nem lenne teljes.

Grád András # 2011.03.27. 18:02

Sziasztok!

Én valószínűleg külföldön leszek 9-én, ha ekkorra teszitek, mindenkinek jó szórakozást kívánok. 2-án el tudnék menni, de nem várhatom és nem is várom, hogy hozzám igazodjatok. Viszont tényleg szomorúan olvastam Imp korábbi bejegyzését, azt mondják, a részeg és a gyerek megmondja az igazat... Nem csak én, de úgy láttam, az utóbbi évben lényegében mindenki (névsorban: Csipke, Kacsa, Leg, Orangeman stb.) jóindulattal volt iránta, nem gondolom, hogy ezt érdemeltük. Rosszul esett. Üdv:


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

kaméleon # 2011.03.23. 12:07

Lesz. Gondolom, legalábbis részleges. Ma du. 4-kor a Fiumei úti sírkertben.

Legislator # 2011.03.23. 09:08

Most akkor lesz tali, vagy sem? Ha igen, mikor?


Sunshine after the rain.