Jogi Fórum - találkozó


Impossible # 2011.03.18. 17:32

tegnap, amikor a kifogásolt megjegyzést tettem, már nem voltam beszámítható állapotban, úgyhogy mindenkitől elnézést kérek

Legislator # 2011.03.18. 13:05

Rexor:-))).


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2011.03.18. 13:05

Akkor a Vörös-tenger felől kell álcázni a műveletet!(...)

Rexor # 2011.03.18. 13:03

Leg, túl jóindulatú vagy :). Hunfrakk: erről is lehet beszélni, de félek nagyon szétoffolnánk az eredeti topicot.

hunfrakk # 2011.03.18. 11:31

inkább azzal foglalkozzatok, hogy a francia-angol-amerikai haderő megtámadja Líbiát európai légitámaszpontokról kiindulva...
vérré válik a Földközi-tenger...

Legislator # 2011.03.18. 10:58

Impi helyében újragondolnám a dolgot.


Sunshine after the rain.

bandeeraz # 2011.03.18. 09:11

"A hiúság kifejezetten a kedvencem a bűnök közül.":))

bandeeraz # 2011.03.18. 09:11

"A hiúság kifejezetten a kedvencem a bűnök közül.":))

Rexor # 2011.03.18. 08:45

Ez gondolom a "szeresd felebarátodat" parancs helyes értelmezése :-).

Sherlock # 2011.03.17. 21:45

Én is szeretlek ;)

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.17. 19:16

:)) Szavaid biztosan nem fognak szállóigévé válni.

Impossible # 2011.03.17. 18:38

egyébként valszeg úgyse megyek, már undorodom az egész társulattól

Impossible # 2011.03.17. 14:40

még őkacsaságát meg kell kérdezni :D

Impossible # 2011.03.17. 14:20

ok legyen ápr. 9.

Sherlock # 2011.03.16. 21:43

Nekem 2. jó, 9-én pedig fél7-ig van órám, szóval az is jó lehet.

Legislator # 2011.03.16. 21:22

Április 9., szombat? De ápr. 2-t is megpróbálom felajánlani, legfeljebb Győrből egyből hozzátok megyek a Caledoniába. Tanár urat én FB-n tájékoztatom. Amúgy március 13-tól van Nagyböjt, ha jól gondolom.


Sunshine after the rain.

cat981 # 2011.03.16. 20:46

na fordítom: úgyérti Impi, hogy szeretne előtte megbizonyodni arról, hogy valóban nő vagy-e mielőtt rádhajtana, és aztán rossz lyukra fusson :DDD

Impossible # 2011.03.16. 19:38

immaculata,

te nem akarsz jönni? :D
te elég rejtélyes személy vagy, írhatnál egy rövid bemutatkozást, én még abban sem vagyok biztos, hogy nő vagy.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2011.03.16. 19:16

Ez a topic megint kedvem szerint alakul.

Impossible # 2011.03.16. 18:53

orangeman,

ha az elolvasáson túl még fel is fogtad volna, amit írtam, akkor most nem mondanál ekkora sületlenségeket.

orangeman # 2011.03.16. 18:26

Kedves Impossible!

Amikor pedig böjtöltök, ne nézzetek komoran, mint a képmutatók, akik eltorzítják arcukat, hogy lássák az emberek böjtölésüket. Bizony mondom néktek: megkapták jutalmukat. Amikor pedig te böjtölsz, kend meg fejedet, és mosd meg arcodat, hogy böjtölésedet ne az emberek lássák, hanem Atyád, aki rejtve van, és Atyád, aki látja ami titokban történik, megfizet neked.” /Mt. 6:16-18/

Ha elmentél volna arra a találkozóra, és nem iszol 16 éves nemtommilyen viszkit, csak egy narancslevet, és nem eszel semmit, szerintem senki nem kérdezte volna meg, hogy ez miért van. (Ezt onnan tudom ilyen biztosan, mert múlt alkalommal fáradt voltam, és én is csak egy üdítőt ittam, senki nem akart semmi italt belém tölteni.) Én eddig három talin voltam, és egyik sem orgia volt, hanem kellemes beszélgetés. Én protestáns vagyok, én is böjtöltem már, bár nálunk nincs kötelező böjt, de nem látom okát, hogy miért ne lehetne talira menni.
Ráadásul amikor múltkor Wang mesternél voltunk Leggel, ő is böjtölt, és nem evett húsos, csak zöldséges kajákat, és mi elfogadtuk.

Imp a böjt, mint látszik a beírt igeversből, nem arra való, hogy a fórumon megmutasd Kacsának, hogy te mekkora katolikus vagy, mert persze én is viselkedtem így 13 évesen, de azért fel kéne nőni, nem?


For God and Ulster

orangeman # 2011.03.16. 18:23

Kedves Impossible!

Amikor pedig böjtöltök, ne nézzetek komoran, mint a képmutatók, akik eltorzítják arcukat, hogy lássák az emberek böjtölésüket. Bizony mondom néktek: megkapták jutalmukat. Amikor pedig te böjtölsz, kend meg fejedet, és mosd meg arcodat, hogy böjtölésedet ne az emberek lássák, hanem Atyád, aki rejtve van, és Atyád, aki látja ami titokban történik, megfizet neked.” /Mt. 6:16-18/

Ha elmentél volna arra a találkozóra, és nem iszol 16 éves nemtommilyen viszkit, csak egy narancslevet, és nem eszel semmit, szerintem senki nem kérdezte volna meg, hogy ez miért van. (Ezt onnan tudom ilyen biztosan, mert múlt alkalommal fáradt voltam, és én is csak egy üdítőt ittam, senki nem akart semmi italt belém tölteni.) Én eddig három talin voltam, és egyik sem orgia volt, hanem kellemes beszélgetés. Én protestáns vagyok, én is böjtöltem már, bár nálunk nincs kötelező böjt, de nem látom okát, hogy miért ne lehetne talira menni.
Ráadásul amikor múltkor Wang mesternél voltunk Leggel, ő is böjtölt, és nem evett húsos, csak zöldséges kajákat, és mi elfogadtuk.

Imp a böjt, mint látszik a beírt igeversből, nem arra való, hogy a fórumon megmutasd Kacsának, hogy te mekkora katolikus vagy, mert persze én is viselkedtem így 13 évesen, de azért fel kéne nőni, nem?


For God and Ulster

orangeman # 2011.03.16. 18:19

Kedves Impossible!

Amikor pedig böjtöltök, ne nézzetek komoran, mint a képmutatók, akik eltorzítják arcukat, hogy lássák az emberek böjtölésüket. Bizony mondom néktek: megkapták jutalmukat. Amikor pedig te böjtölsz, kend meg fejedet, és mosd meg arcodat, hogy böjtölésedet ne az emberek lássák, hanem Atyád, aki rejtve van, és Atyád, aki látja ami titokban történik, megfizet neked.” /Mt. 6:16-18/

Ha elmentél volna arra a találkozóra, és nem iszol 16 éves nemtommilyen viszkit, csak egy narancslevet, és nem eszel semmit, szerintem senki nem kérdezte volna meg, hogy ez miért van. (Ezt onnan tudom ilyen biztosan, mert múlt alkalommal fáradt voltam, és én is csak egy üdítőt ittam, senki nem akart semmi italt belém tölteni.) Én eddig három talin voltam, és egyik sem orgia volt, hanem kellemes beszélgetés. Én protestáns vagyok, én is böjtöltem már, bár nálunk nincs kötelező böjt, de nem látom okát, hogy miért ne lehetne talira menni.
Ráadásul amikor múltkor Wang mesternél voltunk Leggel, ő is böjtölt, és nem evett húsos, csak zöldséges kajákat, és mi elfogadtuk.

Imp a böjt, mint látszik a beírt igeversből, nem arra való, hogy a fórumon megmutasd Kacsának, hogy te mekkora katolikus vagy, mert persze én is viselkedtem így 13 évesen, de azért fel kéne nőni, nem?


For God and Ulster

Impossible # 2011.03.16. 18:10

a tanárurat ne felejtsük el megkérdezni, nagyon eltűnt

Impossible # 2011.03.16. 17:19

ha mindenki a péntekhez ragaszkodik, akkor legyen, én csak azt mondom, hogy lehetőség szerint ne pont pénteken