Eos Faktor?


Dr.Attika # 2014.03.11. 18:00

Tisztelt "spawn666"!
Nyilván az EOS ügyintézője valamit félre ütött a számítógépen és így kapta meg a teljes adós listát.
Ez az EOS nagy fokú felelőtlenségét bizonyítja.
Azt javaslom, hogy keresse meg az EOS-t tértivevényes ajánlott levélben , hogy ezen adatbázis a birtokába jutott akaratán kívül és pedig az EOS-tól. Kérdezze meg, hogy az adatbázis őrzéséért, megsemmisítésért mennyi millió magyar forint munkadíjat ajánl fel az EOS.

spawn666 # 2014.03.11. 16:50

Tisztelt fórumozók.
Kaptam egy levelet az EOS-tól amiben közlik, hogy törvényileg átvették a HSBC bank adósait (44300FT volt). Hivatalos másolat amit a bíróság jóváhagyott. Most jön a lényeg ami kiverte a biztosítékot. Küldtek egy névjegyzéket amiben benne van az összes adós neve, lakcíme, az összeg amivel tartozik. Kérdem én milyen jogon adja ki nekem az adósok adatait? Kihez forduljak, ki tud erre választ adni? Ez szerintem sérti az emberek jogait. Választ előre is köszönöm.

bea019 # 2014.03.08. 13:47

eos_üldözött! kaliber01!gerbera317

Szerdán megkaptam a szokásos sms-t, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot. Megtettem, a hölgy nem tudott velem mit kezdeni, ezért kapcsolta a felettesét. Az EOS-tó nem megszokott módon egy úri emberrel beszéltem. Megígérte, hogy kivizsgálják az ügyemet, és pénteken vissza hív. Meglepetésemre ez megtörtént, és ugyanez az úri ember közölte velem, hogy a" velem fent álló követelést lezárták". Csak kérdem én: Amikor panasszal éltem , volt 30 napjuk, hogy kivizsgálják. Megküldték a hanganyagot is, még is elutasítottak.Most sikerült egy EMBER-rel beszélnem, és két nap alatt megoldódott. Kívánok nektek is sikeres megoldást!

gerbera317 # 2014.03.01. 13:20

Nem kell ezzel bíróságra menni. Egyszerűen nem fizetsz, és kész. Ha az EOS ezt zokon veszi, majd ő jogi ügyet kreál belőle, és akkor majd mehetsz a bíróságra. Ha pedig attól tartasz, hogy azt az EOS nyeri meg, akkor meg ne vitatkozz, hanem fizess, most!

kaliber01 # 2014.02.28. 12:19

Bea019!

Jól(viszonylag) fizető adóst nehezen engedi el az EOS annyit kisajtol amennyit csak tud ha tényleg ezek a számok és be is tudod bizonyítani én bíróságra mennék a helyedben.

eos_üldözött # 2014.02.24. 14:46

Bea019!

Hallgasd meg a hanganyagot, és jegyzeteld ki.
Így pontosan tudod, hogy mi hangzott el, és ha újra beszélsz velük, folyton hivatkozz dátum, óra perc alapján az eos által ígértekre!
Számíts arra hogy hazudós, tájékozatlan droidok hívnak! Légy türelmes és tántoríthatatlan velük szemben!

Ha bíróságra kell menni, akkor - szerintem - bátran kikéretheted a hanganyagot közös meghallgatásra, de ebben itt járatosabbak talán segítenek, hogy ebben az esetben mi a lehetőség, ha már neked is megvan.

Gondolom azért a tiltás, mert kereng a neten pár hangfelvétel, ahol nagyot látszik, hogy milyen eszközökkel dolgoznak - és nem akarják ily módon tovább rombolni a megítélésüket.
Ezentúl mindig vedd fel a beszélgetéseket!

EOS_Faktor_Zrt. # 2014.02.24. 13:01

Kedves Bea019!

Az EOS Faktor Zrt. (1132 Budapest, Váci út 30., céget nyilvántartó Bíróság a Fővárosi Törvényszék, mint Cégbíróság, cégjegyzékszám: 01-10-045904) képviseletében, a jogi fórumra történt bejegyzésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy ügyével kapcsolatban abban az esetben tudunk segíteni, amennyiben beazonosításra alkalmas módon (név, lakcím, ügyiratszám) kapcsolatba lép kollégáinkkal a jogiforum.blog@eos-faktor.hu vagy felveszi a kapcsolatot Társaságunkkal a 06/1 887-9000 telefonszámon.

Üdvözlettel:
EOS Faktor Zrt.

bea019 # 2014.02.23. 17:43

Cetelem hitelkártya tartozásomat nem tudtam fizetni, 509383 Ft összeget átadott az EOS Faktor Zrt. részére. 2011-04-21-én kötöttünk megállapodást peren kívüli fizetés ütemezésére 666782 Ft-ról. 2013. szeptemberében késedelembe estem,összesen 80358Ft volt hátra a tartozásomból. December 3-án telefonon az Eos munkatársa arról tájékoztatott, hogy a fennálló tartozásom 100438 Ft. Úgy gondoltam, hogy a különbség a 20080Ft késedelmi kamat, amit hajlandó is lettem volna kifizetni. Megállapodtunk, hogy decemberben fizetek 40160 Ft-ot, január 15-ig 40198 Ft-ot és lejár a tartozásom. 2014 január 07-én kaptam egy sms-t az EOS-tól, hogy egyeztetés végett vegyem fel velük a kapcsolatot. Visszahívtam őket a hölgy tájékoztatott, hogy szeptemberben felmondásra került a megállapodás, még fizessek 389329 Ft-ot. Panasszal éltem, hogy decemberben is kétszer beszéltem velük, arról tájékoztattak, hogy a fennálló tartozásom 100438 Ft, amelyből 80358Ft-ot ki is fizettem. A panaszt elutasították, az EOS szerint a fennálló egyenlegem 357636 Ft a befizetésem 772758 Ft. A telefonbeszélgetések hanganyagait megküldték, azzal, hogy nem járul hozzá az EOS, hogy a hanganyagot harmadik féllel megismertessem, vagy nyilvánosságra hozzam.

gerbera317 # 2014.02.15. 15:50

marika 177

Ha a tőke 960.000 Ft, és 120.000 forintos éves (10.000 Ft/hó) befizetés mellett ez nem csökken, az azért van, mert éppen akkora a kamat (12,5%), hogy a befizetés nem csökkenti a tőkét. Fizess többet, mondjuk 20 ezret havonta, és akkor majd csökkenni fog a tartozásod!

eos_üldözött # 2014.02.13. 12:18

Sikerült egy régi hsz-re írnom, mert a szoft ezt adta utolsónak.

eos_üldözött # 2014.02.13. 12:16

Az eos nekem már többször is elküldte a szerződés másolatát, így az meg kell hogy legyen nekik.
Gondold el, hogy anélkül mennek majd bíróságra?

A közös tulajdon miatt nem tudom, hogy mennyire tudnak bevonni.
Van-e köztetek megállapodás, hogy kit mit használ(hat)?
Szerintem ez jól jöhet adott esetben, de tudj meg mindent amit az eos tud, és ne adj ki magadtól semmit.

marika177 # 2014.02.06. 11:11

üdv mindenkinek.
nekem az ügyem mar 3 eve húzodik az eosnal.
fizetem havi 10 ezer ft val de nem csökken. akkor volt 960 ezer ft es most is ennyi de erről nincs részletfizetesi megallapodasom csak ugy fizetem.
csak ez igy mar nem jo valami tanacsot hogy mit csinaljak,
amikor atkerül a mokk hoz akkor akkor a bírósaghoz is kerül . ott altalaban az ügyfelek mellé allnak .
vagy akkor mi fog törtenni. valami tanacsot valaki....

eos_üldözött # 2014.02.05. 18:09

Riaa

Egyszer beszélj velük. Kérd el amijük van, ami alapján hívogatnak, meg lehet azt higgadtan nyugodtan beszélni.
Ha látod, hogy nem a te szerződésed, rossz a neved, egyéb adatod, nem írtad alá, stbakkor aludhatsz nyugodtan, de ha mégsem, akkor ne kormányozd magad rosszabb helyzetbe.
Ha hamisítottak egy szerződést a nevedben akkor még léphetsz, de ha az is elévül, úgy jársz mint én: van egy nevemre hamisított szerződés amit a rendőrség leszar, mert elévült a hamisítás, de egyébként az alapján zaklatnak.

Nastika # 2014.02.03. 22:15

Jobbat fogok tenni: feljelentem a FOS-t az Ügyészségen jogtalanul megszerzett személyes adatok kezelése miatt, és kérni fogom a kártérités megállapitását: sőt követelni fogom a cég felszámolását.....
Akkor elmehet K-csögölni a G-rényke főnök.

Nastika # 2014.02.03. 21:37

Capis.....
Ha nem én vagyok (voltam) a tulajdonos, akkor nem is jogszerű a szerződés sem. Én nem voltam tulajdonban: még bejelentve sem oda, tehát ....?????
Akkor mi van?

Nastika # 2014.02.03. 21:35
Azt várom, merjen biróságra menni. Kérdezni fogom az évekig elmaradó, majd megújjuló jogtalan követeléseket. Persze: van egy hadsereg állástalan funkcionális analfabéta diplomás is otthon: az ilyeneknek még a FQS-nál betöltendő állás is jól jön. Csak az a kérdésem: a saját jó édesanyját is levetköztetné, ha úgy kéri a főnök??? Gondolom: mivel jellemtelen senki, egy szellemi top-rongy -
  • nem lenne a családjára sem tekintettel.
Ahogy a N(y)AV-os sem.....
capisca # 2014.02.03. 10:41

Jelzem Nastika, hogy van európai végrehajtás.

Tehát, ha Mo.-n a bíróság igazat ad mondjuk az EOS-nak, akkor az EU bármelyik tagállamában végrehajtást indíthat ellened.

Nastika # 2014.02.03. 10:27

NOS????

Nastika # 2014.02.03. 10:26

Na erre mondok én egy cifrándlit, capisca......

2011-ben kaptam utcsó levelet tőlük, most már három éve. Aztán szünet......
Most kezdik újra, én megint leSz-rom őket.
Nem vagyok az országban: itt sem jövedelmem, sem vagyontárgyam nincs....
Mihez kezd a G-ben bejegyzett cég, ha itt semmit nem talál??????
Hm????
Biróságra visz??
:-) :-) :-) :-) :-)

capisca # 2014.02.03. 10:02

Kedves Nastika!

El kell keserítenem, de az EOS létezik. Hatályos cégjegyzékszáma: 01 10 045904.
Így keresd, mert a Minisztérium cégnyilvántartásában szerepel.

Nastika # 2014.02.03. 09:37
Elmondom, mert az egyik latens-görény itt van: a mai napon 10 óra 35 perckor az Igazságügyi Minisztérium cégnyilvántartásában fent nevezett EOS-(FOS) Fa§-toring NEM SZEREPEL, nem is létezik. Kedves kis alamoszi görény FOS-céges koma: erre nyilatkozzál, ha tudsz... Én tudom, hogy Szlovákiába jelentettétek át a buzér cégeteket, mert utánamentem--
  • Erre válaszolj ha tudsz: élősködő, lesipuskás "jogvégzett" faszfejem.
Nastika # 2014.02.03. 09:30

Riaa, én még csak nem is voltam anno arra a cimre bejelentve, amire ők alapozzák a követelést. Érdemes mindenkinek megnézni a cég bejegyzését: nem is magyarországi az élősködők, zsebtolvajok székhelye.....

Nastika # 2014.02.03. 09:28

Tomy,

Egyvalami biztos: csakis és kizárólag jogerős itélettel legyetek hajlandóak fizetni: előtte semmit, sehogyan senkinek. Adatokat, elérhetőséget -
  • semmi konkrétat megadni a FoS fa§-toringnak és társainak, mivel ők NEM hatóság --- sőt a kora hajnali, késő esti zaklatásért még fel is kellene jelenteni őket. Kb. annyi joguk van bármire, mint Neked vagy nekem... tehát senkit még csak kaputelefonon keresztül sem zaklathatnak. Ha viszont fizetni kezdetek, utána ez elismerés részedről a követelés jogosságát illetően... Tehát SEMMIT, SENKINEK .
Nastika # 2014.02.02. 12:39

Egyébként ügyvéd mondta: ha több mint egy évig nem tudnak bizonyitható módon utolérni: a követelésükkel elmehetnek a sivatagba, hátha a tevéknek tetszenek.Ha nem történik egy évig semmi az ügyben: és jogi lépést sem tesznek, mivel "csak" egy feltételes internet-szolgáltatásról történt (talán) szerződés-kötés, azt a biróság is elévültnek tekinti-
Nem pénzel tartozom: tehát elmehetnek a sóhivatalba..... Az ügyvéd szerint: egy fillért sem befizetni, mert akkor elismerem a követelésük jogosságát, és meg nem szabadulok tőlük.

Nastika # 2014.02.02. 12:30
Engem három évig "hanyagoltak" a buzér-gyökerek...... Mot viszont a kedvetlen ribizli-nő kezdettel fenyegetőzni: úgy látszik, nincs inyükre, hogy nem rosálok be holmi pálya-tévesztett vad-görényektől. Ha valaki a legősibb mesterséget űzi, ne vinnyogjon hogyha megb-
  • szák.
Én Németországban vagyok: az ingatlanba, ahol "elvileg" én rendeltem internetet az UPC-től, abban az időben még csak besem voltam jelentve.... Akkor miért, és mire fizetnék: kérdem én??????? Nemhogy tulajdonosként: állandó lakosként, de még tartozkodási cimként sem szerepelt nálam az adott cim. Ajánlottam: jöjjenek ki Németországba, ha olyan nagylegények... Erre a pályatévesztett "elvtársnő" megkérdezte: fenyegetem őket???? Naná, hogy igen..... Pláne olyankor, mikor hajnalban hivnak: be sem mutatkoznak---
  • Én láttam pár ilyen "ügyfél-referens"-tőgyeményt a tuti-Fruttiban pár éve.......: most a FOS-tól bpldogitanának minket.