Külföldi rendszám-magyar vezető


Kassad # 2012.06.08. 21:37

"És ennek a fórumnak a cenzorai egyértelműen kormánypárti gecik. Szerintem."

Értjük, hogy te pedig egy kormányellenes geci vagy, csak kurvára nem érdekel itt senkit...

Fantomas1 # 2012.06.08. 20:29

"A jogi ismereteid a szokásosnál is szarabbak ma...
Most ez a törvény, ha később módosul, attól még a most kiszabott bírságokat szemrebbenés nélkül behajtják adók módjára...."

Ez a kormányzat számos jogszabályt alkotott visszamenőleges hatállyal. Milyen szép és elegáns lenne, ha itt is megtennék ezt, de persze én ebben nem hiszek...

Viszont ha megbüntettek volna és nem fizettem volna még be, ezután egyelőre biztosan nem tenném.

resident # 2012.06.08. 16:42

mindenesetre és hasznos infókat kaptam erről a fórumról és ezt köszönöm

resident # 2012.06.08. 16:38

nos rogán tóni annyit már elért hogy néhányan egymásnak ugrottak a kreténsége miatt

Kassad # 2012.06.08. 16:12

"A bírságokat senki ne fizesse be, egyszerű. Mire megpróbálják ezek a haramiák behajtani, addigra fordul a kocka, és 3x veri el rajtuk a geciséget Ludas Matyi. :-)"

A jogi ismereteid a szokásosnál is szarabbak ma...
Most ez a törvény, ha később módosul, attól még a most kiszabott bírságokat szemrebbenés nélkül behajtják adók módjára....

Ez alkalommal többe fog fájni 20 ezernél annak aki rád hallgat (de hát tudjuk, hogy ezért jársz ide)...

Kassad # 2012.06.08. 16:08

(Most mindjárt jön azzal, hogy neki ugyanannyi joga van itt lenni... tuti ezért moderálják ki mindig :) )

Kassad # 2012.06.08. 16:03

Miért nem mész el inkább a francba akkor?
Azért jössz mindig ezzel a hátulról basznak dologgal, mert élvezed, hogy veled is ez történik itt, ne tagadd!

Kassad # 2012.06.08. 15:58

"Lefogadom, hogy nőt nem talál és gyereke sem lesz, mert aki ennyire képtelen társadalomban élni és mások helyzetébe beleélni magát, azt a társadalom kiveti magából, mint oda nem való elemet."

Na pont ugyanezért szoktak téged is innen törölni Mocsishohatnándybece!

De engem nem zavar, ha ez alkalommal se kapkodják el a moderátorok. Töltsd csak itt az óráidat, fossad a szót, végül úgyis mész a szemétbe nyomtalanul, ahogy mindig :)

Véleményem # 2012.06.08. 15:09

mdrs12

Elég alpári a stílusod.

Nem vélem úgy hogy előre kell hajolni, rossz a kifejezésed és trágár szavakat használsz. Én csak annyit írtam amíg hatályos ez a csúnya vitatott törvény addig az a biztos ha eleget tesz neki az ember.
Ha majd módosították akkor majd más lesz a helyzet és annak kell megfelelni ( ami még nem történt meg hiába írod június elsejét )

Az információimat kizárhatod te, de mások számára próbálom jelezni, hogy még nem múlt el a rendszám leszedegetős időszak teljesen.

Többen kifejtették hogy az eddig beszedett bírságokat nem fogják vissza fizetni. Én is ezt gondolom.

Brüsszel nem fog büntetni ezért, büntet az másért...

Véleményem # 2012.06.08. 14:29

mdrs12

Ilyen intézkedés eddig is volt.

Már többen kifejtették, hogy az egyik helyen így a másik helyen meg úgy intézkednek. Igen, szomorú hogy rendőr/ember függő hogy zajlik le az intézkedés. Vizsgálja a törvény értelmében amit kell, vagy sem.

Nem az internetes cikkek és a törvény javaslat változtatta meg az intézkedés menetét.

Változás úgy gondolom továbbra sincs, mert más megyékben ugyan úgy szedik le a rendszámokat és bírságolnak...

Pech vagy szerencse hogy milyen intézkedő rendőrt/navost fog ki az ember.

Szerintem az a biztos ha még a jelenlegi törvénynek teszünk eleget. Amint hatályos lesz a módosított törvény úgy már annak kell majd megfelelni.

Kassad # 2012.06.08. 10:05

Ezt csinálja a főparasztja január óta. Félrevezetni jár ide. Így köszönheti neki Ildiko770 a 20 ezres hiteles fordítási költséget is, amit fölöslegesen csináltatott, mert hallgatott rá...

Ja és "Nándy", aki te vagy kedves mdrs12, bedobott egy dátumot, ami a 90 napos válasz határidőhöz volt közel, ami az ombudsmani levélre adva volt. Őrületes kapcsolatok kellhettek hozzá...Különösen a békási panelből, ahonnan ilyen fórumokon váltod a világot, de folyamatosan :)

clerenc # 2012.06.08. 10:00

Eljen Nandy! Hajra Nandy!!!! :)

Kassad
hat tenyleg ugy nez ki , hogy en kimaradtam a nevelesböl! :)) Pedig erölködtek rendesen! :))

StefanAti # 2012.06.08. 09:14

Megmagyaráznád, hogy miért lett vége??

A januári törvények még élnek, azaz továbbra is megbüntetik aki nem felel meg.
Tervben van a törvény módosítása, de akkor is lesznek feltételek, amiknek meg kell felelni, igaz azok enyhébbek lesznek mint az eddigiek, de még nem fogadták el....

Szóval most is félrevezető amit írsz, mert NINCS MÉG VÉGE A CIRKUSZNAK!!

StefanAti # 2012.06.08. 08:47
  1. Június 8 van és még nem változott semmi......
  2. nem eltörlik amit Nándy mondodtt, csak módosítanak és azt is még csak tervezik.....
Kassad # 2012.06.08. 08:33

Mert téged nem jár át a népnevelői felelősségtudat, azért :)

clerenc # 2012.06.08. 07:41

Kassad :DDDD

Hat igen azt latom! Azt nem ertettem soha, hogy az ilyen emberek miert nem mennek hasonlo nagy szellemisegu emberek köze irogatni. Miert nem keresnek olyan forumot ahol megoszthatjak egymassal magasan szallo gondolataikat. Miert kell raeröltetni magukat olyanokra akiket ez egyaltalan nem erdekel???

Kassad # 2012.06.08. 07:28

Hát nem tudom... január óta szítaná itt a parasztfelkelését, csak nincs aki mellé álljon :)

Lehet azért, mert egyedül ő a paraszt errefelé :)

clerenc # 2012.06.08. 06:51

Nándy vagy mdrs12 vagy hogy hivjak, tök mindegy! Nem ismerem es nem is erdekel, erdemben a temahoz nem tud hozza szolni! Nem kell vele foglalkozni elöbb utobb remelhetöleg megunja es keres masik forumot!

Sinclair # 2012.06.08. 04:16

Ezt énis így gondolom ! TIPIKUS !!

StefanAti # 2012.06.07. 22:37

Kasza? Vasvilla? Csököttagyú?
Legalább tudjuk, hogy te tértél vissza Nándy!!!

jambory # 2012.06.07. 19:57

Kassad! Igen ,tényleg új vagyok a fórumon.Bocsi!
Ma megkaptuk a befizetésre felszólító levelet a NAV-tól! Úgy gondolom ezen az oldalon van sok ,nálam okosabb emberke, szerintetek 15 napon belül fizessünk, avagy keressünk meg egy ügyvédet!

Honda Civic # 2012.06.07. 11:09

Sziasztok!

Olvasgatlak itt benneteket és én is úgy gondolom, a kiszabott büntetéseket nem fogják eltörölni a törvény módosítása után sem. Én most kaptam meg a fiam februári ügye fellebbezésének az elutasítását. Nem tudom érdemes-e bírósághoz fordulni, változtat-e valamin. Ha közben módosítják a törvényt, annak lehet-e valami hatása esetleg.

Akinek lenne használható tapasztalata, ötlete, tanácsa, véleménye szívesen olvasnám. A törvény és a rendszer szidásával nem vagyunk előrébb...ismét...

Előre is köszönöm, ha valakinek van hasznos tanácsa az ügyben.

Mohács # 2012.06.07. 11:09

Kassad, StefanAti, clerenc

"kaparós sorsjegy"

Szerintem sem lesznek méltányosak a már megbüntetett illetőkkel szemben sőt szerintem Rogán minden zokszó nélkül "csendben fog maradni"...
Ezt onnét is feltételezem, hogy a Totalcar svéd hölgye ugyanolyan "választ" kapott Rogántól -más néven gazdasági kabinett ui. tőlük jött a válasz- mint jómagam. A témához csak annyiban illett, hogy felvázolták "miért is jogos a betakarítás" c. álláspontjukat!

Mégis ki hazudik? http://totalcar.hu/…_ki_hazudik/

Sok pénzről van itt szó. Sokakat megbírságoltak illetve maradnak olyanok is akik a "külföldi befizetők" csoportjához tartoznak azáltal, hogy a külképviseleteken keresztül küldték haza a pénzt fordítások, konzuli illetékek stb. formájában!

Ebből adódóan marad a "kaparós sorsjegy": "SAJNOS NEM NYERT!" verziója.

Kassad # 2012.06.07. 09:44

Én sem gondolom, h addig nyilatkozna...

Vissza maguktól tuti nem fizetik szerintem sem
. Arra vagyok kíváncsi, h ugrálni hol lehet?
Mint annó a regadónál...

clerenc # 2012.06.07. 09:07

Mondjuk, szerintem addig nem fog nyilatkozni amig el nem fogadjak a modositast.