Külföldi rendszám-magyar vezető


Véleményem # 2012.06.14. 21:37

kovácselvtárs

Gratulálok! Elérted azt a szintet amikor már csak szidni tudod az embert.

Az értelmes válasz nem megy már neked...

Elfogytak az okos gondolatok, a stratégiád a végére ért, jöhet a személy elleni támadás. Gratulálok, ez szép emberi vonás.

StefanAti # 2012.06.14. 21:34

kovácselvtárs

"Azt hiszi a kis hülyéje, hogy mekkora IT zseni, aztán majd hebeg-habog amikor kopogtatnak nála.
Magyarok, magyarok... :))))"

E szerint te nem vagy magyar......

"légy szíves megmagyarázni, hogy milyen alapon jutottak az arabok az eszedbe velem kapcsolatban. Úgy vigyázz, hogy ha nem tudod megmagyarázni, nem mi, hanem a rendőr fog az ajtódon kopogtatni."

Ebből a kettőből én azt rakom össze, hogy te arab származású vagy... jól sejtem? Csak mert eddig voltál Shohatként olasz, Nándyként nagyon gazdag DB9 tulaj, jogibeceként belga vagy már követni sem tudom mi minden...

De akkor ez lenne az igazság?

Véleményem # 2012.06.14. 21:33

kovácselvtárs

Te tényleg azt hiszed, hogy egy IP cím mögött egy ember van, és egy ember mögött egy IP cím? Úristen, te sokkal együgyűbb vagy, mint amilyennek tetteted magad. Nyugi, a Kassad nicked sem sokkal okosabb. Azt hiszi a kis hülyéje, hogy mekkora IT zseni, aztán majd hebeg-habog amikor kopogtatnak nála.

Kimondta hogy én ezt hiszem? Csak egy lehetőséget vázoltam fel arra hogyan lehet tiltani valakit. Ez csak egy példa volt, mert van oldal amelyik így tilt!

A kérdésemre amit az előbb újra feltettem nem válaszoltál.

Régi jó szokásod, hogy állításod nem tudod alátámasztani ha rákérdeznek...
Hazudozni jársz ide ismét.

Véleményem # 2012.06.14. 21:29

kovácselvtárs

Nálam Rákosi és Sztálin történelmi személyiség, őket viszont te említetted. Elnézést hogy elismertem a történelmi tudásod, sajnálom tévedtem.
Most akkor kérjelek arra hogy ismerd be hogy buta vagy?

Komolyan nem vagy százas. Hogyan lenne több gépem, meg időm arra hogy ki be jelentkezzek és írjak 3 stílusban? Képtelenség ennyit legépelni.

Az emberi gondolkodás hiánya mutatkozik meg nálad.

StefanAti # 2012.06.14. 21:24

"Mit szívsz? Jó szer lehet..."

Ezt is hallottuk már párszor.... Soroljam, hogy kiktől?

Véleményem # 2012.06.14. 21:24

kovácselvtárs

Logika bajnoka. A cenzúra lényege az hogy egyes emberek szólhatnak egyesek pedig nem.
Ha én azt akarnám hogy te ne írj ide akkor te nem tudnál írni. De mivel nem én szabom meg ezt ezért tudsz írni.

Ha lenne ilyen de nincs, akkor a te IP címed alapján megtagadnám a regisztrálást. Ez már egyfajta cenzúra, ha mondjuk mindig ugyan az az ember mászik ide vissza akit már több nick névvel kizártak.

Attól még mások betudnának regisztrálni...!

Ha ez egy nagyon cenzúrázott fórum lenne, akkor nem lenne ellen vélemény, nem lenne ellen baromság, nem lennél te itt.
De itt vagy, nincs cenzúra láthatod tapasztalhatod.

Ha átlépsz abba a stílusba mint a törölt nick nevek, akkor kénytelen leszek azt hinni hogy te már többször lettél törölve, akkor pedig nagyon jól kell tudnod ennek a miértjét. Nem kell adni itt a kamu dumát.

StefanAti # 2012.06.14. 21:21

"Kassad: légy szíves megmagyarázni, hogy milyen alapon jutottak az arabok az eszedbe velem kapcsolatban. Úgy vigyázz, hogy ha nem tudod megmagyarázni, nem mi, hanem a rendőr fog az ajtódon kopogtatni. Szóval csak óvatosan a magyarázattal. Hallgatjuk. :))))"

Kassad, ha az ügyvédei intézik a feljelentést, akkor ne izgulj, mert még Pécsre sem jutottak el, úgyhogy te nagyon sokára fogsz sorra kerülni....

Egyébként mi a bajod az arabokkal kovácselvtárs??

Véleményem # 2012.06.14. 21:17

kovácselvtárs

A matekot a számításaidra értem, villogsz hogy tudsz számolni, nagyon jó. Történelmet arra értettem hogy történelmi személyekkel példálózol.

Írd le legyél olyan kedves, hogy hol írtam le azt hogy innét töröltem bárkit is? Hol ismertem be, meg mit?

Nem kaptam választ.

Ha majd elgondolkodsz egyszer valamikor, akkor rájössz hogy ki miért volt törölve és ki miért nem.
A kulturált emberek megférnek egymás mellett. Aki csak közösség ellenes magatartást nyilvánítva tud trágár szavak kíséretében megnyilvánulni és ez által próbál a hülyeségének utat törni és azt hangoztatni, azt törlik ahogy a példa mutatja.

Nekem nincs több nickem, veled ellentétben aki nagyon gyanús.
Ha mind a 3 nick név egy felhasználó lenne, akkor lehetséges az hogy egy időben írjon mind a 3 nick név?
Vagy csak olvass vissza és meglátod hogy amikor mi hárman beszélgettünk akkor az azért eléggé kizárja hogy egy ember beszélne... képtelenség, józan ész, logika. Ember megint miket beszélsz?

Kassad # 2012.06.14. 21:03

Már nem először fenyegetsz. Nándy korodban is ezt tetted. Ez vajon miért nem személyeskedés? Mert te csinálod?

Véleményem # 2012.06.14. 20:12

kovácselvtárs

Nem csak tőlem lehet tanácsot kérni. Én elismerem azt amit Kassad és StefanAti is mond.

Ha cenzúrázva lenne a fórum általam, akkor eleve be sem tudnál regisztrálni.
Gondolkodj kicsit ember, mielőtt zagyválsz össze vissza...

Kassad # 2012.06.14. 20:09

"képtelen vagy a logikus gondolkodásra. Magyarországon ez nem szégyen, ez a norma"

Ezen a fórumon senki sem szidja az arabokat. A kölcsönösség jegyében legyél szíves te se tedd ezt a magyarokkal.

Véleményem # 2012.06.14. 20:09

kovácselvtárs

Mondom hogy a személyemmel foglalkozol és azt sértegeted.
Többre nem vagy képes. A témához közöd sincs.

Senkinek se mostam át az agyát. A tanács az agymosás?

Írd le legyél olyan kedves, hogy hol írtam le azt hogy innét töröltem bárkit is? Hol ismertem be, meg mit?

Nem kell úgy gondolkodnia senkinek se ahogy én. De nem értem azokat akik a széllel szemben vizelnek. Próbálok segíteni nekik.

Akiket töröltek azok a stílusuk miatt lettek törölve, gondolom én. Legalábbis a törölt felhasználókon kívül más nem káromkodott ebben a topicban.

Nagyon jó hogy a történelem és a matematika látszólag megy és ezt villogtatod itt, de szerintem senki nem kíváncsi erre. Egy vetélkedőn talán többre jutsz ezzel... ide kevés vagy, sajnálom.

Véleményem # 2012.06.14. 20:00

kovácselvtárs

Te nagyon el vagy tévedve ha azt gondolod én formálom a közvéleményt. Bárcsak én formálhatnám, akkor nem ilyen kormányunk lenne...

A szó használataid ugyan azok mint a törölt felhasználóké, gyanús - ezzel csak téged idézlek a "gyanús" szóval.

Aki ide téved az segítséget kér vagy segít másokon. Te sajnos egyikbe se tartozol bele.

Véleményem # 2012.06.14. 19:53

kovácselvtárs

Ha ennyire statisztika vadász vagy és érdekelnek a számok, akkor érdeklődd meg az orfk-n, hogy mennyi bírságot szabtak ki. Vagy csak egy megyei szintű kapitányságon. Infót nem adnak ki civilnek, de biztos nem fogják azt mondani hogy itt egy bírság se volt.

Kitalált számításokat meg saját statisztikát készíthet mindenki.
A valóságot te sem tudod pontosan mint ahogyan én sem.

Felesleges dobálózni mindenféle számokkal, meg okosnak tűnő dolgokkal. Egyszeri embereket meg lehet vezetni így.

Honda Civic # 2012.06.14. 19:49

kovácselvtárs

Ha elolvastad, látod mire szántam el magam. Egyébként meg nem neked szólt az írásom, titokka-nak válaszoltam.

Neked nincs szükséged semmilyen infóra ilyen ügyben, mivel téged nem csesztetnek a rendőrseregek. Örülj neki, hidd el nem kellemes ezzel foglalkozni hónapok óta.

Véleményem # 2012.06.14. 19:47

kovácselvtárs

Az hogy ki mit dolgozik vagy mivel foglalkozik vagy tanul az nem ide tartozik. Tippelni meg a lottózóban kell.
Azért mert ismerek pórul jártakat, meg ismerős mesélte hogy zajlott egy rendszám levétel, abból nem lehet kiindulni.

Te is álarc mögött vagy hiába vetíted rá ezt másra.

Kassad # 2012.06.14. 19:46

Bezzeg a te hat márkaneved alól ideszófosott infótömegeid, mind zsenialitásról árulkodnak. Különösen, hogy nyom nélkül tűnsz majd el megint, mint a perzsa birodalom...

Véleményem # 2012.06.14. 19:29

kovácselvtárs

Rendőrök százait? Tüntetésen voltál? Ahol rendőrök százával fordulnak elő ott nem éppen a külföldi rendszám a probléma.

A száraz, kőkemény tények viszont azok, hogy sok bírságot kiszabtak már amióta ez a törvény hatályos.

Rengetegről hallottam, láttam is, ismerek is ilyeneket.

Kassad # 2012.06.14. 19:21

"vagyunk hatan"

Ja, mocsi, jogibece, shohat, nándorfehérváry, mdrs, kovácselvtárs.

Hatszor ugyanaz...

Kassad # 2012.06.14. 19:20

"kkor is csak 1 vagy, míg veled szemben vagyunk hatan"

Lefogadom, hogy apukátok is erősebb...

Honda Civic # 2012.06.14. 19:01

titokka

Mérlegelni kell, megéri-e a költsége. Semmire nincs garancia az ügyben. Időt lehet vele húzni és a törvény módosításától is függ az ügy kimenetele. Ahogy olvastuk a z Országgyűlés lapján a módosítás javaslatát, háát nem is tudom. Az ismerősöm, akit szintén megbüntettek beadta a bíróságra (neki 400e volt a bünti), lehet én is megteszem. Érdemes megkeresni ügyvédet az összes papírral együtt, én ezt tudom javasolni. De figyeljetek a határidőre!

Honda Civic # 2012.06.14. 18:37

kovácselvtárs

Én nem fogok veled vitatkozni, mint ahogy régebben is írtam nem azért járok ide. Ha ennyi időd van olvass vissza február közepéig, ott találod a történetem ami valós. Akkor épp nem is tudom milyen néven futottál, ha jól emlékszem Nándy vagy Shohat korszakodat élted.

Én is láttam levett rendszámokat, rendszámlevétel nélküli büntetéseket. Ez a valóság, akármennyi baromságot is hordasz itt össze.

Ja és nem vagyok Kassad, ha ő volnék nem kértem volna régebben tanácsokat tőle...Nem mindenki szórakozni jár ide, hidd el.

Véleményem # 2012.06.14. 18:33

kovácselvtárs

Nem lehet megoldani fórumozással a problémát, de ahogy a dolgokat felvázoltad, meg ahogy hozzá állsz az egészhez, de úgy gondoltad hogy ezzel a probléma megoldva nincs nem létezik, mert te hoztál fel egy két példát.
Lehet hogy kitalált példák ezek, gyanús... ahogy te mondanád

Hivatkozhatsz mazsolára, többre nem vagy képes.

Úgy gondolom hogy egy talpra esett rendőr aki tudja a dolgát az a törvény szerint jár el. Aki kételkedik a törvényben az nem bonyolódik bele, te egy ilyennel találkozhattál.

Alapvetően van egy törvény, amit valahol betartanak valahol nem. A kérdés hogy ki fut bele ki nem. Ha nem futott bele akkor az legjobb, ha mégis akkor meg jobb ha nem is említem mekkora bírság lehet abból. Többszöröse annak mint egy fordítás vagy nyilvántartásba vételezés kérelmezése...

Kassad # 2012.06.14. 18:32

"Ebből a szellemi színvonalból nekem ennyi elég volt."

Akkor miért vagy itt? Már azt is elmondtad amit akartál...

Véleményem # 2012.06.14. 18:05

kovácselvtárs

Valószínű hogy amit én írtam az meg egy másik bolygón történt...

Komolyan gondolod hogy itt bárki embereket töröl le közülünk fórumozók közül? Problémák vannak látom nálad is.

Senkit nem nézek hülyének!
Többesszám mire fel?

Sajnos vannak élő rendőrök és egyéb hatósági tagok is akik betartják ezt a csúnya törvényt. Nem kekeckednek csak betartják. A te példád mutatja hogy ez nem egységes és van ahol nem tartják be, ez vagy hely vagy személy függő. Mármint az eljáró személy illetve terület.

Én láttam január után levett rendszámokat te nem. Ennyi a különbség és ezzel nem egyenlő az az állításod hogy minden ugyan úgy történik mint régen.

Nem a problémát megoldani jöttél és segíteni csak kakaskodni...

A te értelmezésed szerint ha nézem a hozzászólásodat akkor:
Túl sokat írsz ez gyanús. Túl sokat írsz, megint csak védekezel.