Banki hitelek


Enteki # 2010.01.18. 09:55

Elég a munkavállaló részéről egy nyilatkozat hogy visszavonja a banknak tett nyilatkozattát. Onnantól kezdve ha akar se vonhat a munkáltató.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.01.18. 10:01

És az mennyivel lesz jobb a munkavállalónak, ha két hónap múlva a letiltás a végrehajtótól érkezik? Csak akkor a tartozást már a végrehajtás költségei is terhelik.

Patrika # 2010.01.18. 10:43

Nem tudom,hogy igaz-e az,amit a napokban hallottam,hogy
a bankok nem zaklathatják telefonon az ügyfeleket az esetleges tartozás miatt.
Igaz ez az állítás?
A Hsbc bank az naponta hív és hiába mondom nekik,hogy ekkor tudok fizetni következő nap is felhív,sőt ha a mobilt kikapcsolom mert éppen dolgozok akkor a klinikai vezetékes telefont foglalja le.
Kérdésem,hogy megteheti-e ezt egy bank vagy pénzintézet?


Hol kérdezhetek?

sunbaluka # 2010.01.18. 11:15

Ha megírom a visszavonó nyilatkozatot mennyi időt nyerhetek? A hitel felmondás és a végrehajtás között mennyi idő telik el személyi kölcsönnél és mi a különbség a kettő között?

sunbaluka # 2010.01.18. 12:08

Mit jelent az hogy külső behajto cégnek adják át a adósságomat? Az a cég hogy hajthatja be ha csak a fizetésem van semmi más ? Köszönöm.

végrehajtó1 # 2010.01.18. 12:50

A pénzintézetek a behajtócégeknek adják el a tartozásokat.Ezeket csak a köznyelv hívja behejtóknak.Tulajdonképpen követelés kezelők illetve faktoring cégek ezek.Ők annyit tehetnek hogy telefonon sms-be interneten keresnek állandóan hogy fizessenek az adósok.Illetve felajánlanak részletfizetési lehetőségeket.
Ha az adós nem fizet egy idő után elunják és kérnek fizetési meghagyást.
Röviden ennyi,de olvasgassuk vissza a topicot ...

Az a cég hogy hajthatja be ha csak a fizetésem van semmi más ?

Később megpróbálja letíltani.

sunbaluka # 2010.01.18. 17:47

Üdv Mindenkinek. Ha végrehajtásra kerül a ügyem akkor mit vihet el a végrehajtó a lakásból? Hogyan bizonyitsam hogy az ágy nem az enyém hanem a feleségemé? Kb mennyi idő mig a végrehajtó megjelenik a lakásajtóban ha valamennyit tud levonni a fizetésemből is? A mennyi időt úgy értem hogy a hitel felmondásától számitva? Köszönöm a segitséget előre is.

végrehajtó1 # 2010.01.18. 18:12

Légyszives olvasgass vissza .Minden le van írva:)