zaklatás


Csakegylányvagyok # 2021.06.23. 11:51

Szép napot nektek!Kérlek segítsetek!Egy ismerősöm feljelentett zaklatásért.Évek óta naponta írok neki nem egy sms-t.Meg csörgettem is.(Az ügy bonyolult, mert nincs családom, az egészségem megromlott, és biztosított róla, hogy mindig mellettem lesz.Tudjátok, befolyásolt és manipulált...) Szóval lökdösött is, amitől az állapotom tovább romlott-mivel ezt megelőzően ennyire rossz állapotban voltam-, de mégis ő jelentett fel aznap engem zaklatásért.Mi fog történni?Kaptam tértivevényes levélről értesítést a rendőrség vizsgálati osztályától 6 héttel az eset után.Mi lesz benne?Hogy meghallgatnak?Utána mi fog történni?Fogok ott találkozni az ismerősömmel is, aki feljelentett vagy mivel már megtette a feljelentést ő már nem lesz ott?Börtönt fogok kapni ezért?Hol van az igazság, hogy ő átvert egy nála sokkal fiatalabb, nem jó egészségi állapotban lévő fiatalt, akinek nincs családja majd kezet is emelhet rá, én meg "zaklatásért" megyek a börtönbe sms meg pár hívás miatt?!Megjegyzem azóta is fekvőbeteg vagyok, a boltba nem tudok lemenni a kis akciója óta, amit velem tett.Előre is köszönöm annak, aki járatos a témában, és válaszol!

Slainte # 2021.06.25. 09:24

A gyanúsítotti kihallgatás után a leírtak alapján feltehetően vádemelés lesz, aztán vagy büntetővégzés, vagy előkészítő ülés és tárgyalás. A tárgyaláson természetesen ki fogják hallgatni a sértettet is.

Ebből elsőre biztos nem lesz végrehajtandó szabadságvesztés, de sürgősen abba kellene hagyni!