Apród csalás


janex # 2015.09.22. 18:28

Üdv sorstásak/balekok/!Én is vásároltam Stihl fűkaszát 63000-ft ért Rezák Róbert Dávidtól amit nem kaptam meg.Annyit tudok hogy Budapesti az OTP-s szla. száma.Szerintem ezt iparszerűen űzik.A bankomnál ma közölték hogy ezt a számot már megszüntették.Majd holnap nyitnak másikat.Nembaj egyszer majd elkapjuk.Van még pézem hogy az önbíráskodásért kirótt összeget kifizessem.A rendörség az ilyen dolgokon csak mosolyog.

Dana0704 # 2015.09.23. 10:08

Janex,ha még esetleg visszatérsz erre az oldalra kérlek küld el a telefonszamod h beszélgessünk! Köszönöm
fazekas.ocsi@gmail.com

Farkas67 # 2015.09.23. 17:48

Üdv. FELHÍVÁS !
Jófogás 2015.09.16. történt Hirdető NEVE Fenyvesi Tibor ide szólt a számlaszám. Amikor kértem adja fel a csomagot fényképezze le a postai feladóvevényt , el is küldte csak utána utaltam!! Hamisított mindent a pecsétet is .. gondolom ez már okirat hamisítás.
Keresem azokat akiket esetleg megkárosított több mindent hirdetett.
A megadott név Fenyvesi Tibor Debrecen buza ut 12 közben a bank számlaszám alapján Székesfehérvár. Utólag tudom.
Fenyvesi Tibor számlaszám 10102952-67072000-01004009
kérem jelentkezzen ha valakit még megkárosított.
biztos van még rajtam kívűl más is mert mindent eladott még büszke is volt magára......
Köszönöm.
06 hetven 581 nyolcvan 01 -en vagy wfarkas67 kukac freemail.hu - on .

Niki46 # 2015.09.26. 08:23

Sziasztok! Én a jófogáson vettem egy babakocsit. Ingyen futárral, a kocsit megkaptam, viszont használhatatlan. Levelekre nem válaszol, visszavásárlásra nem hajlandó. Kecskeméti, Helvécia. Több néven hírdet. Emese, Juli, Virág, Thomas, Ferenc, RFerenc. Teloszam nélkül árul, és mindig házhoz szállítással. Sajnos a rendőrség sokra nem megy, mert csak szabálysértés és nincs jogosultságuk így kikérni az adatokat. Ha vki esetleg szintén pórul jart írjon ide nekem.

Iszonyú # 2015.09.29. 10:50

Sziasztok. Akit megkárosított egy Hornek László nevezett személy az kérem minél hamarabb vegye fel velem a kapcsolatot a 06-70-398-17-25-ös számon. Előre is köszönöm.
Én megoldom a problémát.
Minél hamarabb ha kérhetem.

Iszonyú # 2015.09.29. 14:52

Üdv.mindenkinek.Ha valakit megkarosított egy Hornek László nevezetű személy minel hamarabb vegye fel velem a kapcsolatot a 06-70-398-17-25-ös telefon számon. Előre is köszönöm.

kvark # 2015.10.02. 12:51

Csuk Roland, alias Gróf Kasó Roland. Főleg a hardveraprón tevékenykedik, de hirdet máshol is. Sok a károsult. Mindenki vigyázzon vele!

Bea1 # 2015.10.02. 15:52

dehát nincs is már apród...

Bori Bori # 2015.10.02. 18:05
Bea1 # 2015.10.03. 04:22

aha... dikk, nekem az apród az más volt, elnézést...

gerge425 # 2015.10.04. 05:37

Sziasztok
az alábbi történt velem a jofogásnál az elmúlt hónapban
mosógépszerelőként dolgozok és így mosógépeket is adok el
semmi baj nem volt több hónapon keresztül,egyszer csak a háztól házig szolgáltatásomat törölték..feladhatok hirdetést de nem szállítással
rá kérdeztem,hogy mi történ, válasz: panasz érkezett de adatvédelmi okokból nem válaszolhatunk. elküldtem nekik a vállalkozásom papírjait mindent hogy nem kamu vagyok..de a válasz ugyan ez volt adatvédelmi okokból nem adhatunk felvilágosítást. itt azt hittem én rontottam el valamit, aztán az üzlet társam is felregisztrált a saját adataival... 3 gépet vittek el a futárok,de ügyfélhez még nem kerültek ki,szállítás alatt, előre soroltuk a hirdetéseinket 4200Ft ért,majd melyet fogadtak majd 10 perc múlva törölték a fiókot,rá kérdeztünk ismételten mi történt.. a válasz az volt,hogy panasz érkeze és adatvédelmi okokból törölték a fiokot a szolgáltatást biztosították(ja 5 percre) így nem áll modukban a pénzt vissza fizetni
kérdeztük,milyen panasz mikor egy gép sem került ügyfélhez,ergo senki nem panaszkodhat. nem e valami rendszerhiba történt, majd vissza írtak,hogy a rendszerük tökéletes nem hiba,erre vissza írtuk,hogy ha tökéletes akkor ugyan mondják már meg,ha egy gép sem került ki az ügyfélhez ergo eladás nem történt milyen panasz érkezhetett. de természetesen jött a válasz igen a szokásos adatvédelmi...blabla...
szerintünk konkurencia áldozatai lettünk..
de senki nem nézi meg a panasz igazságát,hogy valós e? ezzel az erővel mi is kilőhetnénk a konkurenciákat
a másik a 4200Ft 5 perce megadták,majd törölték a fiókot még is hol élünk,nem hiszem el,hogy nem lehet eladni már

Nimule # 2015.10.05. 16:48

A mai napon vált világossá számomra, hogy átvertek. Sajnos előre utaltam egy samsung galaxy s4 mini telefon árát, 32 ezer forintot. A hölgy neve ELVILEG... Kovács Éva és Vasváron él.
Számlaszáma: 14100392-25094749-01000005

Kérem ha bárki másnak is volt problémája vele akkor írjon erre a címre: nimule92@gmail.com

NAGYON KÖSZÖNÖM!!

gamer01 # 2015.10.08. 19:08

Vigyázzatok!Egy csaló hírdet,illetve lehet hogy csak hírdetett a Jófogás pont.hu-n."karcsi"néven hírdetett használt számítástechnikai termékeket.Én marha,elutaltam neki egy processzor árát 18000-et,erre a számlaszámra:Törös Bence 11773449-01304819.Mondjuk az is érdekes, hogy teljesen más néven hírdet,mint a számlaszámhoz megadott név.Október 5.-én adtam fel a pénzt,most 8.-án sem jött meg a proci.Erről a hírdetésről lenne szó:Intel Core 2 Quad 9550 4x2.83 Ghz (775-ös foglalat(Xeon 5440) Eladó.Tegnap jeleztem neki,hogy ha péntekig nem jön meg a processzor hétfőn(12.-én)irány a rendőrség,feljelentés lessz a dologból.Erre írta szinte rögtön,hogy a proci a postán van reméli péntekig odaér.Előtte 2-3 üzenetemre nem is válaszolt.Ezután az összes hírdetését törölte a jófogásról.Van rá valami esély hogy ha feljelentem,elkapják,illetve visszakapjam a pénzem?Tudom,hülyén cselekedtem,de ez volt az első és utolsó hogy így vásároljak valamit is.Eggyáltalán soha semmit az interneten,-ről.

Kitti19 # 2015.10.11. 07:08

Jónapot!! Szeretnék valakitől segitseget kerni!
Az egyik ismerosom 20eves büntetlen előeletű es egy par embert lehuzott az interneten 10-20-25ezrekkel es kb egy hete kapott levelet h megkell jelenjen a szabalysertesi elokesztito osztalyon tulajdon elleni elkovetett szabalysertes miatt.. talan azert?? De az anyjanak is mennie kell es a neveloapjanak nekik miert van idezesük?? Mikor nekik semmi kozuk hozza?mire lehet szamitani ilyenkor vki segitsen!!

takker1979 # 2015.10.12. 10:06

Üdv mindenkinek! Károsultakat keresek akik a Jófogáson vagy bárhol máshol hirdetett Iphone 4s fehér 16 gigás független telefon vagy ipad vagy bármi más termék vételárát elutalta a lent feltüntetett bankszámlára vagy esetleg a termék ellenértékébe feltöltötte a csaló telefonját.Engem 25 ezerrel károsított meg,feljelentést megtettem és keresem az esetleges további károsultakat! A számlaszám: Horváth Piroska OTP 11773212-00311678-00000000 Bármi ismerős dolog van a fent leírtakban az írjon nekem! E-mail címem:takker1979@gmail.com

Rexor # 2015.10.12. 10:59

Kitti: valószináleg azért. és az is nagyon valószinű, hogy ez nem szabálysértés, hanem bűncselekmény lesz a végén.

csipcsab # 2015.10.13. 08:52

Üdv Mindenkinek!jófogás csalás témában szólok hozzá,és szeretnék figyelmeztetni mindenkit!
2015.10.13 még mindig érvényes hirdetés Samsung galaxy s3!vigyázzatok az eladóval,látszólag minden stimmel,regisztrált fiók,tel.szám megadva,több hihető hirdetése is van,el is érhető,mindent le lehet vele beszélni, de egy csaló!!!!!történt ugyan is hogy,a fent említett telefont vettem meg tőle,telefons megbeszélés után,amikorközölte hogy elküldi a telefont csomagként feladva,én meg ha majd megkaptam utaljam el az árát(elég merésznek hangzott a mai világba,h nem utánvéttel küldi csak ugy feladja,és majd ha a kezemben tartom a telefont utaljak)na de belementem,mikor is ma reggel hozta a postás a csomagot,és kérte tőlem az utánvét díját!(ami ugye nem igy volt megbeszélve)szerencsémre itt lett gyanus a dolog és nem fizettem ki,nem vettem át,és természetesen nem is utaltam!majd egy ismerősömmel azonnal felhivattam hogy érdeklődjön a telefon után,mikor is közölte hogy még meg van a telefon fel is adja,ugyanazokkal a feltételekkel mint nekem!majd egy kis utána olvasás után tudtam meg hogy nem első esete az emberünknek!
Szóval mindenki figyeljen rá!
PARDI ISTVÁN VÉSZTŐ-i lakos(?) bankszámlaszáma:
FHB bank: 18203473-01441486-10010017
vmint van még egy bankszámla száma ami OTP-s és a fia nevén van PARDI DÁVID néven,sajnos ez a számlaszám már nincsen meg nekem!Remélem tudtam segíteni!

Mo911 # 2015.10.14. 16:22

Sziasztok!

További károsultakat keresek. Én egy ssd-t vásároltam a jófogáson egy Horváth István felhasználónevű embertől. Megbeszéltük előreutalás után küldi nekem az eszközt, de sajnos az eszköz a mai napig nem érkezett meg.

Esetleg ha valaki a következő számlaszámra utalt volna az jelentkezzen már: 11773212-00301686 Horváth Krisztina, vagy ha ezt a telefonszámot kapta volna meg: 06-20/56-57-201.

+

Valaki járt már így:
Jófogás ügyfélszolgálatra írtam, amikor már éreztem, hogy itt átvertek vagy valami nincs rendben. A kérdésem rögtön, hogy az üzenetek meddig maradnak meg? Itt azt a tájékoztatást kaptam, hogy 2 hétig a hirdetés törlése után is megmarad. Csak két hét után törlik.

Itt még próbáltam az eladónak írni, de az üzenetek soha nem mentek el. Írtam ismét az ügyfélszolgálatnak , hogy mért nem mennek el az üzenetek? Itt több dolgot is felsoroltak régi böngésző stb.

Ezekután másnap meg akarom nézni az üzenetet és hoppáré nincs meg. Ismért írok az ügyfélszolgálatnak, hogy mi történt. Itt azt kaptam:
"Amennyiben a hirdetés eltávolításra került az oldalról egyéb okból kifolyólag azon felül, hogy törölte volna a felhasználó, úgy a hozzá tartozó beszélgetés sem lesz már elérhető a Postaládában.". Ezután kértem őket, hogy indokolják, de adatvédelemre hivatkozva megtagadták és tanácsolták forduljak rendőrséghez.

Valaki valami hasonló eset?

Üdvözlettel:
Molnár Ádám

iata # 2015.10.14. 21:41

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy én is egy csalás áldozata lettem...iPad-et hirdettünk meg, amire egy Jeremy Benjamin nevű ember érdeklődött. Mondta, hogy Magyarországon dolgozó külföldi (angolul leveleztünk), a fiának küldjem el Nigériába, kifizeti a szállítási költséget, addig amíg nem ellenőrizték a postázást, a paypal számlán visszatartják a pénzt.
Elküldtem, a pénz nem érkezett meg. Jött egy megtévesztésig valóságosnak tűnő levél a "PayPal"-tól, hogy a számlán van a pénz, de egy külföldi limit miatt nem tudják utalni, ezért küldjek még készpénzt a vevőnek, és ő majd ezt is és a vételárat is visszaküldi,letétben van a pénz.... még ekkor sem tűnt fel, hogy csalás, így utaltam a pénzt Westwrn Unionon keresztül, amit fel is vettek. Persze a pénz nem érkezett meg, az iPad sem jutott vissza.
Felhívtam a PayPal ügyfélszolgálatát, ahol megtudtam, hogy ők sosem tartanak vissza pénzt, és soha nem kérnek WU-os készpénz utalást sem...Ekkor lett nyilvánvaló, hogy átvertek! Tanuljatok belőle, nagyon vigyázzatok!!!

gamer01 # 2015.10.16. 18:26

Tiszteletem!Örömmel közlöm,hogy"karcsi"nevű hírdetővel-alias-Törös Bence-vel az üzletünk rendeződött,ezúton kérek elnézést az érintettől!!!

Ági84 # 2015.10.19. 07:32

Sziasztok!
Szeretném megkérni azokat a kedves embereket, akiket ugyanaz az uriember vert át mint engem, hogy jelentkezzenek, ha még bármilyen adatot tudnak róla, mert fel szeretnénk jelenteni. Ismertetőjelei: műszaki cikkeket (tévéket) árul, tel: 06202969875, számlaszám ahova kéri a pénzt:10918001-00000067-55740000 unicredit Illes Valeria, email címe: jobbani@gmail.hu, valószínűleg valamilyen István, de több nevet használ (Balogh, Jobban). Jófogáson és a Jobaprón is hirdet, utalás utá azonnali ingyen postával. Előre is köszönöm!

Zajciii # 2015.10.29. 11:15

A jófogás.hu-n adtam el RAM-ot és processzort. A megállapo-dás szerint kipróbálás után utalta volna át az összeget. Meg is írta, hogy rendben müködnek. Én küldtem a számlaszámot, de nem utalta a megállapodás szerint. Levélben is kerestem de nem vállaszolt. A megadott telefonszám hívásakor ezen a számon előfizető nem elérhető a válasz.Az oldalon is hírdet és számtech eszközöket keres.
Illés Jószef Egyek-Telekháza Gagarin út 3 a telefonszáma
+36303547894. Ha valaki találkozott már vele kérem, hogy használható telefonszámát adja meg.

janiesmoni # 2015.11.04. 16:51

Sziasztok

A Jófogáson vettem 2015.10.14.-én egy Siemens élvezérelt mosogatógépet ( hirdetésben 29000Ft-ért árulták) mire kihozták 30000Ft lett az ára, mindegy úgy voltam vele hogy az ezrest úgy is odaadtam volna jattnak. Az eladó kiszállítói mondták, hogy csak később kapcsoljam be (az elektronika miatt) ez még érthető is volt. Így vártunk másnapig, amikor is kiderült, hogy a hibátlannak eladott mosogatógép nem jó, orrán-száján folyik belőle a víz! Rögtön hívtam az eladót, mivel 1hónap garanciát ígért a gépre, illetve nem arról volt szó , hogy konyha áztató gépet veszek. Természetesen az eladót nem értem el, csak másnap volt hajlandó nagy nehezen felhívni, de lényeg a lényeg megígérte hogy cseréli. Gondolhatjátok ha ide írok akkor még mindig nálam van a konyha áztató, az eladó telefonszáma azóta megszűnt, de mivel a kiszállító mikor meghozta a gépet megcsörgetett így megvolt a száma. Fel is hívtam, és láss csodát az eladó hölgy vette fel a telefont aki megint mindent meg ígért. Eltelt pár nap megint semmi, ezért megfenyegettem hogy feljelentem a rendőrségen, erre természetesen újabb határidő és ígéret érkezett. Természetesen semmi! A Jófogás szarik a fejemre, nem érdekli, hogy ezek tömegesen verik át az embereket, mivel az autójukon nem csak az én cuccom volt. A rendőrség ( mivel közben feljelentettem a hölgyet) pedig szerintem semmit sem fog tenni.
Ezért mivel sajnos a hirdető nevét és azonosítóját nem tudom, csak azt hogy mosógépeket és mosogatógépeket árul 1 hónap garanciával, megírom a telefonszámokat amiket biztosan használnak!
Ezekkel a telefonszámokkal lévő hirdetésekre és hívásokra figyeljetek mert CSALÓK!!!!!

+36702477987
+36205375947
+36702900691

Vanbajnemkeves # 2015.12.19. 11:48

Hát van baj nem kevés.

Utam keresztezte Meidlinger Péter és Szabadi Miklós Ferenc Mosonmagyaróvár

szlaszám: 10100778-37497900-01003003 Budapest Bank.

Általam ismert felhasználónevei (k): meidpe. szaba62,

Megrendelt áru helyett üres dobozt kapsz. Feljelentés megtörtént, a csalás kimeríti a bűncselekmény fogalmát.

ladyd # 2015.12.28. 18:55

Sziasztok,

sikerült nekem is belefutnom egy karácsonyi lehúzásba. Dec. 22-én találtam jófogáson egy garanciás samsung galaxy tab 3-at, 10.1-es kijelzővel. A leírás kb 2 mondatból állt, az hemzsegett a hibáktól. Lényege az volt, hogy egy hónapja vette karácsonyi ajándéknak, de nem jött be a kedves feleségnek, így megválna tőle bőven áron alul: 26.000Ft. Felhívtam a hirdetőt, aki dávodi lakos, Horváth Józsefnek hívják. Elmondta, hogy azért ilyen olcsó, mert neki már ma kell a pénz a feleségének nyakláncra, ami ennyibe kerül. Kicsit még talán sürgetett is az utalással. (ott már leeshetett volna, hogy itt valami nem stimm) Ennek ellenére elindultam egy óra múlva, és meggyőződve arról, hogy ez a táblagép létezik, bekapcsol, garanciás - át is utaltam a pénzt egy otp-s számlára. A gép azonban mondanom sem kell, hogy nem érkezett meg, az úriember telefonja azóta kikapcsolt állapotban pihen.

Azóta egyébként néztem a jófogást, mert rémlik, hogy 2 hirdetése még volt. Azonban már ezeket sem találom :(

Ha valakinek ismerős a név, a lakhely, a számlaszám, kérem írjon.

TEL: 20/ 960-2931
OTP: 1177336001178812