GYED,GYES, táppénz


anne01 # 2011.11.03. 18:34

sadrika

Két ellátás egyszerre nem jár. Az álláskeresési járadék kizárja a gyes igénybevételét.

anne01 # 2011.11.03. 18:28

mumuska

A férjed a gyermek születésétől gyest igényelhet. Gyes mellett dolgozni csak a gyermek 1 éves kora urán lehet. Tgyást nem igényelhet (bár lehet, hogy ez jövőre változik), de a 168 nap elteltével gyedre jogosult. A gyed igényléshez le kell mondania a gyest. Szintén a gyermek születésétől családi pótlék is jár.

sadrika # 2011.11.03. 16:44

Tisztelt szakértő!Május 10.-én lejárt a gyedem. Regisztráltam a munkaügyi központnál a jobb álláskeresési lehetőség miatt.Ugyan is három gyerekem van. A férjem édesanyja igényelte meg kisfiúnkra a gyest.Én munkanélküli segélyt kaptam 4 hónapig. Mivel nem tudtam elhelyezkedni vissza szerettem volna íratni a gyest a saját nevemre. Az államkincstár vissza akarja fizettetni a nagymama által igényelt gyest.Lehetséges ez? Válaszát előre is köszönöm

mumuska # 2011.11.02. 20:45

Tisztelt Szakértő!

33 éves nő vagyok. Szeretnék gyereket szülni, de csak úgy tudnánk megélni, ha már az első pillanattól a férjem maradna otthon a babával, mert az Ő fizetéséből nem tudnánk megélni. Van erre lehetőség a jogszabályok szerint? Őt megilleti valamilyen ellátás, amíg otthon neveli a gyereket? Mennyi idő után vállalhatna félállást?

Előre is köszönöm a válaszát!

Zsinett # 2011.11.02. 12:49

Tisztelt Szakértő!
31 éves, egy gyermekes nő vagyok.
2008 április közepén várandósan táppénzre írt ki az orvosom.
2008 decemberében megszületett a gyermekem.
Ez évben lejár a GYES, így jeleztem a munkáltatóm könyvelője fele, hogy szeretném tudni a felhalmozódott szabadságok számát, mert a munkába lépésem előtt ezeket szeretném kivenni.
A könyvelő nem tudott semmiféle információval szolgálni, mert a munkáltatóm mindennemű tájékoztatást megtiltott.
Jelenleg próbálom felvenni a kapcsolatot a munkáltatómmal.
Szeretném megkérdezni, hogy kb. mennyi szabadság jár a táppénzes, TGYÁS, GYED-es időszakomra. Szeretném megtudni, hogy a munkáltató mennyiben gátolhatja meg a szabadság kivételét, vagy kifizetését?
Nagyon köszönöm válaszukat!
Tisztelettel!

zsubea830208@freemail.hu # 2011.10.30. 09:02

Tisztelt Szakértő!

A következőkben kérném a segítségét:
Jelenleg gyed-en vagyok 20 hónapos kisfiammal. 2012.márciusában lesz 2 éves.A munkáltatómnál 2007.12.hó óta dolgoztam.Nem tudok vissza menni dolgozni, mert tulajdonos váltás volt, eladták a céget.Az új ügyvezetőt lehetetlenség elérni.Pedig meg kellene hogy szüntesse a munkaviszonyomat, ebben az esetben járna nekem: 1 hónap végkielégítés, 21 nap szabadság megváltás, és még járna egy hónap. Jól tudom?
Hova fordulhatnék ha ezeknek a kötelezettségeknek nem tesz a munkáltató eleget? A fizetésem bruttó 80.000 Ft volt.
Ha vállalnánk a második gyermeket akkor hogyan kapnék ellátást?
A másik kérdésem:
Ha letelik a gyed, akkor hány órában vállalhatok munkát?
Ha 8 órás munkát vállalok akkor le kell mondanom a gyes-t?
Előre is köszönöm a segítségét és hogy figyelmet fordít rám is!

B Csilla # 2011.10.28. 11:58

Tisztelt Szakértő!

Azt szeretném tudni, hogy a táppénzt szabadsággal meg lehet szakítani? Mert van egy térdsérülésem és a cég üzemorvosa ideiglenesen alkalmatlannak nyilvánitott, azzal az indokkal, hogy addig nem dolgozhatok még teljesen felnem épülök, azaz műtét és rehabilitáció.
A másik kérdésem az lenne, hogy táppénz alatt járnak még a bérenkivüli juttatások, és ha megszakítom szabadsággal akkor is jár? Vagy feltétlenül munkával kell megszakítani?

Válaszát előre köszönöm!

leister # 2011.10.27. 12:11

Tisztelt Szakértő!

Jelenleg tartós beteg gyermekemmel vagyok itthon, aki idén október 10-én betöltötte a harmadik életévét. Jelenleg folyamatban van az Államkincstárnál a tartósan beteg gyermek után járó gyes igénylése. 2001. óta folyamatos munkaviszonyom van, jelenleg munkahelyemen fizetés nélküli szabadságon vagyok. Ugyan azt az információt kaptam, hogy teljes munkaidős állás mellett is járna ez a típusú gyes, a körülményeimre való tekintettel itthon maradok a lányommal.
Viszont időközben babát várunk és veszélyeztetett kismama vagyok. A kérdésem az lenne, hogy milyen pénzügyi ellátásokra (táppénz, gyed, stb) vagyok jogosult? Illetve szükséges-e lemondanom a másik gyermek után járó gyes ellátást illetve mikor? Ugyanis az merült fel bennem, hogy - a kapott információk alapján - ha teljes munkaidőben dolgoznék, akkor is járna ez a típusú gyes. Így ebben az esetben is előfordulhatna olyan, hogy a munkahelyemről táppénzre megyek akár csak 1-2 hétre vagy hosszabb időre? Ezek alapján úgy vélem, erről nem kell lemondanom.

Válaszát előre is köszönöm.

teddy87 # 2011.10.26. 13:48

Tisztelt Szakértő!

Jelenleg az első gyermekemmel vagyok GYED-en, ami 2012. április 28-ig jár. Második gyermekemet várom, a szülés várható időpontja 2012. április 14, tehát még a GYED lejárta előtt bekövetkezik. A kisfiam születése előtt szerződéses munkaviszonyom volt, ami még a TGYÁS ideje alatt lejárt, tehát munkaviszonyom jelenleg nincs.
Kérdésem: jelen körülmények között a pici születése után milyen ellátásra vagyok jogosult? kapom-e a GYED-et április 28-ig, ha előbb megszületik?
Válaszát előre is köszönöm.

Dödölle1 # 2011.10.26. 12:10

jutod 2011.10.24. 14:01

Tisztelt Szakértő!

GYED után jelenleg szabadságomat töltöm, 2011. november 1.-től kezdek dolgozni. A munkakezdés előtti héten kétéves kislányom egészségi állapotával kapcsolatban olyan körülmény merült fel, amely nem teszi lehetővé, hogy közösségbe vigyem. Kérdésem az lenne,hogy kérhetem-e újra a fizetés nélküli szabadságot és ezzel egyidőben megigényelhetem-e a GYES-t 3 éves koráig ?Ha ez nem lehetséges, mehetek-e táppénzre, és ha igen, törvényileg szabályozott-e, hogy gyerek mellett mennyi táppénz jár egy évben?

Természetesen a GYES ellátást a gyermek 3 éves koráig -főszabály szerint- bármikor kérheti.

Természetesen ha dolgozik és a gyermeke megbetegszik jogosult un. gyermekápolási táppénzre, amelynek ideje függ a gyermek korától és attól, hogy a gyermekét egyedülállóként, vagy nem egyedülállónként neveli. (Ez utóbbinak a gyermek 3-12 éves kora között van jelentősége)

A jogszabály a GYÁP napok számát gyermekévekben határozza meg, azaz nem a naptári évet, hanem a gyermek születésnapját követő naptól a gyermek születésnapjáig terjedő évet kell nézni a GYÁP jogosultságnál.

Ezzel kapcsolatban a tv. így rendelkezik:

1997. évi LXXXIII. törvény
a kötelező egészségbiztosítás ellátásairól

44. § Keresőképtelen,c) az anya, ha kórházi ápolás alatt álló egyévesnél fiatalabb gyermekét szoptatja;
d)

  1. a szülő, aki tizenkét évesnél fiatalabb beteg gyermekét ápolja és a gyermeket a saját háztartásában neveli

46. § (1) Táppénz a keresőképtelenség tartamára jár, legfeljebb azonban.............b) egyévesnél fiatalabb gyermek szoptatása, illetőleg ápolása címén a gyermek egyéves koráig;

c) egyévesnél idősebb, de háromévesnél fiatalabb gyermek ápolása címén évenként és gyermekenként nyolcvannégy naptári napon át;

  1. háromévesnél idősebb, de hatévesnél fiatalabb gyermek ápolása címén évenként és gyermekenként negyvenkettő, egyedülállónak nyolcvannégy naptári napon át;
  2. hatévesnél idősebb, de tizenkét évesnél fiatalabb gyermek ápolása címén évenként és gyermekenként tizennégy, egyedülállónak huszonnyolc naptári napon át.
Dödölle1 # 2011.10.26. 12:00

boboty 2011.10.24. 15:47

Tisztelt Szakértő!

Azt szeretném megtudni, hogy a tgyás alapjául szolgáló 180 napi figyelembe vehető jövedelembe beleszámít-e az álláskeresési járulék összege?
Köszönettel: P.

Nem, tekintettel arra, hogy a THGY alapjául csak a 2%-os mértékű, pénzbeli egészségbiztosítási járulékalapot képező jövedelem szolgálhat, illetve mivel az álláskeresési járadékból ilyen címen járulék nem kerül levonásra, így ezen ellátás nem számít be a THGY összegébe.

Dödölle1 # 2011.10.26. 11:09

jason665

Az apa GYED-re való jogosultságával kapcsolatosan válaszoltam a THGY topicban.

Ezen túlmenően:

1997. évi LXXXIII. törvény
a kötelező egészségbiztosítás ellátásairól1
a végrehajtásáról szóló 217/1997. (XII. 1.) Korm. rendelettel egységes szerkezetben

Ebtv. 42/A. § (1) Gyermekgondozási díjra jogosult

  1. a biztosított szülő, ha a gyermekgondozási díj igénylését – a gyermeket szülő anya esetén a szülést – megelőzően két éven belül 365 napon át biztosított volt,................és a gyermeket saját háztartásában neveli.

Ebtv. 42/B. § (1) A gyermekgondozási díj legkorábban a terhességi-gyermekágyi segély, illetőleg az annak megfelelő időtartam lejártát követő naptól a gyermeket szülő anya esetében a szülést, egyéb esetben a jogosultságot megelőző 2 éven belül megszerzett biztosításban töltött napoknak megfelelő időtartamra, de legfeljebb a gyermek 2. életévének betöltéséig jár.

1997. évi LXXX. törvény
a társadalombiztosítás ellátásaira és a magánnyugdíjra jogosultakról, valamint e szolgáltatások fedezetéről

5. § (1) E törvény alapján biztosított

  1. az álláskeresési támogatásban részesülő személy,
pazs # 2011.10.25. 09:39

Csak a beleegyezéseddel. Gondold végig, mit szeretnél: továbbra is itt dolgozni (mintha fel sem mondtak volna) vagy az igazadat (azaz jogellenesen felmondtak, annak minden következményével).

Gabesz86 # 2011.10.25. 09:00

Tisztelt szakértő! Mivel jogtalan volt az elbocsátási papír mert táppénzen voltam abban az időszakban amikor kirugtak, bementem és az összes papirom ki volt töltve készen a leszámolásra csak az aláirásom hiányzott erre mondtam nekik hogy ebből biróság lessz és mire haza értem átfutott az agyukon gondolom mert vissza hivtak dolgozni. de ezek után hogy menjen vissza az ember azt mondja amit irt papirt megsemmisitette van ijen?Megtudja ezt semmisiteni? csak úgy?

jason665 # 2011.10.24. 18:30

Tisztelt Szakértők/Válaszadók!
Feleségem jelenleg az első gyerekünkkel Gyed-en van, 2012 májusra várjuk a második gyereket. Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy én mint apa szeretnék Gyed-re menni a gyerek születése után, ezzel kapcsolatban szeretnék információkat szerezni a lehetőségeimről. A tervünk az, hogy amikor a baba megszületik május elején, feleségem lemondja a Gyes-t az első gyerekünkkel és megigényli a Tgyás-t (gondolom a kettőt együtt nem folyósítják). A gond az hogy én pedagógus vagyok, tehát szeptembertől kezdődne az új tanév, viszont nem szeretnék visszamenni dolgozni a fennmaradó 2 hónapra (6 hónap Tgyás). Kérdésem, hogy nem létezik-e olyan hogy rövidített Tgyás, vagy másik lehetőségként működik-e az, hogy én szeptember elején felmondok, két hónapig kapom az álláskeresési támogatást utána megigénylem a Gyed-et? Tehát hogy az álláskeresési tám. ebben az értelemben munkaviszonynak számít-e? Igazából már a baba születése után szeretném megigényelni a Gyed-et, de azt olvastam hogy csak 6 hónap után lehet. Viszont olyat is hallottam, hogy a Tgyást-t a terhesség ideje alatt is meg lehet már igényelni, ha ez igaz, lehetséges-e ezt követően közvetlen a baba születése után megigényelnem a Gyed-et? Tehát azt szeretném tudni hogy ebben az esetben milyen lehetőségeim vannak? Előre is köszönöm a segítséget!

Clone2 # 2011.10.24. 15:04

Tisztelt Szakértő!

Jelenleg GYES-en vagyok. A GYES 2012. május 5.-én jár le.
2011. november 2.-tól új munkahelyen szeretnék elhelyezkedni, viszont így a GYES-t le kell mondanom, valamint a jelenlegi munkahelyemen is fel kell mondjak.
Szeretném tudni, hogy a szabadságmegváltást hogyan és milyen összeggel kell elszámolja a munkáltatóm abban az esetben ha én mondok fel?
2007. január 1. munkaviszony kezdete
2009. április 3.-2009.szeptember 16.-ig TGYÁS,
2009. szeptember 17.-2011. május 5.-ig GYED,
2011. május 6.-2012.május 5.-ig GYES
2009-ben 3-om nap szabadságot vettem ki.
2009-ben az alap szabadságom: 26 nap pótszabadság 2+2nap a gyermekeim után.

Várom válaszát!

pazs # 2011.10.24. 13:47

A gyes nem munkaviszony és nem is jogosít az újabb terhesség alatti ellátásokra.
Hogy mi a teendő? Próbálj meg szociális segélyt szerezni, ha rászorulsz.

boboty # 2011.10.24. 13:47

Tisztelt Szakértő!

Azt szeretném megtudni, hogy a tgyás alapjául szolgáló 180 napi figyelembe vehető jövedelembe beleszámít-e az álláskeresési járulék összege?
Köszönettel: P.

sziszko22 # 2011.10.24. 13:19

Tisztelt szakértő!

Segítségét kérem,középiskolai érettségi után mentem szülni!Most második babámmal vagyok terhes,a gyesem lejárt október 13-mal és január végén megyek szülni a második babámat!A köztes időt tudom hogy fizetnem kell a tb-t és azt szeretném kérdezni,hogy ilyenkor semmi féle támogatás nem kapok?Hiszem 3 évig gyes volt a munka viszonyom!Ilyenkor mi a teendő?

Válaszát várom!

jutod # 2011.10.24. 12:01

Tisztelt Szakértő!

GYED után jelenleg szabadságomat töltöm, 2011. november 1.-től kezdek dolgozni. A munkakezdés előtti héten kétéves kislányom egészségi állapotával kapcsolatban olyan körülmény merült fel, amely nem teszi lehetővé, hogy közösségbe vigyem. Kérdésem az lenne,hogy kérhetem-e újra a fizetés nélküli szabadságot és ezzel egyidőben megigényelhetem-e a GYES-t 3 éves koráig ?Ha ez nem lehetséges, mehetek-e táppénzre, és ha igen, törvényileg szabályozott-e, hogy gyerek mellett mennyi táppénz jár egy évben?

jutod # 2011.10.24. 12:00

Tisztelt Szakértő!

GYED után jelenleg szabadságomat töltöm, 2011. november 1.-től kezdek dolgozni. A munkakezdés előtti héten kétéves kislányom egészségi állapotával kapcsolatban olyan körülmény merült fel, amely nem teszi lehetővé, hogy közösségbe vigyem. Kérdésem az lenne,hogy kérhetem-e újra a fizetés nélküli szabadságot és ezzel egyidőben megigényelhetem-e a GYES-t 3 éves koráig ?Ha ez nem lehetséges, mehetek-e táppénzre, és ha igen, törvényileg szabályozott-e, hogy gyerek mellett mennyi táppénz jár egy évben?

pazs # 2011.10.24. 12:00

Gabesz: mindegy, hogy aláírod-e, mert ez egyoldalú nyilatkozat, ellenben ha tényleg beteg voltál, akkor irány a bíróság. Ugye a munkáltatód tudta, hogy betegállományban vagy?

mili86 # 2011.10.24. 11:41

Tisztelt Szakértő!

02.21-én megszűnt a munkaviszonyom, 03.24-én szültem, majd kb egy hónap múlva igényeltem a TGYS-t, ami most lejárt. Kérdésem az, hogy a Gyedre jogosult vagyok? A munkaviszonyom megszűnése és a szülés között nem telt le a 42 nap.
Köszönöm!
Mili

Gabesz86 # 2011.10.24. 10:01

Tisztelt Szakértő! Egy olyan kérdésem lenne ha én betegállományban vagyok 21.től és a munkáltató 21.re kitöltött nekem egy felmondó levelet azonnali hatállyal, arra hivatkozva ,hogy akadályoztam a munkafolyamatot,?Ezt így fogadjam el hát beteg sem lehet az ember?Kérek szépen valami javaslatot mi tévő legyek alá irjam ?

pazs # 2011.10.24. 07:57

Gyes, gyed, táppénz?
A fenyegetés ellen sokat nem tudsz tenni, jogi módszerek meg nemigen vannak erre.