Jogász Póker


Impossible # 2010.07.27. 13:45

Igen, de ha túl nagyot nyitok, valószínűbb, hogy dobnak, mint ha kisebbet nyitok, szóval a nyitásméret az eszköz az értékért nyitás céljának eléréséhez, nem?

Egyébként:

"To celebrate your big day Club PKR invites you to an exclusive $365 birthday freeroll on Saturday at 13:00 GMT.

We've also added three tickets to $250 Premium Freerolls and two tickets to $1,000 Premium Freerolls to your account.

Best of luck today and throughout the year!"

Az a probléma, hogy elutazom, és szombaton emiatt nem tudok részt venni. Amúgy meg nagyon béna vagyok freerollokon, én cash game-játékos vagyok. Szóval küldhettek volna inkább bónuszt vagy pénzt... Kár, hogy ezek a jegyek nem átruházhatók, odaadnám.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.07.27. 11:28

Az értékért nyitás nem nyitásméretet jelent. Egyszerűen azt fedi, hogy úgy gondolod, nálad van a legjobb lap, azért hívsz, hogy többet nyerjél. (Nagyon ritkán jelenik meg tisztán, a védelem mint cél szinte mindig ott van mellette.)

Impossible # 2010.07.26. 13:06

értékért nyitás alatt azt értem, amikor azért nyitok kisebbet, h ne dobjanak, így több pénzre tehetek szert

egyébként a kezdőkéz-táblázat finomhangolását a PS tanítja, szerintük jól jöhet az értékért nyitás meg egyebek is, amik a kezőkéz-táblázatban nincsenek benne

Kovács_Béla_Sándor # 2010.07.26. 07:00

Azt, hogy a kezdőkéz táblázat és a kidolgozott stratégia mögött többmillió leosztás és tucatnyi profi tapasztalata, tudása van. Nem kellene eltérni tőle. SSS-ben különösen nem. Hiszen ott a várható hasznod 2-3 bb/100; egy rossz döntéssel olyan nyolc-tízórai munkád eredményét teheted tönkre. (Egyetlen hibás preflop limpelés is egy órai profitodat jelenti, akkor is, ha tööbet nem fektetsz be.)

Mit nevezel "értékért nyitásnak"? MIntha nem egészen helyén használnád a kifejezést.

Impossible # 2010.07.26. 04:01

Most, hogy nem teljesen a kezdőkéz-táblázat alapján játszom, és csinálok pl. értékért nyitást, meg ha betalálok valamit flopon, néha akkor is csekkelek, valamivel szórakoztatóbb a játék, viszont lehet, hogy ha szorosan tartanám magamat a kezdőkéz-táblázathoz, akkor ide-oda ingázó, hosszabb távon nullszaldós játékos helyett lehetnék stabilan nyerő, nem tudom; ezeket a finomhangolásokat precízen kellene tudni csinálni ahhoz, hogy hosszú távon is nyereséges legyen a játék, és ha az eredményemet nézem (nem nyerek stabilan), akkor az azt jelzi talán, hogy rosszul alkalmazom a finomabb technikákat. Te mit gondolsz erről?

Impossible # 2010.07.25. 02:09

Party-tól kaptam egy 10, meg egy 75$-os bónuszt, azzal a szöveggel, hogy menjek vissza hozzájuk... visszamentem. :D
A 10$-ért kell 60 pontot teljesíteni 90 napon belül (most ezt csinálom), a 75$-ért pedig 225 pontot 90 napon belül. Elkezdtem kijátszani a 10$-osat, NL2-n. Így az első napon csináltam belőle 11$-t, néhány órás játékkal. Egy idő után felmegyek majd NL4-re. Ezen a limiten nagyon lassan megy, és tele van olyan játékossal, akik teljesen érthetetlen módon viselkednek (pl. ha semmit sem talál be, akkor is tolja be a zsetont, egészen a terítésig, és akkor rájön, hogy vesztett, de van, amikor meg ugyanilyen érthetetlenül nyer).

Kovács_Béla_Sándor # 2010.07.22. 16:43

Nem kell ahhoz jelszó. Pontosabban nem a HM-hez kell, hanem az általa kezelet adatbázishoz. Azt a jelszót viszont te adod - vagy adtad meg - és csak a HM első futásához kell, aztán többet nem. (Egyébként elsőre a Fáni is ugyanúgy kéri.)

Ha van informatikus ismerősöd, öt perc alatt megcsinálja neked, tán még telefonos távirányítással is. A kulcsszó: PostgreSQL .

Impossible # 2010.07.21. 15:27

A HM-t 1x letöltöttem, nem volt hozzá jelszó, anélkül meg nem engedett belépni. Elefántot nemtom h kell etetni. :D SSS-t már nagyon unom, de mindegy, inkább profi leszek abban, az viszonylag egyszerű, és nem járok vele rosszabbul, mint BSS-sel. Csak ha azt nézzük, hogy a póker hobbi, akkor az SSS nagyon nem az. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2010.07.21. 04:38

A PS oldalán le tudod tölteni az Elefánt ingyenes pórbaverzióját. Ha megeteted vele a lementett leosztásokat, akkor megmondja, hány leosztást játszottál. (Meg sok más egyebet is.) Vagy Holdem Managernek is van sharever verziója.

Impossible # 2010.07.20. 21:56

Egyébként hány leosztást játszhattam eddig kb? Fogalmam sincs. Nincs programom, ami számolja.

Impossible # 2010.07.20. 21:55

"De te tudod."

Szerinted miért kérdezlek? Mert tudom? :D Akkor maradok az SSS-nél, csak azt már nagyon unom.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.07.20. 15:30

Persze. Mai napig nem merészkedem az SH asztalokra. Az egy másik játék.

Ráérsz áttérni a BSS-re 100 ezer leosztás után. El sem hiszed, mennyivel nehezebb. De te tudod.

Impossible # 2010.07.19. 06:53

Hát gondolom, egy idő után rá lehet térni BSS SH-ra, csak előbb azt is jobb full ringen, nem?

Kovács_Béla_Sándor # 2010.07.19. 06:01

Ha van 1/2 centes asztal, akkor ott éppenséggel már lehet 50 dollárral BSS-t játszani. (25 beülő) Bár pont az ipokernél a 2 centes asztalokon is 5$ a max beülő. Ahhoz viszont már tényleg kevés 50$.

Azért 10 fős asztalon a BSS sem egy kalandpark. A lapok 15%-nál többet ott sem játszhatsz meg.

Impossible # 2010.07.19. 02:17

Na hát megnéztem a BSS-t részletesebben, az elég durva stratégia. Annyiból jobban tetszik, hogy nem kell mindenáron várni a jó lapokat, és gondolkozni is lehet, mit csináljak, nemcsak gépként nyomom. Az szerintem nem igaz, hogy nincs benne több akció, mint SSS-ben (ezt mondja PS oktatóvideo), hiszen sokkal több lapot meg lehet játszani. Most már bele is kezdhetnék, csak most meg pénz nincs. Van a bet-en 50, amit ki kellene játszanom, de az eléggé kevés a BSS-hez, nem? Viszont SSS-hez tényleg nem valami jó a bet. Nem tudom, eddig hány kezet játszhattam meg, szerinted? Talán 10 ezer már megvan, épp egy éve kezdtem pókerezni, bár az igaz, hogy nem játszottam valami sokat.

Impossible # 2010.07.16. 19:08

Én meg így gondoltam.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.07.16. 06:44

Jani épp fordítva gondolta. :)

Impossible # 2010.07.14. 15:05

Szia jani!

te is szoktál játszani? Szólj, ha küldjek meghívót, nyersz rajta 50 dollárt.

jani_3069 # 2010.07.14. 09:59
Impossible # 2010.07.09. 19:34

kbs,

PKR állandóan bszogat engem valami duplázós akcióval, most is kaptam egy levelet... de nem tudom kihasználni, mert nincs pénz a számlámon (kb. fél dollár maradt a kivétek után). Arra gondoltam, megszponzorálhatnál mégegyszer, aztán ha nyereséges leszek (sztem az leszek, eddig is az voltam), akkor utalok át belőle. De jó lenne a hívd meg a barátodat program keretében is, ha lenne tipped, ki a bánatot hívhatnék meg. Szal neked ez mennyire pálya? Gondolom nem nagyon... de azér megkérdeztem, hátha. :)

Impossible # 2010.06.26. 15:24

Annyit értek már belőle, hogy kellene hozzá pénz. :DD

Impossible # 2010.06.26. 15:16

Na átküldtem. Elmagyarázhatnád, mi ez, én annyira nem tudok angolul... (még mindig nem). :D

Impossible # 2010.06.26. 15:08

De mi az a reload bónusz? Kb. 2 dollárom maradt (a többit kivettem), most ezzel mit tudok kezdeni? Kellene legalább 50 dollár, a barát programmal meg is tudnám szerezni, de nem ismerek snekit, aki teljesítené a feltételeket. Ok, átküldöm, remélem, az nem szabályellenes. :)

Kovács_Béla_Sándor # 2010.06.26. 07:22

Két reload bónuszt kaptál egyszerre. Az 100%-os, a másik csak 50 - de lehet, hogy az utóbbihoz kevesebb pontot kell csinálni dolláronként.
A részletes feltételeket az emil alján tudod elolvasni. Átforwardolhatnád.

Impossible # 2010.06.25. 23:06

Kaptam 2 e-mail-t is a pkr-től. Te érted, hogy most akkor mi van?

1. It's back and it's BIG - grab your 100% bonus and get anything from $10 to $600 free*.

That's an easy double-up for you to enjoy at your favourite poker room! Use bonus code: DOUBLEMONEY now to claim your free cash!

2. PKR isn't just the most advanced poker room in the world, it's also the most rewarding. That's why we're offering a select group of players the opportunity to claim a fantastic 50% reload bonus, worth up to $200 on your next deposit!

Claiming your bonus is easy. Deposit $50 in your PKR account before 02 July 2010 using the bonus code PKRACEKING to claim your free chips*.