Jogi Fórum - találkozó


Impossible # 2008.11.12. 12:26

Gyula,

honnan tudod a nevemet?

Legislator # 2008.11.12. 12:32

Nem tudom.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2008.11.12. 12:51

Gyula,

ne próbáld megetetni velem, hogy véletlenül találtad el. :D Ha így lenne, akkor lottóznál, és már többször elvitted volna a főnyereményt, és nem jogifórumoznál, hanem egy mediterrán medencében élvezndé az életet. (És most nehogy azt írd erre, hogy épp onnan fórumozol...) Szóval félretéve a poénkodást, örülnék, ha megírnád, honnan tudod. Ha nem vagy képes megmondani, sajnos nem fogok tudni beszélni Veled a továbbiakban.

Legislator # 2008.11.12. 13:00

Miért kell azt látnom, hogy folyamatosan a saját nevemen szólítasz? Erre soha nem hatalmaztalak fel. A fórumokban mindenkit nickname-n szólítunk. Ha erre megfelelően válaszolsz, és azt veszem ki, hogy nem rossz szándékkal neveztél néven (előbb, mint hogy én ráhibáztam volna a nevedre), akkor majd én is adok egy indokolt, kifejtőbb választ.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2008.11.12. 13:09

Leg,

miért neveztelek volna néven rossz szándékkal? Szerintem jól elbeszélgettünk, semmi okom nem volt rosszándékúnak lenni. (Nemis voltam az.) Egyébként azért gondoltam, hogy simán szólíthatlak a neveden, mert korábban a saját neveden fórumoztál, azt pedig - még most is - mindenki láthatja. Szóval ha vállalod, hogy teljesen nyilvánvalóan Rád lehet ismerni fórumon, akkor nem értem, most miért baj, hogy a neveden szólítottalak. Ráadásul nem kifogásoltad, sőt azt írtad, hogy Neked is tetszik a neved (ezzel utalva arra, hogy nem probléma, hogy így hívtalak fórumon). Ha mégis probléma, akkor továbbrais Leg.-nek hívlak, nem tudhattam, hogy nehezményezed. Remélem, megfelel a válaszom, és most Te is válaszolsz a kérdésemre, hogy honnan tudod a nevemet.

Legislator # 2008.11.12. 13:18

Ami korábban volt, az korábban volt. Most meg most van. Nem gondoltam, hogy nem jössz rá magadtól is, hogy nem helyes másokat az anyakönyvi utónevükön szólítani. Nem az az első dolgom, hogy felelősségre vonjalak, hiszen eddig kitűnően elbeszélgettünk. Akit egyszer a farkas megharapott, a kutyától is fél. Már ha érted, mire gondolok.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2008.11.12. 13:25

Leg,

mondom, nem szólítottalak volna, ha Te nem írtad volna már ki csomószor fórumra, ÉS nem hagytad volna ott abban a tudatban, hogy még most is ismert a neved mindenki előtt. A most az valóban most van, de ha Neked ez ennyire fontos, akkor töröltethetted volna a korábbi hozzászólásaidat. Szóval az összes körülmény fiygelembevételével arra lehet következtetni, hogy nem baj, ha a valódi neveden szólítalak. De most akkor tisztáztuk, nem szólítalak azon a továbbiakban. Viszont - ahogyan ígérted - én is kérem a választ.

Legislator # 2008.11.12. 13:28

A két személy szerintem nem azonosítható. Jó okom volt rá, hogy ne a saját nevemen írjak. Én már feleltem ugyan, de ha ez kevés volt, inkább írok egy mailt, ha ez így megfelel. Megfelel?


Sunshine after the rain.

Impossible # 2008.11.12. 13:34

Megfelel.

Legislator # 2008.11.12. 13:42

Ment egy mail a nemesi címet is magában foglaló előtagú mailcímedre.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2008.11.12. 13:48

Ok, megkaptam.
Még mindig nem világos, mi a szar van. És mi ez???:

"Ment egy mail a nemesi címet is magában foglaló előtagú mailcímedre."

Milyen nemesi cím??? Miről beszélsz? Totál nem értem, mi van!

Legislator # 2008.11.12. 13:48

Úgy pontosabb, hogy nemesi címet is jelentő kifejezést magában foglaló szót tartalmazó előtagű mailcímedre...


Sunshine after the rain.

Impossible # 2008.11.12. 13:50

Leg, ne ködösíts már, írd le világosan!

Legislator # 2008.11.12. 13:52

Nemesi címek voltak:

  • Báró
  • Őrgróf
  • Gróf
  • Herceg

Azonfelül vannak főhercegek, nagyhercegek itt-ott.

Csak nem akartam ideírni a mailcímedet, próbáltam körbeírni, nehogy még ezen is besértődj, és a torkomnak ess (virtuálisan). Nincs harag:-)))?


Sunshine after the rain.

Legislator # 2008.11.12. 13:52

Mi nem világos?


Sunshine after the rain.

Legislator # 2008.11.12. 13:53

Jobban szeretek face-to-face kommunikálni:-).


Sunshine after the rain.

Legislator # 2008.11.12. 13:56

Itt vagy még, Impi?


Sunshine after the rain.

Impossible # 2008.11.12. 14:04

Mi az, hogy egybevágott a megérzéseddel? Milyen megérzéseddel? (Honnan volt Neked megérzésed???) Egyébként azt hittem, hogy az az oldal valami tinilányé...kicsi a világ. lol

Legislator # 2008.11.12. 14:09

Nem tudom, kié az oldal.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2008.11.12. 14:13

A kiként nem fontos.


Sunshine after the rain.

Csipke # 2008.11.12. 14:24

Mély tisztelettel kérek elnézést a szócsatázóktól, de elvesztettem a fonalat a jogi fórum talival kapcsolatban.

Mindenekelőtt az érdekelne, hogy megjelenni csak meghatározott hozzászólás-szám felmutatásával lehet (minekutána újnak számítok ezen a fórumon) avagy minden újoncot szívesen fogadtok.

Na, ha érkezik valami - újoncokra kedvező - pozitív válasz, úgy felteszem a következőt is.

Pá, :)


Csipke

Csipke # 2008.11.12. 14:25

Mármint kérdést. :)))


Csipke

Legislator # 2008.11.12. 15:17

Szerintem semmi akadálya a csatlakozásnak, ha a kollegák is egyetértenek.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2008.11.12. 15:44

Ja, azt hittem már, hogy a tiéd az oldal. Akkor csak véletlenül pont te is megnézted?

Impossible # 2008.11.12. 15:45

Ja, azt hittem már, hogy a tiéd az oldal. Akkor csak véletlenül pont te is megnézted?
És kérdeztem, hogy milyen megérzésed volt... SZÓVAL???