Külföldi rendszám-magyar vezető


Kassad # 2012.04.24. 17:08

Tehát válaszolj, mitől barbár mocsár Magyarország, ha a szupernyugaton is ez van. Vagy miért nem nyugat Spanyolország és Ausztria?

Kassad # 2012.04.24. 17:00

Azt is írd meg, hogy miért nézed le a nyugdíjasokat.

Kassad # 2012.04.24. 16:59

Tehát válaszolj, mitől barbár mocsár Magyarország, ha a szupernyugaton is ez van. Vagy miért nem nyugat Spanyolország és Ausztria?

Kassad # 2012.04.24. 14:39

Valamint aki új még itt annak:

Nándy azért jár ide, hogy akadályozza a társalgást a külföldi rendszámmal való autózásról. Ezt ő maga is kimondta. Teszi ezt azért, mert neki csak egy ezeréves szar merdzsója van - míg mások, akik szerinte maffiózók - szlovák meg német bérelt autókkal autóznak. Így most kitalálta, hogy amit csak lehet megtesz, hogy zavarja őket abban, hogy megtudják, hogyan használhatják a kocsijukat...

Kassad # 2012.04.24. 14:11

Aki új még itt, annak:

Nándy következőt tévedte ide a minap:

"mivel az EU-ban erre nincs szükség SEHOL MAGYARORSZÁGON KÍVÜL. Soha, sehol nem kérték, hogy pecsétes papírokkal, az ország nyelvére lefordítva igazoljam, hogy Krakkóban élek."

Én erre ezt írtam:
A törvényt az osztrák példa alapján hozták :)
A finneknél hamarabb volt a külföldi cégautózás, csak ott nem szlovákia volt a "másik ország", de ugyanúgy ráugrottak a tartósbérlésre.

illetve ugyanabban a hsz-edben:

"Spanyoloknál a spanyol rendőr nem kért pecsétes spanyol nyelvű igazolást erről pl."

erre én akkor ezt írtam:
Jól olvasol épp tegnap írtam, hogy a Spanyoloknál a Kanári Szigeteki rendszámra ugranak ugyanígy.

Az a baj, hogy a szokásos módon, amikor Nándy téved próbál tovább siklani, mintha meg sem történt volna.

Tehát válaszolj, mitől barbár mocsár Magyarország, ha a szupernyugaton is ez van. Vagy miért nem nyugat Spanyolország és Ausztria?

Kassad # 2012.04.24. 13:10

Tehát válaszolj, mitől barbár mocsár Magyarország, ha a szupernyugaton is ez van? Vagy miért nem nyugat Spanyolország és Ausztria?

Kassad # 2012.04.24. 12:39

Olyan jó idejönni és látni, hogy ez a lúzer folyamatosan bebizonyítja, hogy ugyanaz a háromszor kimoderált user negyedjére is :)

Az meg még jobb, hogy ilyen jót lehet rajta röhögni, hogy hány óra munkája veszik szemétbe, minden egyes alkalommal, hiába szólongatja itt a moderátort :)

StefanAti # 2012.04.24. 12:33

Nem elhiszem, csak egyedul neked van ilyen szanalmasan gagyi humorerzeked! Tudom, h ezt is lenezoen mondod, de nem az, hanem gagyi....

StefanAti # 2012.04.24. 11:23

Na vajon ki az aki már korábban is ajánlgatott olcsó eredeti Rolexet? Igen talált, Jogibece volt!!!

Minél többet erölködsz, annál többször bizonyítod, hogy ki is vagy te valójában!!! :-)

StefanAti # 2012.04.24. 10:37

Legalább egy önálló gondolatod lenne, de az sincs.
Nem vagyok Kassad. Azért hajtod ezt folyamatosan, mert mindkettőnk szerint egy szánalmas kis senki vagy, aki itt próbálja játszani a kiskirályt, mert az életben soha nem sikerült elérnie semmit....

Ha mi tudjuk, hogy te vagy Jogibeceshohatmocsi, akkor mi is biztos ugyanazok vagyunk. Ha téged töröltek, akkor töröljenek már minket is....
Na ez a tipikus kispolgári viselkedés... Ha neked nem jó, akkor ne legyen már másnak sem jó.

És ezt az irigy viselkedést te is leírtad a "szánalmas irigy magyarokról", pedig pont te csinálod ezt itt mindenki előtt...

Mohács # 2012.04.24. 10:30

Folyamat, avagy észak felé még a hivatali ügyintézés is lefagy az éghajlat miatt…

  • Az ombudsmantól kapott levelet ami tartalmazza mint a jogszabály ombudsmani értelmezését mint a tanácsokat a beszerzendő dokumentumokkal kapcsolatban eljuttattam a Nagykövetségre.
  • A külképviselet dolgozói a z ombudsmani levelet (ajánlást) továbbküldték a külügynek Budapestre értelmezés és véleményezés végett. Az értelmezés és véleményezés még folyamatban van. :)
  • Telefonon beszéltem az Anyakönyvi Hivatal illetékesével Mohácson. Szűkebb pátriárkámból is azt a felvilágosítást kaptam, hogy a lakcímjelentő lap 31.kódja alatt ideiglenes külföldön tartózkodást kell bejelentenem a külképviseleten keresztül (konzul). (Ezt csak személyesen lehet megtenni akár otthon, akár a külképviseleten.) Viszont az ombudsmani ajánláson ök is „fennakadtak”. Az Ombudsmani Hivatal tájékoztatása szerint ui. arra is lehetőség van, hogy a helyi magyar konzulátuson kérelmet myújtsak be arra, hogy a magyar lakcímkártyámba kerüljön feltüntetésre a finnországi lakcímem. :)
  • Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy az egyik törvényalkotónak (törvénymódosítónak) is megírtam aggályaimat a rendelettel kapcsolatban továbbá kértem, hogy vegyenek figyelembe más körülményeket is ha remélhetőleg mihamarabb szándékukban áll változtatni a törvényen. A választ természetesen azóta is várom. :)

Az összhang kissé hiányos. Az idő meg csak múlik...
(A hazaútig még van idő, addig az autópályadíjat is le tudom rendezni...)

StefanAti # 2012.04.24. 09:59

Nándy

"viszont eléggé nyomasztó volt az ország. Mindenki panaszkodott, mindenhol ELADÓ és KIADÓ feliratok, az a pár üzlet, ami még üzemel, európai áron próbál magyar fizetésből élőknek bármit is eladni. Szánalomra méltó."

Apukád elég rossz helyen lakhat, bár a panel lakótelepeken elhiszem, hogy mindenki panaszkodik.
Gondolom nem voltál a belvárosban, ahol a Porsche szalon nem győzi kiszolgálni az ügyfeleket, meg ahol a plázák meg az Andrássy út tele vannak vásárlókkal.

"Kedves Moderátor, ha ugyan létezik ilyen: Kassad "munkásságát" kérem díjazza végre"

A szánalmas életeden kívül, amibe akkor történik valami, mikor egy fórum próbálod elhitetni, hogy Aston Martinnal jársz, láthatóan az frusztrál téged legjobban, hogy csak téged töröltek innen már 3x is, mást még nem.
Lehet át kellene gondolnod, hogy nem mindenki más hibás, hanem veled lehet valami gond.
Sok "új" viccet ismersz, tudod van az is, mikor valaki szembe megy az autópályán......

Fantomas1 # 2012.04.24. 09:12

Nándorfehérváry,

Üdv. ismét. Kb. két hétig nem voltam itt. Látom rengeteg hsz. született, majd visszaolvasgatok, ahogy időm lesz.

Franciaország családi körben nagyon klassz volt. Remélem a Te utad is sikerült.

Fantomas1 # 2012.04.24. 09:02

Mohács,

Hát nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Röhej, de nekik valszeg nagyon szomorú.

Nincs nagyvonalúság, kivétel, nincsenek tekintettel semmire. Hogy akarunk így Európához tartozni?

De nincs igazság, sőt jogszolgáltatás sem már. Ez a ma magyarország!

http://www.antalffy-tibor.hu/?…

Kassad # 2012.04.24. 08:52

Tehát válaszolj, mitől barbár mocsár magyarország, ha a szupernyugaton is ez van. Vagy miért nem nyugat Spanyolország és Ausztria?

Kassad # 2012.04.24. 07:22

Némi GMAT logikával arra jutottam, hogy Nándy - aki napnál világosabb, hogy Mocsi-jogibece-Shohat, hiszen ugyanazt a hülyeséget fossa, ugyanazzal a szánalmas szókinccsel, ugyanúgy átugorva a kérdéseket, amik a sorozatos tárgyi tévedéseire vonatkoznak, mint ha ott sem lennének, eközben izzadtságszagú módon próbálva villogtatni a senkit sem érdeklő általános műveltségét - valójában egy pesti panelban ücsörög és bosszantja, hogy egy ezeréves szar merdzsója van, míg mások, akik szerinte maffiózók szlovák meg német bérelt autókkal autóznak. Így most kitalálta, hogy amit csak lehet megtesz, hogy szétkúrja a fórumot, ami a segítségükre lehetne abban, hogy azok használhassák a kocsijukat...

Ügyvédet pedig csak akkor látott, amikor elhagyta az asszony...

Ja és a faterja egy portás.

Kassad # 2012.04.24. 07:13

Itt csak a te füled süket.

Tehát válaszolj, mitől barbár mocsár magyarország, ha a szupernyugaton is ez van. Vagy miért nem nyugat Spanyolország és Ausztria?

StefanAti # 2012.04.24. 01:22

Nándy
Senki nem kíváncsi a GMAT tesztre, újra félrebeszélsz! Arra vagyunk kíváncsiak, amit Kassad kérdezett!

Egyébként mi ujság az ügyvédeiddel? Leértek Pécsre? Végül gyalog mentek?

Kassad # 2012.04.23. 21:46

Nyugodtan válaszolj.

Kassad # 2012.04.23. 21:39

Biztos elfelejtetted, felfrissítem az emlékeidet. A következőt tévedted ide a minap:

"mivel az EU-ban erre nincs szükség SEHOL MAGYARORSZÁGON KÍVÜL. Soha, sehol nem kérték, hogy pecsétes papírokkal, az ország nyelvére lefordítva igazoljam, hogy Krakkóban élek."

Én erre ezt írtam:
A törvényt az osztrák példa alapján hozták :)
A finneknél hamarabb volt a külföldi cégautózás, csak ott nem szlovákia volt a "másik ország", de ugyanúgy ráugrottak a tartósbérlésre.

illetve ugyanabban a hsz-edben:

"Spanyoloknál a spanyol rendőr nem kért pecsétes spanyol nyelvű igazolást erről pl."

erre én akkor ezt írtam:
Jól olvasol épp tegnap írtam, hogy a Spanyoloknál a Kanári Szigeteki rendszámra ugranak ugyanígy.

Mostmár tudod. Az a baj, hogy a szokásos módon, amikor tévedsz próbálsz tovább siklani, mintha meg sem történt volna.

Tehát válaszolj, mitől barbár mocsár magyarország, ha a szupernyugaton is ez van. Vagy miért nem nyugat Spanyolország és Ausztria?

Kassad # 2012.04.23. 20:52

Tehát miért nem nyugat Ausztria, és Spanyolo. ?

Kassad # 2012.04.23. 19:13

Biztos a fater zsebébe dugdosott borítékok csörgése nyomja el...

De ne aggódj nem adom fel:

Tehát miért nem nyugat Ausztria, és Spanyolo. ?

Kassad # 2012.04.23. 18:51

Tehát miért nem nyugat Ausztria, és Spanyolo. ?

Kassad # 2012.04.23. 18:25

Megint többesszámban beszélsz, pedig egyedül vagy. És nincsenek barátaid.

Tehát miért nem nyugat Ausztria, és Spanyolo. ?

Kassad # 2012.04.23. 18:17

Na ez az igazi óvodás stílus...

Tehát miért nem nyugat Ausztria, és Spanyolo. ?