Banki hitelek


Sherlock # 2013.01.28. 17:06

A hirdetményben van a kamat, nem az ászf-ben.

bekic # 2013.01.28. 17:22
apocalypto # 2013.02.01. 08:54

"Rendkívüli Állapotok - Tisztelt honfitársaim, a kör bezárult!

A Bankok csaltak! A hatályos törvényeket kijátszva és megkerülve olyan pénzügyi konstrukciót adtak el kölcsönként az embereknek, amely nem felelt meg a kölcsön jogi kritériumainak. A Közjegyzők mindezt szó nélkül közokiratba foglalták, a Kormányok és az Állami Felügyeleti Szervek mindezek felett szemet hunytak.

Az ULTIMÁTUM LEJÁRT, érdemi kapcsolatfelvételi szándéknyilatkozat nem történt. A rendkívüli állapotok rendkívüli lépéseket követelnek!"
http://hitelvilagstadium.blogspot.hu/…isztelt.html

wers # 2013.02.01. 08:56

könyörgöm be ne rakd még több topikba, egyszer is elég

wers # 2013.02.01. 08:57

de berakta

bloemen # 2013.02.04. 12:18

SOS!!Jo napot/Sziasztok! A segitsegeteket kernem a mamam penzintezettel kapcsolatos vitas ugyeben.Idezem a bank valaszat:"On ( datum) folyoszamla hitelszerzodest kotott 55 000 Ft osszegre.Ugyanezen a napon hitelkerete megnyitasra kerult,es 54 ezer Ft hitel folyositasa is megtortent.On a folyoszamla hitelkeretet a folyositas napjatol folyamatosan hasznalja,az azota szamlajara beerkezett osszegeket mindig, szinte teljes osszegben felveszi,igy az igenybevett folyoszamla hitelenek kerete nem csokken."
Az a problema ebben, hogy igen, volt, amikor igenybe vette a hitelt, de azt mindig vissza is kellett fizetnie, a szamla ki lett egyenlitve mindenkoron.Tavaly hirtelen egyik honapban raterheltek a szamlajara 55 000 Ft-ot, amikor nem vett fel tobb osszeget, mint amennyit en utaltam neki. Tehat nem ertem!
Lehetseges az, hogy aki ezzel a penzintezettel kot szerzodest ( alapbol) 55 000 Ft-al "konnyitenek"rajta?Mert en mashogy ( nem jogi diplomaval rendelkezem, ezert is irok ide) nem tudom ertelmezni. A BBThez kuldom el a kerelmet, ha eselyes az ugy.
Koszonom szepen elore is a figyelmet, es tanacsokat, otleteket!!!!