Társkeresőre feltevés


Dr.Attika # 2016.06.30. 18:41

Kedves Lujzi!
Igazából semmit. Az illető elérte célját. Ön aggódik. Lépjen tovább.

Lujziiii # 2016.06.23. 06:31

Kedves Jogi Fórum! Olyan problémával fordulok Önökhöz, hogy Május elején kaptam egy telefon hívást, egy ismeretlen személytől, aki egy társkereső oldalon talált meg.Nem voltam és nem is vagyok ilyen oldalon fenn. A beszélgetés alatt ki derült, hogy valaki készített egy profilt rólam, a képeket a Facebookról szedte le. Folyamatos bejelentkezésben volt és a nevemben írt minden férfinak, sőt sajnos sex telefon címmel a telefonszámomat is meg adta. Még két ilyen hívásom volt, ugyan ilyen témával, hiszen az aki készítette a profilt rólam, az írta, hogy sex telefonnal várom a hívásod.Le írta mit hogy szeretnék, hogy csinálnék. Persze semmiről semmit nem is tudtam. Rendőrségen meg tettem a feljelentést, de közölték, hogy mivel Amerikában van az oldal központja, így nincsen hatókörük onnan le kérni bármi féle infót.Ráadásul már törölt is az illető, nem vagyok fenn és nem is jönnek hívások.
Kérdésem, hogy hova tovább, hogy legalább az illető meg legyen? Mit tudok tenni a továbbiakban? Válaszukat előre is köszönöm.