Jogász Póker


Kovács_Béla_Sándor # 2010.01.08. 11:44

Ami a HUD-ot használók elleni védekezést illeti.
Észre lehet venni, ha valaki erősen támaszkodik rá. Velem szemben például az elsőre értelmetlennek tűnő preflop megadás-postflop donkbetben, illetve preflop repushban érhető tetten.
Ha valakitől - aki egyébként nem nyilvánvaló idióta - több ilyet tapasztalok, akkor tudom, hogy azért csinálja, mert a HUD-ja szerint nagyon feszes vagyok. No, ilyenkor váltok ütemet, és kezdek el vele szemben visszahívni, meg megadni az eltúlzott allinjait, esetleg check reraiselni.
Nagyon hamar elvesztik a bizalmukat a HUD-ban.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.01.08. 11:35

Próbáltam, de zavart, nem segített. Ráadásul nem is hiányzik, egyelőre meg van a nyereségem. (Kop-kop. A januárt egyelőre nem számolom, volt már ekkora downswing máskor is.)

De elméleti tanácsot tudok adni. A VPIP, a PFR és az AF a legfontosabb adatok. Nagyon hasznos lehetne a FBBS és az FCB, de ezekhez kellene vagy 5000 leosztásnyi adat egy játékosról, hogy bátran támaszkodhass rájuk.
Miért nem fullringgel kezdesz? Az azért kevésbé kockázatos, és kevésbé nehéz döntéseket követel.

VPIP: a lapok hány százalékát játssza meg.
PFR: a lapok hány százalékát játssza preflop emeléssel.
AF: agressziófaktor
FBS: Vakként a lopási kírésletek hány százalékra dob.
FCB: A folytató nyitásra hány százalékban dob.
(Az utolsó kettőnek lehet, hogy más a rövidítése.)

_Wasp_ # 2010.01.08. 10:03

kbs, te használsz valamilyen HUD-ot? (eddig, a SNG-hoz és a versenyekhez ugye nem kellett, de mint mondtam már egy ideje állok át a készpénzes asztalra és most kell)
Az átállás abban nyilvánul meg, hogy az összes készpénzesveszteségemet a napokban a borravaló szintjén levő :) 300 dollár környékére tornásztam le.

A játékom eddig rengeteg sebből vérzett, és csak most látom, hogy többször a veszteségem nem a sors kifürkészhetetlen akarata volt: a frissen felrakott HUD alapján egy szép kövér hal voltam egy bizonyos típusú játékos számára.

ha használsz ilyen eszközt, akkor tudsz adni pár tanácsot? (milyen adatokat pakolsz fel, stb. Most egy káosz az egész, fel akarok tenni egyszerre mindent, az összes utcás agresszió és dobási faktorokat, stb)


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Legislator # 2010.01.08. 10:01

Impi:-D.


Sunshine after the rain.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.01.08. 08:26

A font most cirka 1,6 dollárt ér. Szóval 80 font az 128$, ami olyan 20K lehet HUF-ban.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.01.08. 08:24

Az ipokeren mindenhol vannak fontban meg euróban számoló asztalok. (Merthogy mindenhol ugyanazokon az asztalokon játszol.) Nem a pénznemen múlik, azt hiszem, mostanában hál' Istennek, az ipokeren úgy általában sok idióta játszik megint, SH-ban valószínűleg még több. Kár, hogy én ahhoz nem értek. Meg az is kár, hogy az évet akkora pechsorozattal kezdtem, hogy a fal adta a másikat.

Ehhez kapcsolódva kérek elnézést, hölgyeim és uraim, de a januári szeanszunk a PKR-en nagy valószínűséggel elmarad. Amikor még futotta rá (decemberben), akkor elbambultam, és lekéstem a megrendelést; most meg már nem tudok rá áldozni. (Remélem, csak átmenetileg.)

_Wasp_ # 2010.01.04. 14:54

a CDpoker kliensben vannak font, euro, dollár alapú asztalok, a font alapuaknál egy nagy halastó az egész.

nem értem miért, de olyan borzasztó játékot rég nem láttam, mint ami ott ment. Én se vagyok a készpénzes játék paganinije, de a 6 fős asztalnál az utánam következő legjobb játékos is kb csak az 1-2 centes szintnek megfelelő játékot mutatott.

Preflop random lapokkal mentek be, passzívan elkisértek akármivel, alig blöfföltek, amikor meg blöfföltek, teljesen átlátszó volt az egész, 5 dolláros kasszába heavy draw boardon 50 centeket emelgettek két párral, stb...

kb két-két órát bambultam egy asztalon kétszer negyven font plusszért... nem tudom forintban ez mennyi, de szerintem ma is beülök.


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Impossible # 2009.12.25. 17:35

Az csak az inas szivatására lenne. :D

Legislator # 2009.12.25. 16:27

De mióta kell szívószállal inni a bort, öcsém?:-D


Sunshine after the rain.

Legislator # 2009.12.25. 16:26

Bivalybőr fotel tán a Déryné étteremben van.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.12.25. 15:36

Sőt, badacsonyi késői szüretelésű kéknyelű jégbort a bivalybőr fotelben, amit kacsa szolgál fel nekem egy kacskaringós szívószállal, majd hajlongva hátrálva kisétál, és csendesen lenyomja a 14 karátos aranykilincset. lolz

Impossible # 2009.12.25. 15:33

De mégjobb lenne havi 10 millióért kévét iszogatni. :D

Legislator # 2009.12.25. 15:12

Reméljük, írsz majd mindig:-D


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.12.25. 13:39

Szeretek írni keresetlevelet, jobban mint egyezségi ajánlatot. :D

Legislator # 2009.12.25. 08:28

Impi perfan:-DDD.


Sunshine after the rain.

BRTuning # 2009.12.24. 18:57

Üdv!

Más okból jártam erre, de megláttam a témát és mivel a kereső szerint a legjobb online póker szponzorról még nem beszéltetek, ajánlom figyelmetekbe a hamarosan induló (de már 95%-os) honlapunkat a témával kapcsolatban..

Nem csak bemutatjuk a lehetőségeket, de mi magunk is tudunk pénzt adni.. Az oldal elsősorban kezdőknek készült, akiket még tűzbe hoz pár száz dollár ajándékba, egy 50NL-es játékos már nem fog 100 dollár ajándék miatt regelni egy új terembe (ez a tapasztalat).

www.pokerszponzor.hu a cím, a középső kiemelésben vagy az extra póker bónusz almenüben keressétek, amiről beszéltem.

Gábor

Impossible # 2009.12.24. 17:09

Felesleges időhúzás, úgyse fizetnének. Perelni kell.:D

Legislator # 2009.12.24. 14:48

:-D, bajussz rutinos arc.


Sunshine after the rain.

bajussz # 2009.12.24. 14:37

először követelni kell:)

Impossible # 2009.12.24. 13:22

Akkor be kell perelni őket. :D A megfogalmazásból ugyanis nem derül ki, hogy újraindul a számlálás. Félrevezető a tájékoztatás. Kártérítést kérek. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2009.12.24. 09:52

Szóval nem.

Impossible # 2009.12.23. 22:43

150 pont a következő dátumon: (ide semm isincs írva), egy másik oszlopban meg ott van h hátralévő idő 60 nap (meg a dátum amikor lejár, február valahanyadika). Nade a 150 pont a következő dátumon kifejezés arra utal h a léyneg h 150 pontom legyen azon a dátumon. Szóval...nem?:D

Kovács_Béla_Sándor # 2009.12.23. 22:39

Attól tartok, nem. A bónusz kijátszásához az aktiválásától számítva kell teljesíteni a megfelelő pontszámot. De csak megírták a feltételeket, nem?

Impossible # 2009.12.23. 20:02

Annyi kérdésem lenne az előbbi beírásommal kapcsolatban, hogy ugye jól gondolom, hogy a pontok számlálása a 150 pontos feltétel teljesítéséhez nem most indul nulláról, hanem a már eleve meglévő 96 pontomat figyelembe veszik, és így csak a maradék 54 pontot kell összegyűjtenem a 60 nap alatt? :)

Impossible # 2009.12.23. 19:47

Kaptam 20 dollár feltételes kibocsátású bónuszt. Még van 60 napom, 150 pont a feltétel a határidő végéig, nekem már van 96. Azért ez nem rossz. Csak nehéz lesz a jelenlegi 2 dollár 7 centes bankrollommal kijátszani. :D