Lakcím szolgáltatás


b.roland96 # 2024.08.08. 07:24

Sziasztok!

Adódott egy olyan helyzet, hogy megszünt az állandó lakcímem(rajtam kivül álló okok miatt), és nem tudok hova bejeletkezni. Azt most zárjuk ki, hogy oda ahol jelenleg élek, nem lehetséges. Ezt az ágat hagyjuk is. Hanem. Találtam google-be lakcím szolgáltatást. Ez mennyire legális? Mennyire elfogadott pl. a NAV oldaláról? Rendelkezem aktív munkaviszonnyal, minden más rendben van, csak egy állandó lakcím kellene. Elvileg van postai szolgáltatás is, ha érkezik levelem akkor tovább küldik. Ha igénybe veszem ezt a szolgáltatást és bejelentem a lakcím változást akkor lehet-e a késsőbiekben bármi problémám ebből, hogy ilyen helyre szól a lakcímem?

Köszi szépen előre is a választ!

drbjozsef # 2024.08.08. 09:09

Nem lesz semmi bajod.

Már nem is kell életvitelszerűen ott élned, ahova a lakcímed szól, ez a törvény szükséges volt a választási csalásokhoz.
(nincs senki ismerős, barát, aki engedné a bejelentkezést? Nem keletkeztet neked semmilyen jogcímet az ingatlanhoz, az ott lakást sem, szóval teljesen irreleváns, olvassatok utána)
Például itt :

https://utcajogasz.blog.hu/…allasadoknak

(annyira régi, hogy az első pont már nem teljesen érvényes, nem kell ott se laknod már)

Az valóban nem árt, ha a hivatalos leveleid eljutnak hozzád. Az fontos (lehet).