Debreceni rendőrség korrupt ügye.


Kovács_Béla_Sándor # 2023.04.06. 14:07

Megelőztél. De ha te sem doctor med. vagy, akkor hiába, te sem segíthetsz. :)

drbjozsef # 2023.04.06. 10:24

Most jön KBS, és a nyitva hagyott ajtó, egy, kettő, hááá... :)

tom # 2022.06.18. 09:42

Olvastam Anatole cikkét, és a történetét. Sokat változott azóta a helyzete. A debreceni rendőrség nyolc bíróssági tárgyalást ejtett meg, ugyan azon ügyből négyet kreált. 4 elmeorvosi vizsgálatra küldték el. 2 házkutatást rendeltek el, és elkobozták az elektromos berendezéseit. 1 letartoztatást eszközöltek. Bosszú hadjárata során a debreceni rendőrség dr Uzonyi Attila megbízásából a berettyóújfalui rendőrség kapitány barátját dr Tóth Ferencet megkérve 2 hatósági eljárást kezdeményeztek a művész ellen. Az ügyet a debreceni törvényszékről áttették a miskolci járásbíróságra ahol a a debreceni törvényszék barátnője tárgyalta az ügyet, dr Tőzsér Ildikó, ahol börtönt kértek a művészre. Kiderült a miskolci járásbíróság bírója, dr Tőzsér Ildikó, okirat hamísítást követett el a művész ellen, eltusolták. A művészt megbüntette a miskolci bírósság először 50, majd 200 ezer forintra, mert állati formában tartottak tárgyalást a művész ellen, és fel mert szólalni ellene. Közben a debreceni törvényszék elnöke dr Kahler Ilona Márta is belépett a férje a debreceni rendőrkapitány háta mögé. Hamis tanúkkal feljelentette a művészt, hamis vádakkal illette a berettyóújfalui ügyészség ügyészei, mint a Kazainé dr Barta Hajnalka, vagy a dr Gut Béla Richárd. Olyan ügyészek vallottak ellene akik törvény ellenesen akarták elítélni 7-8 éve. Még mindig nem bírnak az oknyomozó íróval, zeneszerzővel, de majd újabb hírt adok a további törvénytelenségéről a debreceni rendőrkapitány és felesége a debreceni törvényszék tetteiről.

Anatole # 2019.12.13. 17:18

A debreceni rendőrség elvitte két fiamat mert este hangosan hallgatták a zenét. Nem volt igaz, de! A két rendőr Árnyas M, és Bóta M. akik a falhoz vágták a két fiatalt, majd bilincsben zárkába zárták. Másnap felhívtam a rendőr főnököt dr Uzonyi Attilát aki azt közölte Mosolygó helyettesével, nem beszél velem. Erre írtam egy levelet és feljelentett becsület sértésért. A levelet NEM én küldtem el. A két fiatal feljelentést tett a két rendőr ellen, de az ügyészség elutasította. Dr Uzonyi Attila feljelentett becsületsértés vétsége ügyben. Majd a Debreceni Törvényszék elítélt és 180.000 Ft-ra büntettek. Nem merték megidézni a rendőröket, a fiaimat.A Debreceni Törvényszék elnöke dr Kahler Ilona Márta a Debreceni rendőrfőnök felesége dr Uzonyi Attilának. vagyis családi vállalkozás volt a büntetésem. Fellebbeztem, az ügyészségen de kiderült, napi kapcsolatban van az ügyészekkel a rendőr főnök dr Uzonyi Attila. Kitiltották az ügyeimből a Hajdú-Bihar-Megyei összes ügyészt. De továbbra is meghallgattak, sőt rabosítottak is ennek a főügyészi dokumentumnak a létezésére is. Ami ide tartozik, a nyomozás során lefoglaltak a rendőrök a lakásomon egy laptopot, egy komputert, és egy okos telefont. A komputer és a telefon nem az én tulajdonom, de a lakásban volt és hatalmas kárt okoztak, mert a fiam vizsga tételei, anyagai voltak rajta. Ugyanis a leveleket NEM én írtam és így akarták rám bizonyítani a komputerekkel, én írtam. De NEM lett ezen a komputeren írva semmi féle levél. Ekkor megígértem a dr Uzonyi rendőrfőnöknek nem az én nevemben, kicsavarom a nyakát és amiért ártatlanul a feleségével megbüntettek 180.000 Ft-ra 180 olyan novellát kap amit több mint 100 hivatalos jogi, ügyészségek, bíróságok, EU, EB képviselők is megkapnak. Idáig 100 novellát írtam neki. Jelen pillanatban az ügy még pihen, félnek az ügyészségek tőlem, ezt az egyik fő ügyész közölte amikor behívtak meghallgatásra. A kérdésem az, a nemzetközi bírósághoz fordulhatok-e.