Verekedés


sessionID # 2003.11.26. 12:58

Hmm, ez az 50.000 elég súlyos. Mondjuk mások is foglalkoznak mediálással. Ettől függetlenül azt hiszem ez nem a tipikus mediációs eset ;)

Béres-Deák Attila # 2003.11.26. 20:32

Gondolom azért némi irónia felfedezhető a soraimban. Eörsi Mátyás tarifája????
Emlékszem rá amikor a TV-ben nyilatkozta, hogy ő már soha többé nem akar ügyvédkedni , mert a mediálás annyira megfogta, hogy ezentúl a mediációval kel és fekszik. Persze akkor nem mondta, hogy mindezt 50 rúgóért képzeli el óránként.
Persze gondoljatok bele, hogy milyen szívós munkával tudna közvetíteni egykori ÁVo-s verőlegény és áldozata között. A végén még sírva egymás nyakába borulnának. Na persze előbb beszerezne Kunczétól egy igazolást, hogy az ÁVO tagjainak tilos volt a testi erőszak alkalmazása az 50-es években.


attika

Leiterjakab # 2003.11.26. 20:48

Attila vigyáz ha megint "poltizálsz" könnyen lehet, hogy majd közted és a Szerk. jözött kell majd mediálni:-), hmm. lehet, hogy vállalnám az ügyet, deee.. nem dolgozok olcsón, pláne így féllábbal a vizsgaidőszak előtt bizony sokba kerülne egy órám...


Leiterjakab

Leiterjakab # 2003.11.26. 20:49

"Poltizál" helyett "politizál"...

Na ennel örült volna Freud..:-)


Leiterjakab

Béres-Deák Attila # 2003.11.26. 23:17

Te JAKI!
Mi ebben a politika? Eörsi M.-al kapcsolatban le nem írtam politikai pártjának nevét, de még nem is utaltam rá. Kunczét is mint belügyminisztert hoztam fel.
Egyébként szerintem Károly nem esik mégegyszer abba a hibába, hogy politikai okokból cenzoráljon. A meditáció politikától független jogi intézmény.


attika

the big cat # 2003.11.27. 10:12

Arra gondolsz, amikor a bíró azon MEDITÁL, hogy mi is a helyes minősítés? :))))

Leiterjakab # 2003.11.27. 18:12

Na ennek is örült volna Freud, ahogy szokták mondani...:-)

Poltizál után meditál...:-)


Leiterjakab

Béres-Deák Attila # 2003.11.27. 18:22

Persze, hogy MEDIÁL. Lehet, hogy már azon meditáltam, hogy feküdjek, vagy ne feküdjek.


attika

abandon # 2004.01.29. 14:18

"Kunczét is mint belügyminisztert ..." Hmm.. mikor is?