szakvizsga - "B" rész (büntető)


Histor # 2014.12.30. 08:29

sziasztok,

szeretném megkérdezni a szakvizsga.bunteto@gmail.com email cím jelszavát. a Bunteto1414 jelszóval nem enged be.

Előre is köszönöm.

szindi # 2014.12.29. 11:31

Sziasztok!!

Ismét megváltozott a közös e-mail jelszava, azonban ismételten nem került sor az ÚJ jelszó közzétételére.

Aki megváltoztatta legyen szíves megosztani, bár ezt szerintem nem kellene kérni sem!

uzsici # 2014.12.29. 10:35

Sziasztok!

Nekem is hasonló a problémám, ezért azt szeretném megkérdezni, hogy a közös e-mailbe történő bejelentkezéskor milyen telefonszámot kell megadni, vagy hogy lehet "kikerülni" az azonosítást?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Ildikódr # 2014.12.28. 19:33

Új jelszó: 1414Bunteto

Havas # 2014.12.28. 09:46

Sziasztok!

Nekem is hasonló a problémám mint gyuszi83-nak. Valaki nem tudná "kiiktatni" a telefonszámot a közös e-mail címnél? Sajnos nem lehet továbblépni a telefonszám vagy az sms-ben küldött kód megadása nélkül.

Köszi előre is!

Kelvin (törölt felhasználó) # 2014.12.26. 11:12

Kellene ott lennie, egy "most nem" vagy "később" vagy vmi hasonló kis ablaknak, nagyjából a telefonszám beírása mellett, arra kell rákattintani. (Emlékezetből írtam, de valami ilyesmi szokott lenni.)

gyuszi83 # 2014.12.26. 09:45

Sziasztok!

Először is ezúton szeretnék Kellemes Ünnepeket kíván minden kedves Fórumozónak!!!

Érdeklődni szeretnék, hogyan lehet "áthidal" azt a kellemetlenséget, miszerint a közös email címre történő belépéskor ne kelljen igazolni magam?
Ugyanis telefonszámként a régi (eredeti) telefonszám írható be...

:(

Petra_szakv # 2014.12.26. 09:15

Sziasztok!
A gmail nem enged bejelentkezni, folyamatosan visszaigazolást kér a megadott telefonszámról... Esetleg valaki tudna jelszót módosítani vagy segíteni? Előre is köszönöm!

Antcha # 2014.12.20. 14:09

Sziasztok!

Jövő év elején szeretnék nekiindulni büntetőjog szakvizsgámnak (két kis csemete mellett, lassú felkészülés mellett). Szakvizsga könyveket szeretnék venni, ha van - hamarosan lesz - eladó könyvetek, kérlek jelezzétek! Novissimás kidolgozott tételeket tartalmazó irodalomra gondoltam, polgárira is ezekből készültem. Büntetőből is ezekből érdemes?
Kellemes Ünnepeket!

sanboss # 2014.12.14. 16:44

Most próbáltam ki, és beengedett.
szakvizsga.bunteto@gmail.com
jelszó: Bunteto1414

A jeszó "B" betűje az NAGY B...

dandyke # 2014.12.12. 07:15

Tisztelt Fórumozók!!
Tényleg miért nem lehet belépni az említett jelszóval??? Aki megváltoztatja miért nem teszi közzé!!

cinna23 # 2014.12.11. 19:43

Az új jelszó

Bunteto1414

Remélem mindenkinek sikerül belépnie az új jelszóval.

gyuszi83 # 2014.12.11. 17:47

Tisztelt Fórumozók!
Érdeklődni szeretnék, hogy az alábbi email címre az alábbi jelszóval miért nem tudok bejelentkezni?

szakvizsga.bunteto@gmail.com
Bunteto2014

Válaszokat előre is köszi :)

Keisner # 2014.12.10. 18:13

Sziasztok!

Eladnám a Dialóg Campuson bünti általános rész szakvizsga tankönyvemet(Balogh Ágnes: Büntetőjog I., ötödik kiadás). Tök friss, két hete vettem, összesen 1 db kihúzás van benne és nincs rojtosra olvasva. :)

5-ért vettem, 3,5ért odaadom, ne is lássam többet.

Domi

Flóra84 # 2014.12.10. 11:49

Bumbi!
Bunteto2014

ebrosius # 2014.12.10. 11:31

Bunteto2014

bumbi0531 # 2014.12.09. 10:00

Sziasztok!

Nagyjából az ezredik leszek, aki ezt kérdezi, de nem tudok belépni a szakvizsga.bunteto@gmail.com címre. Valaki meg tudná mondani a jelszót?

Köszi: bumbi

Flóra84 # 2014.12.09. 08:28

MRdoktor, te mázlista vagy ez eléggé szakállas régi feladat :-)

MRdoctor # 2014.12.08. 19:36

Sziasztok!

A mai BV írásbeli feladatom a következő volt:

Az elítélt 3 év börtönt tölt, amely során enyhébb végrehajtási szabályok kerültek alkalmazásra, ennek során rendszeresen járt eltávozásokra. Azonban a legutóbbi eltávozásról 3 nap késéssel érkezett vissza. A bv intézet felfüggesztette az EVSZ alkalmazását és előterjesztést tett a bv bírónak annak megszüntetésére. Az elítélt a meghallgatáson elmondta, hogy közúti balesetet szenvedett és bent volt a kórházban, erről becsatolt egy kórházi iratot is. A kórházból saját felelősségre jött el és ment a bv-be. A bv-t nem értesítette a késésének okáról.
Hozzon bv bírói határozatot.

Flóra84 # 2014.12.08. 17:41

Sziasztok!

Ma voltam bv-ből írásbelizni, a következő volt a jogeset röviden:

P.Z. emberölés bűntette miatt 2003. januárjában életfogytig tartó szabveszt-re ítélték. A feltételes legkorábbi időtartama: 20 év. 2003. januárjában meg is kezdte a szegedi csillagban a büntetés letöltését.

2013. októberében az elítélt kérelmezte az enyhébb végrehajtási fokozatban történő végrehajtást.
Az intézet nem támogatta, mivel szerinte a bcs. tárgyi súlyára tekintettel az enyhébb vh-i fokozattal nem éri el a büntetés a célját.

A bv-bíró határozatával elutasította az elítélt kérelmét arra tekintettel, hogy életfogytig tartó szabveszt. esetén a tv. kizárja az enyhébb vh. fokozatba helyezést.

Másodfokú végzést kellett hozni.

Én úgy oldottam meg, hogy a végzést hatályon kívül helyeztem és új eljárásra utasítottam az elsőfokot. Egyrészt azért mert a Bv.tvr. nem zárja ki már, másrészt az IM.rendelet szerint meghallgatást kell tartani és azt sem tartott a bv. bíró, valamint nem áll rendelkezésre (az iratokból) minden infó ahhoz, hogy saját hatáskörben megváltoztassa a végzést.

Ha valakinek van ötlete akkor várom.
Köszi

ebrosius # 2014.12.08. 17:25

Mai bv írásbeli:
K.I -t a járásbíróság 200 óra közérdekűre ítélte 2013. szeptember 12-én, azzal, hogy beszámítani rendeli 10 nap előzetest
Ezt követően bíróság más ügyben előzetes letartóztatást rendelt el. A pártfógó felügyelő 2013. augusztus 15-én felhívással élt, a küldemény "nem kereste"-vel érkezett vissza.
A pártfogó felügyelő kezdeményezte a közérdekű szabadságvesztésre történő átváltoztatását. Az ügyész is indítványozta a bv. bírónál a szabadságvesztésre átváltoztatást
A bv bíró meghallgatáson megállapította, hogy elítélttel szemben előzetes letartóztatást rendeltek el 2013. augusztus 21-én és jelenleg is előzetesben van.
Hozzon bv bírói határozatot
[18:21:37] Fridrich Orsolya: Ötletek?

ebrosius # 2014.12.02. 15:14

Sziasztok!

Nem tudom kinek sikerült megváltoztatnia a gmail jelszót, de a hétfői írásbelire tekintettel eléggé szükséges lett volna hozzáférni. Előre is elnézést az email cím kezelőjétől, de megváltoztattam a jelszót, ami a mai naptól

Bunteto2014

drszo # 2014.11.27. 19:19

Sziasztok!

Eladóvá vált az alábbi jogi szakvizsga könyv:
Herke Csongor: Büntető eljárásjog (Dialóg Campus, negyedik, átdolgozott kiadás, lezárva: 2012. június 30.) Ára: 3400,-Ft.

Érdeklődni lehet a drszo@freemail.hu email címen.

dandyke # 2014.11.27. 08:28

Sziasztok!
Aki megváltoztatta a jelszót, legyen szíves tegye már közzé.
Köszi előre is.

Balázs77 # 2014.11.26. 21:25

Sziasztok,

a (hét poszttal) lejjebb található bejegyzésemben szereplő szakvizsga segédkönyveim (büntető anyagi és eljárásjog) elkeltek. Jó tanulást mindenkinek!

Balázs